Україна знову закупила електроенергію у невизнаного режиму Лукашенка
Україна відновила імпорт електроенергії із Білорусі.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про свідчать дані на сайті Укренерго.
За даними Укренерго, зараз Україна імпортує з Білорусі 415 мВТ⋅годину.
Також Міненерго Білорусі повідомило Telegram, що відновило експорт електроенергії в Україну відповідно до підписаного на листопад контракту.
17 листопада Міненерго Білорусі заявило, що постачання електроенергії в Україну буде припинено з 18 листопада відповідно до встановленого порядку взаємодії в рамках контрактних відносин. У Міненерго Білорусі повідомили, що 17 листопада о 10:33 перший (і зараз єдиний) енергоблок Білоруської АЕС відключено від мережі дією автоматики. 18 листопада Україна припинила імпортувати електроенергію з Білорусі.


Але чомусь влада ставить нас у залежність від мокшів.