8821 відвідувач онлайн

Ми вражені злочинами росіян в Україні. Росію чекають серйозні наслідки, - Мішель

мишель,шарль

Президент Європейської ради Шарль Мішель заявляє, що воєнні злочини, скоєні російськими окупантами в Україні, матимуть серйозні наслідки, а винні постануть перед міжнародним правосуддям.

Про це він заявив у середу в Страсбурзі, виступаючи перед депутатами Європейського парламенту в межах пленарного засідання, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Ми вражені злочинами проти людяності, проти безневинних цивільних у Бучі та інших багатьох містах. Це ще раз доводить, що російська брутальність проти народу України не має меж... Тіла на вулицях, могили масових поховань – це не спеціальна операція, це злочини війни", - сказав Мішель.

Мішель запевнив, що "ЄС не відвернеться (від того, що відбувається) і дивитиметься реальності прямо в очі". "Мають бути і будуть серйозні наслідки для всіх, хто відповідальний. Ми вже підтримуємо всі зусилля зі збору доказів і робитимемо все, щоб привести злочинців до відповідальності. Міжнародне правосуддя буде здійснено", - упевнений президент Європейської ради.

Топ коментарі
+5
Не подскажете, какая это степень глубокой озабоченности?
показати весь коментар
06.04.2022 11:20 Відповісти
+4
А яка в наших? Тільки но випадково дізнався: посольство України в Білорусі (країні, з території якої летять ракети і літаки, заходять війська окупантів і т.д.) ПРАЦЮЄ В ШТАТНОМУ РЕЖИМІ!!! https://belarus.mfa.gov.ua/news/shchodo-roboti-konsulskogo-viddilu-posolstva-********-v-respublici-bilorus - тут ніяких питань не виникає з приводу нормальності??? То хтось щось ще повинен комусь вводити чи може Україна теж хоч трохи зацікавлена в чомусь?..
показати весь коментар
06.04.2022 11:37 Відповісти
+2
не меліть дурниць. Вам же, наприклад, останні 30 років плювати на голоди в Африці чи війни в Сирії/Афганістані? Ви ж ані гривночки не дали на покращення життя мирного населення цих країн?

Тож які конкретно у вас претензії до "європейців"? Не дали вам на дурняк купу грошей та не поцілували в ваш ледащій зад, прийнявши в президенти ЄС?

Закрийте пельку. ЄС та європейці дають нам напрочуд багато. І збираються давати ще більше. А такі як ви - гідні тільки лайно пропагандистське з ********* жерти та за хєрограя чергового голосувати.
показати весь коментар
06.04.2022 12:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Не подскажете, какая это степень глубокой озабоченности?
показати весь коментар
06.04.2022 11:20 Відповісти
А яка в наших? Тільки но випадково дізнався: посольство України в Білорусі (країні, з території якої летять ракети і літаки, заходять війська окупантів і т.д.) ПРАЦЮЄ В ШТАТНОМУ РЕЖИМІ!!! https://belarus.mfa.gov.ua/news/shchodo-roboti-konsulskogo-viddilu-posolstva-********-v-respublici-bilorus - тут ніяких питань не виникає з приводу нормальності??? То хтось щось ще повинен комусь вводити чи може Україна теж хоч трохи зацікавлена в чомусь?..
показати весь коментар
06.04.2022 11:37 Відповісти
будь-яке посольство - наполовину співробітники спецслужб. Навіть в Україні. Та і без спец.службістів - це цінний канал розвідувальної достовірної інформації. Радійте, що Україна має такий в становищі ворога. А ось бялярусь - не має такого каналу інформації в Україні. А ще - це легальний і дієвий засіб роботи з нашими полоненими, побудови гуманітарних каналів допомоги хоч якійсь. І про що в новині написано? - КОНСУЛЬСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА ДОПОМОГА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ.

Тож не меліть дурниць.
показати весь коментар
06.04.2022 12:12 Відповісти
Не нагнітай, працює лише консульство.
показати весь коментар
06.04.2022 15:58 Відповісти
Читай уважніше: "Посольство відкриває" і т.д. І не консульство, а консульський відділ при Посольстві. Не нагнітаю, а уважно читаю офіційну інформацію.
показати весь коментар
06.04.2022 16:02 Відповісти
зажраті європейці- плювати вам на нас- не стосується стран Балтії та Польші-
показати весь коментар
06.04.2022 11:21 Відповісти
І Великобританії, хоча вони тепер не Європа
показати весь коментар
06.04.2022 11:26 Відповісти
І ізраілю
официально обвинил Россию в военных преступлениях Источник:
показати весь коментар
06.04.2022 11:52 Відповісти
показати весь коментар
06.04.2022 12:18 Відповісти
Цікаво скільки ці передасьи будуть чекати, щоб були наслідки? До останнього українця? До останньої згвалтованої дитини?
показати весь коментар
06.04.2022 11:23 Відповісти
Щоби покарати злочинця його щонайменше треба заарештувати. Без цього він не захоче "покаруватися". Цікаво було б почути як вони збираються це реалізувати?
показати весь коментар
06.04.2022 11:30 Відповісти
Ах, Мішель, Мішель! Дочекаєтесь! Ви думаєте, що Росія зупиниться від ваших сміхотворних санкцій? НІ, бо ви не хочете відмовитися від її енергоносіїв і продовжуєте спонсорувати армію РФ. Ви думаєте, що врятуєте своє сите життя за рахунок України? Не буде України, не буде вам ситого життя, будете мати постійну війну.
показати весь коментар
06.04.2022 11:32 Відповісти
якісь слова і все.
показати весь коментар
06.04.2022 11:57 Відповісти
яким чином вони збираються привести роzzійських zомбі до відповідальности? це не Югославія і не Кувейт, до роzzії вони засцять так вдертися. усе скінчиться черговими "призьівами" та "озабоченностями".
показати весь коментар
06.04.2022 12:01 Відповісти
Удивлены?
А чего вдруг, после Сирии, Чечни, Афганистана, Чехословакии (1968), Финляндии (1918,1939-40), Украины (1944-1956) и т.д.?
Ведь, НИЧЕГО НЕ ИЗМЕНИЛОСЬ, откуда УДИВЛЕНИЕ!?
показати весь коментар
06.04.2022 12:51 Відповісти