2 963 7

НАТО відправить нові контингенти в Литву через навчання РФ та РБ

Про це заявив литовський міністр оборони Арвідас Анушаускас, інформує Цензор.НЕТ з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Йдеться про додаткові потужності, все в структурі НАТО планується, певні плани і час реакції передбачені і для Литви. Але все змінюється залежно від оцінки ситуації в нашому регіоні. Ви самі розумієте, що будь-яка зміна ситуації в районі українського кордону, будь-яке, навіть найменший конфлікт, зрозуміло, акумулює серйозну реакцію та потужності НАТО у нашому регіоні", - сказав Анушаускас у понеділок журналістам.

Міністр також заявив, що Росія перекинула до Білорусі щонайменше втричі більше збройних сил, ніж під час навчань "Захід" восени, в яких брало участь близько 200 тис. військовослужбовців.

"Ці сили, які зараз вирушають, утричі-вчетверо більші. Ми тут, у Литві, у різних форматах обговорюємо ситуацію, яка складається, яким може бути реагування, які у нас плани", - сказав Анушаускас.

За його словами, Литва розглядає свої можливості реагувати на ситуацію разом з партнерами по НАТО, однак якою точно буде реакція, залежить від типу сил, які Росія розташовує.

"Ніхто не може сказати (чи буде війна. - Ред.), я думаю, в даному випадку рішення приймає все ж таки Кремль, тому що ініціатива на їхньому боці. Жодна держава Східної Європи, яка стала членом НАТО, не загрожувала і не загрожує сусіднім державам "Чесно кажучи, Росія, навпаки, нарощує військову присутність у нашому регіоні", - сказав міністр.

Коментувати
Сортувати:
Вот мне интересно, если кацапы на нас нападут, то неужели солдаты НАТО будут стоять в сторонке и смотреть как оккупируют европейскую страну?
показати весь коментар
24.01.2022 16:07 Відповісти
А что они должны делать подойти на шашлычок или вместо нариду сватов посмотреть ,солдаты НАТО никому ничего не должны у них есть свои семьи и почему они должны впрягаться за тех которые в 19 году устали ат вайны и мир в глазах видят?
показати весь коментар
24.01.2022 16:11 Відповісти
Они просто потом будут следующими. Ведь если кацапы нас захватят, то пусть потом немцы не ноют, что мы с мышыбратьями дойдем до Берлина
показати весь коментар
24.01.2022 16:13 Відповісти
Я мишебратам не брат, а ти?
показати весь коментар
24.01.2022 16:15 Відповісти
А у нас, если нас захватят - выбора не будет. Придется или умирать или идти на Берлин. Третьего не дано. Да нас никто и спрашивать не будет, для этого есть заградотряды
показати весь коментар
24.01.2022 16:21 Відповісти
ти вже білий прапор приготував?
показати весь коментар
24.01.2022 16:41 Відповісти
Vot trenirujetsia Litve soldati so spike raketami dlia tankov.Tut Boxer nemecki, no jest spike i puska zamenena po nasemu zelanyju
показати весь коментар
24.01.2022 16:45 Відповісти