10850 відвідувачів онлайн
1 775 9

"Голосіївського стрільця" відправили в СІЗО на 2 місяці

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на "ТСН".

Суд повністю задовольнив клопотання прокуратури. Адвокатка Мартинюка Тетяна Охрімчук наполягала, що її підзахисного не варто відправляти в СІЗО, адже ніяких доказів того, що він стріляв у поліцейського з метою вбити.

Сам стрілець каже, що відкрив вогонь, коли з вхідних дверей почали зрізати петлі. За словами чоловіка, він не знав, хто це робить, і тому натиснув на курок.

Адвокати обіцяють оскаржити рішення про арешт.

Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, 7 липня в Голосіївському районі Києва чоловік забарикадувався в квартирі і відкрив вогонь по прибулим на місце поліцейським, поранивши одного правоохоронця і одного цивільного чоловіка. Стрільця затримали.

Завантаження...