Прем’єр Хорватії Пленкович вибачився перед українцями за слова президента Мілановича

Прем'єр-міністр Хорватії Андрей Пленкович вибачився перед українцями за скандальні слова президента країни Зорана Мілановича.
Відповідне повідомлення опубліковане на сторінці уряду Хорватії в твітері, повідомляє Цензор.НЕТ.
"Враховуючи те, що в України наших солдатів немає, а контингент, який знаходиться у Польщі, вже повернувся, я не знаю, яких саме військових має намір вивести президент. Його заява про корупцію в Україні – це не наша позиція, і я від імені уряду прошу вибачення перед українцями за такі недолугості", – сказав Пленкович.
Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, президент Хорватії Міланович заявив 25 січня, що в разі вторгнення РФ до України його держава відкличе з НАТО своїх солдатів. Після цих слів його внесли до бази "Миротворця". МЗС України викликало посла Хорватії.
Хорвати нам друзі. Поважаємо.
Прем'єр міністр Хорватії Андрій Плєнкович має повну владу та керує Хорватією. Він - фактично голова Хорватії, на відміну від президента Милановича, який має чисто церемоніальний функції, після конституційної реформи 2010 року.
Устрій в Хорватії такий самий зараз як в Італії чи Німеччині, де одноосібно керує прем'єр (канцлер)... Хоча в Італії та Німеччині теж є президенти, але хто знає хочаб їх імена?
Майже ніхто. Бо вони не керують а являються чисто як англійська королева, тільки приймають вірчі грамоти послів і більше нічого, чисто церемоніальні попки, тобто вони ніхто і ніякої влади не мають