9137 відвідувачів онлайн
41 927 135

В Росії пропагандист Мангушев вийшов на сцену з черепом нібито захисника "Азовсталі". ВIДЕО 18+

Ігор Мангушев анонсував свій виступ як "стендап на військову тематику". Він тримав в руках людський череп, розповідав, що той нібито належить захиснику "Азовсталі", і обіцяв, що росіяни будуть вбивати українців.

Відео виступу Мангушева опубліковане в соцмережах, повідомляє Цензор.НЕТ.

Мангушев заявив зі сцени, що росіяни вбиватимуть українців, алеж йде "війна з ідеєю".

"Наша війна - це не просто війна з людьми з крові і плоті. Наша війна - це війна з ідеєю. З ідеєю України, як антиросійської держави. Чому не може бути ніякого примирення? Україна має бути деукраїнізована. Руські землі "Малоросії" мають бути повернуті назад. Ми воюємо не з людьми. Ми воюємо з ідеєю", - сказав він. 

За словами Мангушева, росіянам плювати, "скільки треба вбити" українських солдатів, і "як їх треба вбити". Рашист повідомив, що всіх носіїв "ідеї", про яку він розмірковував до цього, необхідно знищити.

Зал підтримав окупанта з черепом у руці. Один із слухачів запитав: "Як думаєш, він зрозумів, що таке "русский мир"?"

Ігор Мангушев називає себе "авантюристом і політтехнологом". Він є лідером російського націоналістичного руху "Світла Русь". ЗМІ називали Мангушева одним з авторів ідеї використання літери "Z" як символа російського вторгнення до України.

Топ коментарі
+86
Сатанізм, фашизм, русизм. А принципі , звичайні кацапські будні.
показати весь коментар
28.08.2022 12:21
+69
Весь русскій народ такий. Вони завжди такі були.
показати весь коментар
28.08.2022 12:27
+66
Клініка
показати весь коментар
28.08.2022 12:21
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Животное , причем бешеное!
показати весь коментар
28.08.2022 14:18 Відповісти
Только СМЕРТЬ, можете забанитьь...
показати весь коментар
28.08.2022 14:21 Відповісти
І отаке до нас відношення всю з ними нашу Історію! Революції, війни, Голодомори, Гулаги -мільйони замордованих кацапами українців! Поки буде існувати Імперія Зла буде біда і горе на Землі! Виродки Людства! Смерть кацапським окупантам!
показати весь коментар
28.08.2022 21:40 Відповісти
Черговий пропагандист ?
Я вже тут не раз писав - як є правда з висказувань їхніх
Все буде таки навпаки - ...
показати весь коментар
28.08.2022 14:41 Відповісти
На сколько гнилая кацапская душонка , это не описать.
показати весь коментар
28.08.2022 14:47 Відповісти
каждая блевотная кацап...зда откркривая разрез,подробно рассказивает,что с ними сделать-подлежат уничтожению,если оставить,все как есть,будет до бесконечности.
показати весь коментар
28.08.2022 14:54 Відповісти
Таких клоуны как правило только языком ляпают. На поле боя их на тросе не затянешь.
показати весь коментар
28.08.2022 15:11 Відповісти
Я б порадила нашим спецслужбам побільше звертати увагу на таких дрібних скажених псів. Їх легше дістати ніж топових пропагандонів, яких посилено охороняють і потім в такій же цинічній формі повідомляти про їх знищення.
показати весь коментар
28.08.2022 15:16 Відповісти
Варварское государство исчезнет с лица земли ещё при моей жизни. Рашисты поколениями будут работать на восстановление нашей страны.
Твари бездетные.
показати весь коментар
28.08.2022 15:39 Відповісти
руSSький мир, це саме смердюче в світі лайно, це токсини чумы й холери, це фуйловське сучище з мерзенними сатанинськими замашками..
показати весь коментар
28.08.2022 15:41 Відповісти
Рашизм у всій своїй "красі"... Нехай при можливості Зеленський покаже це відео ООН!
показати весь коментар
28.08.2022 15:43 Відповісти
вони Денісову виперли,щоб вона не розповідала про згвалтованих дітей,а ти хочеш щоб після цього зєля щось в ООН показав...
показати весь коментар
28.08.2022 16:15 Відповісти
Их предки были людоедами. У москалей.
Они дикари.
показати весь коментар
28.08.2022 16:20 Відповісти
ЄС не вздумай анулювати візи всім росіянам, бо це дуже культурні і виховані люди (С)


