12246 відвідувачів онлайн
11 016 136

Зеленський привітав з Днем Незалежності: "Ворог чекав квітів і овацій, а чує "хлопки" і отримує вінки". ВIДЕО

Президент України Володимир Зеленський привітав Україну з Днем Незалежності.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Офісу Президента.

Він нагадує, що півроку тому Росія оголосила нам війну. 24 лютого вся Україна почула вибухи й постріли.

"І 24 серпня не мала почути слів "з Днем Незалежності". 24 лютого нам казали: у вас немає шансів. 24 серпня ми кажемо: з Днем Незалежності, Україно!", - зауважує глава держави. 

Він також додає, що за ці шість місяців ми змінили історію, змінили світ і змінилися самі. Тепер точно знаємо, хто справді нам брат і друг, а хто навіть не випадковий знайомий. Хто не втратив своє ім’я та репутацію, а хто переживав, щоб терористи зберегли обличчя. Кому ми насправді не потрібні, а де для нас двері справді відчинені. Ми зрозуміли, хто є хто. А весь світ дізнався, хто такі українці. І що таке Україна. Більше ніхто не скаже про неї: це десь там, біля Росії.

"Ми почали поважати себе. Зрозуміли, що попри будь-яку допомогу й підтримку ніхто, крім нас, не вигризатиме нашу незалежність. І ми об’єдналися. Ми ще не мали "Хаймарсів", але мали людей, які готові зупиняти танки голими руками. Нам не були готові закрити небо, але ми мали людей, які були готові закрити собою рідну землю", - додає Зеленський.

"В усіх світових підручниках з історії буде розділ "Часи, коли світ об’єднала Україна". Коли в демократії знову виросли зуби. Коли тиранія отримує відповідь тією мовою, яку розуміє. Хтось казав: Європа більше не гравець. Слабка, роз’єднана, пасивна, сонна. Україна збадьорила весь континент. Європа виходить на площі. Європа запроваджує жорсткі санкції. Європа одноголосно визнає: Україна - майбутній член Євросоюзу", - зауважує президент.

За його словами, сьогодні люди диктують владі тренди й правила поведінки. Бути байдужим, неактивним, повільним соромно. Бути нерішучим і занадто обережним - соромно. Говорити мляво, розмито й занадто дипломатично – соромно. Не підтримувати Україну - соромно. І казати, що від України є втома, соромно. Це дуже зручна позиція: втома - це прикриття, щоб заплющити очі. І сьогодні ми чуємо від лідерів світу й від звичайних громадян: ми будемо з вами до кінця, до вашої перемоги.

Ми завжди віддавали шану всім борцям за незалежність, називали цей день головним святом, а синьо-жовтий прапор - святинею. Прикладали руку до серця, співаючи гімн, гордо промовляли "Слава Україні!" і "Героям слава!".

"24 лютого нам випало підтвердити слова справами. Цього дня фактично відбувся другий всеукраїнський референдум. Знову - головне питання. Знову - визначальний вибір. Але цього разу сказати незалежності "так" треба було не в бюлетені, а в душі й совісті. Йти не на дільниці, а у військкомати, тероборону, волонтерський рух, інформаційні війська або ж просто стійко й сумлінно працювати на своєму місці, на повну силу, на спільну мету", - йдеться у вітанні.

"Ми змінилися всі...Ми зробили вибір. Для когось - це Маріуполь. Для когось - Монако. Але ми знаємо, кого більше. І ми нарешті стали справді єдиними. Нова нація, яка з’явилася на світ 24 лютого, о 4-й ранку. Не народилась, а відродилась. Нація, яка не плакала, не кричала, не злякалася. Не втекла. Не здалася. І не забула. Цей прапор буде всюди, де має бути по праву. І на Донбасі. І в Криму. Ворог думав, ми зустрінемо квітами й шампанським. Натомість отримав вінки та коктейлі Молотова. Чекав на овації, а чує "хлопки". Окупант вірив, що за кілька днів пройде парадом у центрі нашої столиці. Сьогодні на Хрещатику можна побачити цей "парад". Доказ, що ворожа техніка може з’явитися в центрі Києва тільки в такому вигляді. Спалена, зруйнована та знищена", - додає президент.

