11442 відвідувача онлайн
6 022 7

Окупанти в Маріуполі знімають фейки з музейними експонатами, - радник мера

Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, інформує Цензор.НЕТ.

"Сьогодні по російським паблікам масово пішло це фото, як наче "трофей здобутий в бою у українських військових". Насправді, ця медаль є одним з експонатів Маріупольського краєзнавчого музею. Яку було викрадено днями разом з картинами Куїнджі та унікальною біблиотекою.

Чекаємо на появу "тачанки", кулемета "Максим" або німецької МР40 як доказ нацизму в Маріуполі. Фейкомети - грабіжники…", - йдеться в повідомленні.

Окупанти в Маріуполі знімають фейки з музейними експонатами, - радник мера 01

Завантаження...