6963 відвідувача онлайн
9 101 150

Україна знову закупила електроенергію у невизнаного режиму Лукашенка

Україна відновила імпорт електроенергії із Білорусі.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про свідчать дані на сайті Укренерго.

За даними Укренерго, зараз Україна імпортує з Білорусі 415 мВТ⋅годину.

Україна знову закупила електроенергію у невизнаного режиму Лукашенка 01

Також Міненерго Білорусі повідомило Telegram, що відновило експорт електроенергії в Україну відповідно до підписаного на листопад контракту.

Україна знову закупила електроенергію у невизнаного режиму Лукашенка 02

17 листопада Міненерго Білорусі заявило, що постачання електроенергії в Україну буде припинено з 18 листопада відповідно до встановленого порядку взаємодії в рамках контрактних відносин. У Міненерго Білорусі повідомили, що 17 листопада о 10:33 перший (і зараз єдиний) енергоблок Білоруської АЕС відключено від мережі дією автоматики. 18 листопада Україна припинила імпортувати електроенергію з Білорусі.

Топ коментарі
+21
показати весь коментар
21.11.2021 15:56 Відповісти
+19
Іпануте, що ти мелеш? Катастрофа почалась з приходом зеленої мерзоти. І не тільки в енергетиці, а у всьому.
показати весь коментар
21.11.2021 16:12 Відповісти
+15
Зрада в тому, що ми можемо самі забезпечити себе світлом.
Але чомусь влада ставить нас у залежність від мокшів.
показати весь коментар
21.11.2021 15:52 Відповісти

Завантаження...