7383 відвідувача онлайн
26 583 154

Уряд Німеччини ухвалив рішення про постачання Україні самохідних гаубиць Panzerhaubitz 2000, - Welt

німеччина,гаубиці

Про це, як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна, йдеться у матеріалі Welt.

За даними видання, політичне рішення канцелярії і Міністерства оборони Німеччини було прийнято всупереч раді керівних кадрів бундесверу. Вони вказали, що тільки близько 40 зі 119 Panzerhaubitzen 2000, що знаходяться на озброєнні Бундесверу, були справні і незамінні для власних потреб.

Також ставиться під питання застосування для України зброї, яка має складну цифрову систему управління вогнем. Уряд проігнорував ці побоювання, хоча одна з його політичних максим полягає в тому, щоб не послаблювати Бундесвер і його здатність формувати союзи поставками зброї на Україну.

Panzerhaubitzen 2000 - це важкі артилерійські знаряддя, які можуть стріляти на відстань до 40 кілометрів.

Нагадаємо, раніше канцлер Німеччини Олаф Шольц пояснив, що не вважає можливим керуватися рейтингами у питаннях війни і миру і ще раз повторив, що обережність пов’язана з тим, що його уряд боїться початку війни НАТО з РФ.

Топ коментарі
+76
Наталия Рябенко:

"Продовжуємо відслідковувати нові методички Подоляка. Радасні уліткі бігають з воплями "вот нашему оружіє далі, а Пороху нєт!". Драгоценні ви мої безмозгові! Якою ціною ми ту зброю отримали? Окупацією 20% країни? Вбивством тисяч мирних людей? Згвалтуванням дітей? Депортацією мільйона вашіх співгромадян? Розхераченими в хлам містами? Ви серйозно??? Нам дали зброю, щоб вас, ******** на всю вашу пусту макитру, захистити від долі тих, хто загинув в Бучі! Від рук тих, кого впустив у вашу хату ваш любімий зелененький найвеличніший, якого ви обрали, щоб поржати і заради лафових грошей! Заради ілюзії, яку він і його команда нав'язали і продовжують нав'язувати зараз, щоб не нести відповідальність! Бо те, чим мали вас захищати він закатав в асфальт! Так, я дякую всім, хто нам дає зброю і допомагає, але вам цього я ніколи не забуду! І повірте, вам теж скоро доведеться за весь цей пздєц відповідати! До усіх думаючих з повагою!

П. С. Так, Пороху в 2014 році не дали, але це когось зупинило чи ми зникли? Перший раз тих гвалтівників і вбивці зупинили ті самі "Мінські" який вам, недоумкам, дуже сильно заважав. Отой папірець, який не пустив у вашу хату всі ті злочини, не здаючи країну ворогу і навіть не згадуючи про якісь поступки справжньому ворогу!

Но нєт, безмозговими цього не доведеш."
показати весь коментар
03.05.2022 13:59 Відповісти
+38
Порох, Хунта, ЗСУ, добробати та український народ зупинили рашистів в 14-му та 15-му самі!

без будь якої фінансової, чи, тим більше, фінансової допомоги

то щоб Порох з Хунтою змогли б зробити зараз з такими ресурсами, мені навіть важко уявити!
показати весь коментар
03.05.2022 14:05 Відповісти
+29
Ви професійний провокатор. Тут новина про зброю, а ви розбрат розганяєте.
показати весь коментар
03.05.2022 14:03 Відповісти

Завантаження...