11483 відвідувача онлайн
32 190 43

Ердоган анонсував зустріч Зеленського і Путіна

путин,зеленский

Офіційна Анкара сподівається на узгодження дати зустрічі у найближчому майбутньому президентів Росії та України.

Про це повідомив президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган, передає Цензор.НЕТ з посиланням на "УНІАН".

"Я налаштований рішуче в питанні нової бесіди з президентами Володимиром Путіним і Володимиром Зеленським. Наша мета - якнайшвидша організація зустрічі лідерів РФ і України. Про це я чітко скажу обом лідерам", - заявив Ердоган.

Турецький президент висловив надію на те, що вдасться узгодити дату зустрічі Путіна і Зеленського. "Ми готові надати необхідний майданчик. Грунтуючись на довірі, яку відчувають Путін і Зеленський до Туреччини, сподіваємося на позитивний результат (посередництва. - Ред.)", - підкреслив він.

Щодо гарантій безпеки України, Ердогн зазначив, що Туреччина готова стати однією з країн-гарантів. Анкара сприймає таку ініціативу позитивно, проте необхідний детальний аналіз, пояснив він.

Глава турецької держави підкреслив, що Анкара очікує якнайшвидшого припинення кровопролиття і війни. Разом з тим, важливе забезпечення тимчасового режиму припинення вогню, зазначив він.

Крім цього, Ердоган висловив скептичне ставлення до питання прийняття України до складу Євросоюзу.

"Тому, що багато країн ЄС, за винятком ряду країн, повинні більш серйозно поставитися до цього процесу (заявки Києва. - Ред.). Разом з тим, за відомостями, що надходять, президент РФ сприйняв тему членства України в ЄС позитивно. В ході бесіди (з Путіним. - Ред.) я постараюся почути це від нього особисто, що дозволить зробити більш чіткий аналіз", - сказав Ердоган.

Топ коментарі
+47
де той хлопець що кацапського посла грохнув ?
показати весь коментар
31.03.2022 17:33 Відповісти
+33
Що значить "тимчасове припинення вогню"? Що свинособаки знову окупували частину наших територій, наженуть туди своїї поліцаїв, вчителів і будуть промивати мізки українцям, що вони не українці і повинні йти воювати проти України? А потім їх використають для війни проти України як це зробили з окупованим Кримом та ОРДЛО? Хай йдуть *****!
показати весь коментар
31.03.2022 17:37 Відповісти
+26
Ердоган зарабатывает себе балы... Но встречи не будет , это ясно как божий день. Только после уничтожения всех свинособак на нашей земле
показати весь коментар
31.03.2022 17:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
де той хлопець що кацапського посла грохнув ?
показати весь коментар
31.03.2022 17:33 Відповісти
Ердоган зарабатывает себе балы... Но встречи не будет , это ясно как божий день. Только после уничтожения всех свинособак на нашей земле
показати весь коментар
31.03.2022 17:36 Відповісти
Формат встречи: путлер в гробу, а Зеленский делает селфи
показати весь коментар
31.03.2022 21:23 Відповісти
Путін, ЗДОХНИ!
показати весь коментар
31.03.2022 17:33 Відповісти
Так ***** з бункера не вилізе.
Тільки бетоном...опісля перемоги.
Слава нації
Смерть москалям
показати весь коментар
31.03.2022 17:34 Відповісти
А люля кебаб будет?

показати весь коментар
31.03.2022 17:34 Відповісти
Чому це чмо не розірвало , так як воно жерло в той день , коли наш
боєць Журавель помирав від важкого поранення 😡
показати весь коментар
31.03.2022 19:51 Відповісти
Що значить "тимчасове припинення вогню"? Що свинособаки знову окупували частину наших територій, наженуть туди своїї поліцаїв, вчителів і будуть промивати мізки українцям, що вони не українці і повинні йти воювати проти України? А потім їх використають для війни проти України як це зробили з окупованим Кримом та ОРДЛО? Хай йдуть *****!
показати весь коментар
31.03.2022 17:37 Відповісти
Двойника пришлет.
показати весь коментар
31.03.2022 17:38 Відповісти
И чем он договора скреплять будет? Печатью с факсимиле?
показати весь коментар
31.03.2022 18:08 Відповісти
Турция искусственно стремиться воплотить в жизнь то,что ещё просто «не созрело»…Когда срывают не созревший фрукт ,то он не съедобен и не принесёт пользу ..Дату этой встречи будут определять военные на поле боя ,а не Эрдоган в Турции..
показати весь коментар
31.03.2022 17:38 Відповісти
Политические игрища Эрдогана идут в жопу, когда будет время мы сами скажем когда и куда и с кем встречаться
показати весь коментар
31.03.2022 17:41 Відповісти
питання Евросоюзу то взагалі ніяким боком не стосується Туреччини.Давай Байрактари ,тримай закритими для кацапосвинів протоки ,а то приїде Роксолана2.0 і тоді начувайтесь
показати весь коментар
31.03.2022 18:18 Відповісти
Смішні турки.
Яка ще зустріч?
До неї ще довго, якщо вона взагалі буде.
показати весь коментар
31.03.2022 17:41 Відповісти
Мабудь вже після злучки Вованушок нас поставлять до відома і підписані кацапські умови ще через тиждень після того покажуть.
показати весь коментар
31.03.2022 17:42 Відповісти
"Крім цього, Ердоган висловив скептичне ставлення до питання прийняття України до складу Євросоюзу "