Він також наголошує, що нам неважливо, яка у вас армія, нам важливо, яка в нас земля. Ми будемо битися за неї до кінця.

"Ми тримаємося шість місяців. Нам важко, але ми стиснули кулаки й вигризаємо свою долю. Кожен новий день - це нова причина не здаватися. Бо, пройшовши стільки всього, ми не маємо права не дійти до кінця. Що для нас кінець війни? Раніше ми говорили: мир. Зараз кажемо: перемога. Ми не шукатимемо з терористами порозуміння. Хоча розуміємо російську мову, яку ви прийшли захищати. І вбили тисячі людей, яких прийшли визволяти. И нам гораздо больше понятен и близок Джонсон, который говорит по-английски, чем убийцы, насильники и мародеры, которые все это делали по-русски", - додає він.

Також Зеленський зауважує, що ми не сідаємо за стіл переговорів через страх, із пістолетом біля скроні. Для нас найстрашніше залізо - не ракети, літаки, танки, а кайдани. Не окопи, а окови.

"І ми піднімемо руки вгору лише один раз - коли святкуватимемо нашу перемогу. Всією Україною. Бо ми не торгуємось своїми землями і своїми людьми. Для нас Україна - це вся Україна. Усі 25 регіонів, без будь-яких поступок чи компромісів. Ми не знаємо цих слів, вони були зруйновані ракетами 24 лютого. Донбас - це Україна. І ми повертатимемо його, хай яким буде цей шлях. Крим - це Україна. І ми його повертатимемо. Хай яким буде цей шлях. Не хочете, щоб ваші солдати гинули? Звільніть наші землі. Не хочете, щоб ваші матері плакали? Звільніть наші землі. Ось такі прості й зрозумілі наші умови", - звертається він до росіян.

"Ми зустрічаємо цей день у різних місцях. Хтось - в окопах і бліндажах, у танках і БМП, на морі й у повітрі. Б’ється за незалежність на передовій. Хтось - у дорозі, в авто, вантажівках і потягах. Б’ється за незалежність, доправляючи необхідне тим, хто на передовій. А хтось - у смартфоні чи за комп’ютером. І теж б’ється за незалежність - збираючи кошти, щоб тим, хто в дорозі, було що везти тим, хто на передовій. Ми зустрічаємо цей день у різних обставинах, умовах і навіть у різних часових поясах, але з єдиною метою – збереження незалежності та перемога України!", - резюмує Зеленський. 

Топ коментарі
+28
Доречі сьогодні вже рівно пів року як русня бере за щоку
показати весь коментар
24.08.2022 09:51 Відповісти
+25
Дивлячись на Зе , його оточення і те як він готувався до війни, можливо західні партнери йому і говорили, що держава не вистоїть. Та і ЗЕ сам вважав українців неспроможними до боротьби, боязкими дезертирами.
показати весь коментар
24.08.2022 09:52 Відповісти
+24
Так я йому маю подякувати за його роботу на посаді президента ?
Йому кацапи більш вдячні.
показати весь коментар
24.08.2022 10:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Війна почалася 24 Лютого... Далі я не слухав.
показати весь коментар
24.08.2022 11:00 Відповісти
"На урочистостях до Дня Незалежності виступила Сердючка на даху вагона

Під час офіційних святкувань влаштували концерт українських хітів, деякі з них - російською мовою."
24.08.2020

Всі пам ятають цю ганьбу яку влаштували коміки на День Незалежності?
Так коли ти щирий? Тоді? Чи зараз?
показати весь коментар
24.08.2022 11:04 Відповісти
І тоді. І зараз? Слова говорить дуже правильні.
Зі святом, друзі!
Це свято для нас, і для всіх, хто любить Україну, і допомагає нам, навіть не будучи українцем.
Як цей хлопець. https://mi3ch.livejournal.com/5345059.html

Вітаю нас усіх!
показати весь коментар
24.08.2022 11:26 Відповісти
показати весь коментар
24.08.2022 14:42 Відповісти
Тоді він був щирий, йому таке подобається, значить і нам має сподобатися, він мабуть і сам повірив що його більшість обрала.
показати весь коментар
24.08.2022 18:43 Відповісти
то вірно кажуть, щоб повірили в твою брехню, треба щоб ти в неї щиро вірив..

