9263 відвідувача онлайн
14 345 93

Арахамія про листування "слуги народу" Колесник: Ніхто нікуди не звалить

Глава парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія вибачився за скандальну переписку своєї колеги по фракції Ганни Колесник, яка писала у приватному листуванні про необхідність "валити з країни".

Оцінку діям колеги він дав в ефірі одного з телеканалів, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "УНІАН".

Арахамія запевнив, що Колесник - добропорядна людина, а її голосування в Раді свідчать про патріотичну позицію. Втім, він вибачився.

"Те, який це має вигляд - я повинен вибачитися перед усім народом України за те, який це має вигляд. Звичайно, це ніяка не партійна позиція, ви це розумієте", - вказав Арахамія.

"Точно можу запевнити всіх: ніхто з країни "валити" не буде, всі працюватимуть на користь країни, всі захищатимуть інтереси України", - додав глава фракції.

Нагадаємо, раніше ЗМІ опублікували листування депутатки СН Анни Колесник під час вчорашнього засідання Ради. "Ми слухаємо Хомчака. Треба валити з цієї країни", - написала нардепка. Пізніше вона пояснила, що таким чином обговорювала перспективу поїхати за кордон відпочивати на травневі свята.

Топ коментарі
+42
Вітаю всіх зебілів з їхнім професійним святом День Лошари 73%!
показати весь коментар
01.04.2021 23:21 Відповісти
+36
Не приведи Господь нам еще и войну с Расеей начать, так эти дристуны будут бежать с наворованным сшибая все шлагбаумы на своем пути.
Они же трусы гнилые.
Ну а некоторые из них выйдут встречать оккупантов с цветами
показати весь коментар
01.04.2021 23:25 Відповісти
+31
тіки було "зробимо їх разом" ...
та вже "надо валить..."
як швидко біжить час
показати весь коментар
01.04.2021 23:28 Відповісти

Завантаження...