8120 відвідувачів онлайн
50 737 514

Мама 8-річної блогерки Мілани Маханець Дарина розповіла про допит у поліції

Жінка вважає, що не порушувала закон і домагатиметься того, щоб справу закрили на досудовому етапі.

Про це вона розповіла виданню "Сьогодні", повідомляє Цензор.НЕТ.

"Мені є що відповісти недоброзичливцям. Наприклад, сьогодні ми дали свідчення поліції в Ірпені. Свою позицію ми будемо відстоювати і далі. Доведемо, що нічого незаконного не вчинили. Крім того, надалі звертатимемося в кіберполіцію для того, щоб було вжито заходів щодо тих, хто публікував негативну і непідтверджену інформацію", - розповіла Дар'я Маханець.

Жінка пояснила, що її донька популярна в соцмережах.

"Вона - блогер-мільйонник, займається моделінгом. До її життя є великий інтерес", - говорить Дарина.

За словами мами дівчинки, сторіз про те, що діти нібито сплять разом, було знято, коли вона з донькою приїхала в гості до сім’ї її 13-річного "бойфренда".

"Дитина у своїй сторіз зазначила, що вона їде на ночівлю до Паші. Це був сімейний візит. Тобто, я разом із Міланою приїхала в гості до родини, з якою ми дружимо. Не вона кудись переїхала, а ми разом із нею поїхали", підкреслила Маханець.

Жінка додала, що не озвучує Мілані коментарі, які ці публікації викликали в соцмережах.

"Вона не розуміє цієї агресії, я не даю їй доступу до цієї інформації. Всім недоброзичливцям я би порадила ніколи нічого не говорити про людей, яких вони не знають. Що стосується Мілани, то ми сподіваємося на її розвиток саме в модельній сфері", - підкреслила Маханець.

Вона зазначила, домагатиметься того, щоб справу було закрито на досудовому етапі.

Нагадаємо, про "роман" дітей стало відомо завдяки соцмережам. Восьмирічна Міла Маханець - блогерка з 485 тисячами підписників, у тринадцятирічного Паші Пая, якого дівчинка називає своїм хлопцем - 34 тис. підписників. Користувачі соцмереж звинувачують маму дівчинки Дарину Маханець у тому, що вона експлуатує "еротичний" імідж, який створює своїй дочці.

Пізніше уповноважений з прав дитини Микола Кулеба звернувся до Офісу генерального прокурора і МВС через "роман" Маханець і Пая. Поліція почала кримінальне провадження за статтею про виготовлення порнографії і допитала маму дівчинки.

Топ коментарі
+68
Вона не розуміє, що восьмирічній дитині треба забезпечити ди-тин-ство! Не кар'єру моделі, чи блогерки, а дитинство. Це її обов'язок!!! Мало того - маю підозру, що цю "сторіс" горе-мати і придумала, режисввала і знімала. Це схоже на торгівлю власною дитиною. Гроші важливіші за дитину! Тьху!
показати весь коментар
16.03.2021 21:36 Відповісти
+43
Если мамаша не озвучивает дочурке комментарии, я правильно поняла, что эта спальная модель еще не умеет читать? Хотя, зачем ей это.
показати весь коментар
16.03.2021 21:32 Відповісти
+41
вы считаете нормальными фото мальчика и девочки младшего школьного возраста в обнимку в постели?
если это не детская скрытая порнография, тогда что ?
показати весь коментар
16.03.2021 21:33 Відповісти

Завантаження...