4137 відвідувачів онлайн
5 464 21

Російські пропагандисти повідомили, що українських військовополонених примушують голосувати на псевдореферендумі

військовополонені

Кремлівське інформаційне агентство ТАСС повідомило, що "адміністрація" окупованої частини Донеччини примусила брати участь у псевдореферендумі щонайменше 57 українських військовослужбовців, яких утримують у колонії в Оленівці.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на телеграм-канал пропагандистів. Однак немає підтвердження, що чоловіки та жінки на оприлюдненому відео є українськими військовополоненими.

Зазначається, що проголосувати на псевдореферендумі за приєднання до складу Російської Федерації примусили 57 утримуваних в Оленівці українських військовополонених з пропискою у Донецькій області.

Російські пропагандисти повідомили, що українських військовополонених примушують голосувати на псевдореферендумі 01

"Щоб надати провокації хоч якоїсь правдоподібності, у паспортах військовополонених зроблено помітку про прописку в т.зв. днр, що нібито дало їм право брати участь у фейковому референдумі", - зазначають в Центрі протидії дезінформації.

Пропагандисти вказують, що українські військовополонені з колонії Оленівці нібито звернулися до окупантів з проханням про приєднання до "козацького батальйону імені Богдана Хмельницького". Але уточнень, чи то ті самі 57 людей, чи якісь інші, не надають.

Російські пропагандисти повідомили, що українських військовополонених примушують голосувати на псевдореферендумі 02

Також ТАСС пише, нібито 11 чоловіків і 23 жінок-військовослужбовців Збройних сил України нібито звернулися до окупантів із проханням отримати паспорти терористичного утворення "ДНР".

Російські пропагандисти повідомили, що українських військовополонених примушують голосувати на псевдореферендумі 03

У ЦПК наголошують, що подібні кроки з боку загарбників є черговою маніпуляцією, спрямованою на поширення на захоплених територіях кремлівського наративу про нібито велику кількість "прихильників" ідеї приєднання до РФ серед полонених українських військових.

Нагадаємо, Росія утримує в полоні 2,5 тисячі українців, серед них багато цивільних.

Топ коментарі
+11
верещучка бекни! не спи твій хліб відбирають вівця ти зебільна!
показати весь коментар
25.09.2022 17:57 Відповісти
+8
Радомир 25%

@Radomyr25

·

https://twitter.com/Radomyr25/status/1573512252665339907 24 сент.

Охуіти, у Міністерстві юстиції розповіли, що полонених кацапів годують, як офіцерів ЗСУ.

Може їх ще до Буковелі ***** одвезти, на лижах покататися? Чи одразу на Сейшели кудись в п'ятизірковий, ****, готель заселити????
показати весь коментар
25.09.2022 18:02 Відповісти
+7
Ну, конечно!!! ТАСС не соврал бы!
показати весь коментар
25.09.2022 18:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
верещучка бекни! не спи твій хліб відбирають вівця ти зебільна!
показати весь коментар
25.09.2022 17:57 Відповісти
а если пойдут служить, им срок скостят или вообще освободят ?
показати весь коментар
25.09.2022 18:00 Відповісти
Радомир 25%

@Radomyr25

·

показати весь коментар
25.09.2022 18:02 Відповісти
''11 чоловіків і 23 жінок-військовослужбовців Збройних сил України нібито звернулися до окупантів із проханням отримати паспорти терористичного утворення "ДНР". WTF?? Были военнослужащими ЗСУ и сейчас перешли на сторону дыры??
показати весь коментар
25.09.2022 18:05 Відповісти
Ну, конечно!!! ТАСС не соврал бы!
показати весь коментар
25.09.2022 18:09 Відповісти
показати весь коментар
25.09.2022 18:36 Відповісти
У них в паспортах просто проставили отметки ДНР и все. Насильно.
показати весь коментар
25.09.2022 18:37 Відповісти
шановні, не дивуйтесь кацапам....
показати весь коментар
25.09.2022 21:40 Відповісти
Во уроди...
показати весь коментар
25.09.2022 18:08 Відповісти
навіщо ретранслювати лайно рашистської пропаганди? навіть з найкращих намірів?
показати весь коментар
25.09.2022 18:17 Відповісти
O pristuplenie okupantov *****-roSSiji dolzni znat vse, poetomu i sobshtjaeta...
показати весь коментар
25.09.2022 18:40 Відповісти
Сербія сказала, що не дивлячись на свою прихильність до росії, вони ніколи не визнають псевдореферендуми організовані росією на території України. Бо вони за непорушну територіальну цілісність країн.
Це похвально для них.
Ото і ми не визнали незалежність Косово і напевно ніколи не маємо визнавати.
показати весь коментар
25.09.2022 18:24 Відповісти
Да НАЧХАТЬ !!!
показати весь коментар
25.09.2022 18:25 Відповісти
23 жінки в складі казачого батальону дирляндії ще й імені Хмельницького.......
показати весь коментар
25.09.2022 18:26 Відповісти
Надо заборонити називати рашке( вбивце) їх армії українськими назвами чі героями ‼️‼️
показати весь коментар
25.09.2022 18:34 Відповісти
Военнопленные выявили воеизьявление???
показати весь коментар
25.09.2022 18:39 Відповісти
Они еще и Богдана Хмельницкого себе присвоили. Прикинь. Дальше что? Правый Сектор и Азов организуют? Так может уже за Степана Бандеру вперед на московскийх окупантов пойдете
показати весь коментар
25.09.2022 18:42 Відповісти
Остановите Землю, я сойду.... Я читаю и ах*еваю и не верю своим глазам. Мало того что рашисты окупировали нашу землю, воруют наших детей и даже солдат. Так они еще нашу историю и наших исторических героев себе присвоили. Скоро они захватят Киев и скажут что это они украинцы и Киевская Русь а украинцев вывезут в мацковию и скажут что мы это потомки монголотатар и мы напали на Киев.
показати весь коментар
25.09.2022 18:47 Відповісти
А в честь кого названы такие города областные центры , Ярославль, Владимир, Суздаль? А чья Кубань, Крым, Черноземье, Дальний Восток?
показати весь коментар
28.09.2022 21:14 Відповісти
вот для военнопленных действительно тяжелая ситуация.
показати весь коментар
25.09.2022 20:24 Відповісти
Зе-*****, може ви в кінці кінців, щось зробите, щоб визволити українців з полону? Скілько їх там є? Скільк5о московитського лайна на обмін є? Чому спільнота не має цифр? Торгуєте марамойки? Геншеефти робите? Нема вам віри, кукли коломойські продажні! Геть з України, пошесть зелена!
показати весь коментар
25.09.2022 20:50 Відповісти