показати весь коментар
28.08.2022 17:35 Відповісти

показати весь коментар
28.08.2022 17:37 Відповісти

показати весь коментар
28.08.2022 17:41 Відповісти

показати весь коментар
28.08.2022 17:43 Відповісти
Мангушев - фамилия явно не славянская, русская в том смысле , что такой национальности никогда не было и нет. И цари и все финноугромонголы страдают острой формой комплекса не полноценности с переходом на шизофрению. Они с 16 века усиленно хотят стать Русью, быть православными, иметь свой язык , свою территорию- у них кикогда этого не было и нет. Можно взять в руку череп, можно кучу дерьма и кричать о Руси , но не полноценный Мангушев угрофинномонгол- тюрок , живет по законам 13 века и здохнет не полноценным придурком.
показати весь коментар
28.08.2022 17:53 Відповісти
Все вірно, немає, що додати, крім того, що кожен Андарбек Данілбекович Дудаєв мріє стати "владіславом юрьєвічєм сурковьім" і довести силою (бо розуму немають), що не Україна це Русь, а 200-от національна роzzія.
показати весь коментар
28.08.2022 19:30 Відповісти
Не выгораживайте явного фашиста, Славянин, не славянин, это не имеет значения, главное, что этот урод имеет российский паспорт.
показати весь коментар
28.08.2022 21:01 Відповісти
Тільки масові страти росіян позволять світу спастись очистившись від цієї гоблінської породи інакше світ приречений.

Тільки мільйони чи навіть десятки мільйонів силою умертвлених росіян дозволять викорчувати таке варваство як на відео.
показати весь коментар
28.08.2022 18:22 Відповісти
Такие видеосюжеты надо демонстрировать на Западе, что из себя представляет российское население.
показати весь коментар
28.08.2022 20:58 Відповісти
А як до нього добратись хтось знає?
показати весь коментар
28.08.2022 21:19 Відповісти
В крематорий ****** биомусор!
показати весь коментар
29.08.2022 00:55 Відповісти
У него дочка или сын?
показати весь коментар
29.08.2022 08:49 Відповісти
Это череп ***** которая его родила
показати весь коментар
29.08.2022 09:02 Відповісти
пора йому вже на концерт Кабздона.
показати весь коментар
29.08.2022 11:31 Відповісти
Теперь пусть ходит и оглядывается...
показати весь коментар
29.08.2022 11:33 Відповісти
ему прострелили череп.
показати весь коментар
04.02.2023 16:31 Відповісти
Поруч з Україною відкрився портал в Пекло з якого повилазили ці черти чи як це пояснити? Ставлю все шо у ***** є колекція таких черепів
показати весь коментар
30.08.2022 19:36 Відповісти
Русские-это животные.
показати весь коментар
04.02.2023 17:18 Відповісти
Карма настігла свого хероя

В зоне СВО тяжело ранен владелец телеграм-канала «Записки авантюриста», капитан 4 бригады 2 Армейского корпуса 8 армии ВС РФ Игорь Мангушев.

В настоящий момент он находится в нейрохирургическом отделении реанимации города Стаханов (ЛНР). Состояние крайне тяжелое.

По предварительной информации, речь идет о выстреле в затылок с близкого расстояния.
показати весь коментар
04.02.2023 19:25 Відповісти
*******