от такий в нього клінічний самообман
показати весь коментар
24.08.2022 20:28 Відповісти
СЛАВА УКРАЇНІ!!!
ГЕРОЯМ СЛАВА!!!
показати весь коментар
24.08.2022 11:05 Відповісти
В отставку!
показати весь коментар
24.08.2022 11:11 Відповісти
"Для нас самое страшное железо - не ракеты, самолеты, танки, а кандалы."

Сказал человек, заковавший в кандалы всё мужское население страны, не позволяя им её покинуть, словно они - его персональные рабы. Кроме олигархов и их семей, конечно, потому что они платят ему денежки, и кроме женщин, потому что несмотря на все заявления о "европейском равенстве" Зеленский остаётся сексистом.
показати весь коментар
24.08.2022 11:32 Відповісти
Пишет Андрей прямиком из Нидерланд...

Андрей, а ничего, что гражданину вместе с паспортом выдаются не только права, но и некоторые обязанности. В том числе и защищать с оружием страну, выдавшую тебе паспорт.

При чем ты скулишь про невозможность выехать, если судить по твоему флажку, уже из-за границы.

И да, я пишу тебе в ответ не из окопа. Можешь не утруждаться печатаньем этого вашего дерьма. Но я пишу тебе из Украины, и не вижу проблемы, что не могу во время войны покинуть страну.
Нужен буду в окопе, государство знает, где я живу.
показати весь коментар
24.08.2022 13:59 Відповісти
Какой ты легковерный Артур, я например в Одессе, а флажок браузер выбирает автоматически.
показати весь коментар
24.08.2022 14:17 Відповісти
Друх. Те, кому в Украине есть что прятать - а именно, свою антиукраинскость, вот типа того раба Андрея - или вот тебя, одесита, те используют VPN. Никаким другим способом твой браузер "автоматически флажек Германии" не выберет
показати весь коментар
24.08.2022 14:27 Відповісти
У меня браузер вездеход, а будь vpn тогда выбрал бы украинский флажок и быковал патриотично как ты.
показати весь коментар
24.08.2022 14:47 Відповісти
Ну, конечно, напомнив другому пользователю браузера "вездеход" (ну, а что - очень популярный броузер, все на нем сидят - вот тот же Экст Тпг и Андрей, и много других) про то, что в обязанностях гражданина есть пункт про защиту Родины, я патриотично быкую.
показати весь коментар
24.08.2022 14:58 Відповісти
Иди и защищай что хочешь, чего к людям цепляешься, можешь всех слуг народа на фронт отправить включая лысого.
показати весь коментар
24.08.2022 15:06 Відповісти
При чем тут хочешь защищай, хочешь не защищай. Это обязанность.

Вопрос не в цеплянии или не цеплянии.

Или в желании Андрея выехать из страны во время военного положения или в не желании выезжать.

Есть законы любой страны, и граждане этих стран, являясь таковыми, подписываются под обязательством соблюдать эти законы.

И не выть, типа Андрея, "ну почему законы нашей страны мне запрещают убить моего соседа - эта падла слушает громко музыку"? Это несправедливо и ограничивает мои праваааа - я же не раааааб!!!
показати весь коментар
24.08.2022 15:19 Відповісти
Расскажи это президенту Украины, четырежды уклонисту и он никому ничего не должен.
показати весь коментар
24.08.2022 15:22 Відповісти
Хорошо. В следующий раз, когда буду с ним видится, скажу.
показати весь коментар
24.08.2022 15:23 Відповісти
Аслан Бей, а что тебя заставило усомниться в моих славянских кровях?
показати весь коментар
24.08.2022 20:16 Відповісти
Я (к сожалению) в Украине, не знаю почему браузер флажки ставит разные. Возможно из-за впн, который необходим, потому что идиоты поблочили половину ресурсов в интернете.

И паспорт мой можете забрать в обмен на возможность выехать, я всю жизнь мечтал жить в нормальной стране, где гражданам государство помогает, а не оббирает их в пользу лицемерных олигархов вроде Зеленского, который сначала рассказывает о том, какая у нас европейская, равноправная страна, а потом оказывается что лишь женщины имеют право на мирную жизнь где-либо ещё, а мужчина, даже если он физически не может воевать - должен сидеть и ждать прилёта ракеты, потому что мужчина здесь считается мусором и расходным материалом, недостойным жизни. Вот только когда появилась единственная возможность наконец уехать (другие страны принимают беженцев) - границу перекрыли.