Прийнявши умови "миру" які посилено ********** банкова, Україна фактично стане маріонетковою країною. Навіщо ЄС ще одна така яка проштовхуватиме у ЄС інтереси мокшандії?
показати весь коментар
31.03.2022 17:43 Відповісти
куйло сцикун. Пришлють якогось чмоню двійника. Та й домовлятися із свинособаками не можна.
показати весь коментар
31.03.2022 17:43 Відповісти
"Ердоган анонсував зустріч Зеленського і Путіна"

Заголовок сильно не соответствует содержанию:
"Турецький президент висловив надію на те, що вдасться узгодити дату зустрічі Путіна і Зеленського."
показати весь коментар
31.03.2022 17:44 Відповісти
Щось я не дуже розумію того Ердогана. І чого це він заграє з тим руSSoфюрером ???
показати весь коментар
31.03.2022 17:45 Відповісти
Бо це йому ніяк не шкодить. "Біг пес через овес, не шкодило псові, мабудь шкоди не буде і тому вівсові." (с). Про його (Ердогана) країну не йдеться.
показати весь коментар
31.03.2022 17:52 Відповісти
Якого хера Ердоган взагалі пхає свого носа в ці ганебні переговори із
терористом і головорізом пуйлом??
показати весь коментар
31.03.2022 19:57 Відповісти
путін далеко не виїде з країни, бо ссицься що його літак зіб*ють свої ж сили ППО. я думаю, що він усвідомлює куди все зайшло, а духу застрелитись нема. бо він чекіст. а в цих тварюк такого поняття як честь офіцера зроду не було. бо це виродки.
показати весь коментар
31.03.2022 17:52 Відповісти
Щось я не в захваті від такої зустрічі без посередників, Зеленський може завалити все нах...(
показати весь коментар
31.03.2022 17:52 Відповісти
Это да...
показати весь коментар
31.03.2022 17:59 Відповісти
Турецьке ***** дуже хоче попіаритися на зустрічі оригінального ***** та ***********
показати весь коментар
31.03.2022 17:55 Відповісти
Навіть якщо зустріч відбудеться то або Зе отримає дулю і буде відчувати себе обіс*раним, бо той хоче нас "уничтожіть", або піде на компроміси, які наш народ не сприйме з відповідними висновками для Зе.
показати весь коментар
31.03.2022 17:57 Відповісти
А ху*ло туда в передвижном бункере поедет?
Тем более он наверняка не забыл, как мокшанского посла там завалили.
показати весь коментар
31.03.2022 17:58 Відповісти
Эрдогану важен его рейтинг, а что сделали и что станет с Украиной ему не важно.
Во время войны когда оккупирована твоя страна, мирный договор подпишет, только народ ставший раком перед врагом. В переговорах с Украинской стороны должна быть лишь одно требование, это прекращения огня и полный вывод войск с территории Украины, после выполнения этих условий рашистами, можно будет и поговорить о мире.
показати весь коментар
31.03.2022 17:59 Відповісти
Нехай там і лишається!
показати весь коментар
31.03.2022 18:04 Відповісти
Зачем ещё с этим прокаженным встречаться?
показати весь коментар
31.03.2022 18:11 Відповісти
Встреча Зели с Куйлом. Зелю видите? Нет? А он есть.
показати весь коментар
31.03.2022 18:17 Відповісти
Де? Під столом - зазирає в "око" Путлєра?
показати весь коментар
31.03.2022 23:09 Відповісти
Кто-то может объяснить,О ЧЁМ могут разговаривать клован и ботоксный шизофреник? Ведь реально не будет никакой пользы кроме вреда
показати весь коментар
31.03.2022 18:23 Відповісти
Зелепух хоче особисто побачити вміст папки з компроматом на себе і почути її остаточну ціну.
показати весь коментар
31.03.2022 22:47 Відповісти
Как можно встречаться с детоубийцей?
показати весь коментар
31.03.2022 18:47 Відповісти
Зустріч необхідна. Тут без коментарів.
Тільки цей нелюд-путін зможе дивитися в очі Президенту Зеленському? Чи буде рукостискання?
Мабуть я б кинувся на путіна і просто б перегриз йому артерію...
показати весь коментар
31.03.2022 18:58 Відповісти
нах.я зустрічатися із злочинцем проти людства? А це так і є щоб там венедіктова не *******
показати весь коментар
31.03.2022 19:03 Відповісти
До уваги Президента України В.О.Зеленського:

-"НІКОЛИ НЕМОЖНА ДОМОВЛЯТИСЯ З ТИМ, ХТО ПРИЙШОВ ТЕБЕ ВБИТИ!"(ГОЛДА МЕІР)
показати весь коментар
31.03.2022 19:16 Відповісти
странно что эрдоган ждет
они могли бы давно устранить асада
кучу военных вроде убрали оттуда, вагнеровцев тоже
иди спокойно захватывай дамаск
хитрит он, что то ждет

а встреча скорее всего не состоится
сколько раз после парижской встречи с зе плешивый встречался?
ниразу
показати весь коментар
31.03.2022 19:17 Відповісти
СБУ, чи не пора перевірити наших "переговорників" на роботу на країну-агресора - московію?!

Звісно , що перевіряючим повинен бути НЕ Баканов !
показати весь коментар
31.03.2022 19:53 Відповісти
перевіряти повинен батальйон Торнадо .
показати весь коментар
31.03.2022 20:04 Відповісти
Щось якось по бирому все порішали!
показати весь коментар
31.03.2022 20:26 Відповісти
Класні будуть переговори... Путін віддправляв одну за другою групи кілерів для вбивства Зеленського, а тепер вони просто поговорять. Як хто собі це уявляє?????
показати весь коментар
31.03.2022 21:30 Відповісти