4544 відвідувача онлайн

На Київщині вже зафіксували 1200 воєнних злочинів Росії, - Монастирський

монастирський

У Київській області зафіксовано 1200 воєнних злочинів РФ.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в телеграмі написав міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський.

 Нацполіція наразі документує всі скоєні воєнні злочини, опитує місцевих та збирає докази.

Якщо людина загинула, проводиться ексгумація тіла, всі необхідні експертизи, щоб отримати докази та зв’язок з особою, яка вчинила злочин. Далі через ДНК буде встановлюватися причетність. Відповідальність понесе не лише злочинець, а і його командир.

"Ґвалтування, здійснене окупантом під час воєнного часу, кваліфікується як воєнний злочин. Він не має терміну давності, винуватець буде нести відповідальність. Він оголошується в розшук і в будь-якій країні, де він перебуватиме, може бути затриманий та переданий українському правосуддю. (...)

За весь час війни затримано понад 600 диверсантів. Найбільше воєнних злочинів зафіксовано в Київській області, їх наразі 1200", - зазначив він.

Топ коментарі
+7
Є мрія в мене що цей день прийде
Знов буде квітнути прекрасна Україна
І в лютих муках здохне кожний окупант
Але спочатку ... вся його родина
показати весь коментар
04.04.2022 23:31 Відповісти
+7
И как зелёному не стыдно продолжать переговоры?
Даже не приостановил, вообще нет уважения к погибшим...
показати весь коментар
04.04.2022 23:38 Відповісти
+5
А скільки нас ще чекає страхіття, Ізюм та пів Харківської області, вся Донецька та Луганські області, Маріуполь, Мелітополь, просто жах.
показати весь коментар
04.04.2022 23:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А скільки нас ще чекає страхіття, Ізюм та пів Харківської області, вся Донецька та Луганські області, Маріуполь, Мелітополь, просто жах.
показати весь коментар
04.04.2022 23:29 Відповісти
Є мрія в мене що цей день прийде
Знов буде квітнути прекрасна Україна
І в лютих муках здохне кожний окупант
Але спочатку ... вся його родина
показати весь коментар
04.04.2022 23:31 Відповісти
И как после этого можно договариваться с нелюдями- убийцами и насильниками, да еще, чтобы они были нашими гарантами?
показати весь коментар
04.04.2022 23:32 Відповісти
Запитайте у гіббона хламідії, він розкаже.
показати весь коментар
04.04.2022 23:54 Відповісти
И как зелёному не стыдно продолжать переговоры?
Даже не приостановил, вообще нет уважения к погибшим...
показати весь коментар
04.04.2022 23:38 Відповісти
Сором відрізняє людину від тварини. Або "богоізбраного найвеличнішого" від людини.
показати весь коментар
04.04.2022 23:57 Відповісти
Дарма ви так. Тварини відчувають сором через свої "неправильні" вчинки. Серед людей (живих) не мають сорому або закінчені психопати, або імбецили.
показати весь коментар
06.04.2022 04:31 Відповісти
Мої коти з Вами навряд чи погодяться - балувані...
показати весь коментар
06.04.2022 04:50 Відповісти
Мій кіт засоромився і втік під ліжко, коли ненавмисно вкусив мене за пальця, - переплутав зі смаколиком. Коли я його витягла звідти - довго відвертав голову, не мав сили подивитись на мене, хоч я його гладила і заспокоювала. Йому дійсно було ніяково!
показати весь коментар
06.04.2022 05:07 Відповісти
Мабуть в минулому житті я був котом. Де тільки не селюсь вони мене знаходять. Навіть дружина дивувалась свого часу. В будь якій країні за 4 години в мене зявляються котячі друзі. Зараз у мене три. Всі прийшли самі і поселились. Та ще й ведуть себе з такою хазяйською гідністю!
показати весь коментар
06.04.2022 05:42 Відповісти
А про Бородянку украинцам расскажут до или после « договора о нейтралитете»???

-если до, то есть шансы , что рашистов уничтожат массово
-если после , то юридические проволочки помогут кацапам избежать возмездия.

а Олександр Чалый так выпишет договор , что украинцы ещё и должны останутся стране- помойке
показати весь коментар
05.04.2022 01:23 Відповісти