Я не знаю, зачем я здесь нужен. Страна не может дать работу с моей инвалидностью. Не может оказать мед. помощь. Но при этом и не выпускает.
показати весь коментар
25.08.2022 13:07 Відповісти
> Я не знаю, зачем я здесь нужен. Страна не может дать работу с моей инвалидностью. Не может оказать мед. помощь. Но при этом и не выпускает.

Что за бред. Если у вас инвалидность, то вы не подлежите призыву, о чем у вас есть заключение медкомиссии, и вы имеете полное право выехать из страны.

> А мужчина, даже если он физически не может воевать - должен сидеть и ждать прилёта ракеты, потому что мужчина здесь считается мусором и расходным материалом, недостойным жизни.

Ох, и каша у вас в голове.
показати весь коментар
25.08.2022 14:29 Відповісти
Та зніми вже,цю форму міллітариську.Вона призначена,для треніровок і вдпочинку.Ще можна було зрозуміти коли війна проходила навколо Києва.Ти ж не в окопах і не на фронті.І всім своїм *********,дай команду переодітись.Ви ж представляєте Державу,а то за 1000км від фронту приїхали на зустріч з Ердоганом і Гутерішем,вроді на стрілку базар перетерти.Тобі вже західні союзники натякають,що закінчуй грати в театр і роль Президента,а займись справами,а не вечірними відосіками.І розганяй свій телевізійний марафон,і заблоковані канали,а то
вже перетворились на кацапський соловйових і скабаєвих.
показати весь коментар
24.08.2022 13:06 Відповісти
не підказуйте, бо змінить на мілітаристську вишиванку..
показати весь коментар
24.08.2022 20:32 Відповісти
На "*****"?
показати весь коментар
24.08.2022 22:03 Відповісти
Ворог чекав квітів і овацій, бо знав який довбень шашлики иаринує
показати весь коментар
24.08.2022 14:22 Відповісти
Зеленський путіну у 2014 : Я могу умолять вас на коленях

показати весь коментар
24.08.2022 14:37 Відповісти
У кінці лютого 2022 го Зе не був таким войовничим 😁

показати весь коментар
24.08.2022 14:39 Відповісти
показати весь коментар
24.08.2022 14:43 Відповісти
Оденься уже как Президент уважаемой страны, а не как хлопец с Привоза на подхвате.
Рабочие футболки на встречах с руководителями других стран и в памятные дни говорят не о трудолюбии и горении на работе, а о неуважении к тем, с кем говоришь. Есть же определённый общепринятый дресс-код. Заросшая неопрятная внешность не говорит о мужественности и не добавляет возраст и не имеет ничего общего с элегантной небрежностью. Скорее говорит об отсутствии вкуса и умных советчиков.
показати весь коментар
24.08.2022 14:57 Відповісти
Не обижайте хлопців з привозу.
показати весь коментар
24.08.2022 22:05 Відповісти
ze чмо
показати весь коментар
24.08.2022 15:25 Відповісти
та ні..зростом тільки на чмоню дотягнув
показати весь коментар
24.08.2022 20:34 Відповісти
И так, ********! Других слов не назову. Опоненты, разных политических сил... Вы ****** просто до ужаса! Я имею ввиду всех! И Зеленых и Порохоботов! У нас Война!!! Вы на войне пытаетесь взять какие-то политические баллы своих "избранных". То есть, вы работаете за ДЕНЬГИ! А те кто за деньги работает, это потенциальный предатель. Больше заплатят, стану на ту сторону! Не буду называть политические силы (Националистические) которые испарились... После войны разбирайтесь сколько влезет, хоть поубивайте друг друга!
показати весь коментар
24.08.2022 18:05 Відповісти
Вони зрадникам служать, тому самі такими зрадниками і є. Це більша половина щоденних дописувачів Цензора.
Так за допомогою проплачених тролів створюють враження про суспільну думку, а неугодних спамлять, блокують.
показати весь коментар
25.08.2022 01:00 Відповісти
З Днем відновлення незалежності Україно!
показати весь коментар
24.08.2022 21:44 Відповісти
Сторінка 2 з 2