11275 відвідувачів онлайн
10 712 29

Окупанти підривають абсолютно всі мости на правобережжі Херсонщини, - Хлань

міст

Про це розповів сьогодні на брифінгу депутат Херсонської облради Сергій Хлань, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Окупанти підірвали не лише Дар’ївський і Тягинський мости, вони підірвали міст на виїзді зі Снігурівки у бік Херсона через канал, підірвали міст у Новокаїрах, підірвали міст у Миловому. Тобто окупанти підривають зараз абсолютно всі мости, які є на правобережній частині Херсонщини", - зазначив Хлань.

Раніше повідомлялося, що на Херсонщині підірвано два мости.

Топ коментарі
+24
Спасибо Владимир Ссаныч что все сдал в феврале без боя
показати весь коментар
09.11.2022 14:29 Відповісти
+14
Сподіватись на інше було марно, але дуже наявно демонструє що винен був наказати робити кореш Зеленського генерал-режисер Баканов коли русня перла з Криму. Наші дійсно переправляться, та виженуть русню, але як не крути це зайві зусилля та час за який вмирає хтось з українців хто міг би жити довго та щасливо!!!
показати весь коментар
09.11.2022 14:39 Відповісти
+13
Вони думають що нашы не зможуть форсувати річки?
показати весь коментар
09.11.2022 14:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Спасибо Владимир Ссаныч что все сдал в феврале без боя
показати весь коментар
09.11.2022 14:29 Відповісти
Не йому, а Зе-зе.
показати весь коментар
09.11.2022 14:40 Відповісти
Так це від про нього і пише. Як можна не знати ім'я та побатькові свого ЗЕзидента?!
показати весь коментар
09.11.2022 14:42 Відповісти
***********
показати весь коментар
09.11.2022 16:26 Відповісти
Вони думають що нашы не зможуть форсувати річки?
показати весь коментар
09.11.2022 14:30 Відповісти
та этих дебилов просчитали на десять шагов вперед, только идиот не понимал что мосты будут взорваны ,
показати весь коментар
09.11.2022 15:57 Відповісти
А как же они будут убегать из Херсона - сразу под землю!?
показати весь коментар
09.11.2022 14:38 Відповісти
Вони підривають мости між звільненими територіями та Херсоном, відступаючи поступово до нього, тому твоє "Мішель" питання недоцільне, подивись на карту і все зрозумієш!
показати весь коментар
09.11.2022 14:41 Відповісти
навіщо підривати мости між Херсоном і Новою Каховкою?
показати весь коментар
09.11.2022 14:47 Відповісти
аби убезпечити себе з тилу у Херсоні... а з нього можна бігти на південь до Армянська та Скадовська...
показати весь коментар
09.11.2022 14:56 Відповісти
Исправлюсь!
показати весь коментар
09.11.2022 15:25 Відповісти
I think, that Russian leadership does not care for their soldiers.

Crazy.

They bet, their soldiers would do whatever;
like
some fight,
some surrender,
some desert,
some hide,
some swim over the river.

And the photograph really looks like it were a special military demolition unit involved,
not large 250kg air bombs.
показати весь коментар
09.11.2022 14:50 Відповісти
Не под, а В
показати весь коментар
09.11.2022 15:11 Відповісти
Сподіватись на інше було марно, але дуже наявно демонструє що винен був наказати робити кореш Зеленського генерал-режисер Баканов коли русня перла з Криму. Наші дійсно переправляться, та виженуть русню, але як не крути це зайві зусилля та час за який вмирає хтось з українців хто міг би жити довго та щасливо!!!
показати весь коментар
09.11.2022 14:39 Відповісти
За все параша будет платить!

Восстанавливать будут каждый мост. Он для их казны будет «золотым».
У Украины все ходы записаны
показати весь коментар
09.11.2022 14:44 Відповісти
Значить про Снігурівка просто надія визволення на сьогодні
показати весь коментар
09.11.2022 14:47 Відповісти
Невже рашисти думають що ЗСУ буде форсувати Дніпро? Багато військових експертів не вважають за потрібне його форсувати а краще із запорізької області звільняти лівий берег херсонщини.
показати весь коментар
09.11.2022 14:58 Відповісти
Вочевидь вони вважають що зможуть сконцетруватися на цьому напрямку та втримувати.
показати весь коментар
09.11.2022 15:02 Відповісти
With what forcing the Dniepro river ?

There are lots of sand bank islands in the river upwards and downwards Kherson City though.
показати весь коментар
09.11.2022 15:33 Відповісти
Народ, а на лента.сру висит новость, что Стремоусов уже отправился в "рай", якобы попав в ДТП. Наверное, свои же и отправили, много болтал в последнее время.
показати весь коментар
09.11.2022 15:26 Відповісти
Несчастный случай - машина сначала взорвалась, потом врезалась в бетонную опору, и он умер от огнестрельного ранения в голову. Как-то так.
показати весь коментар
09.11.2022 15:58 Відповісти
Значит надо сделать им сюрприз с левого...
показати весь коментар
09.11.2022 15:28 Відповісти
как бы они и в херсоне абсолютно всё не заминировали, как дома на каширском шоссе.
показати весь коментар
09.11.2022 15:34 Відповісти
Ваня природжений сцикун.
показати весь коментар
09.11.2022 17:04 Відповісти
Да, очень и очень. Та на Киев они сразу рванут, чего там по Херсону бегать
показати весь коментар
09.11.2022 17:58 Відповісти
Стопудово Витя, вот те крест, будет наступление на Одессу, как природный рубеж
показати весь коментар
09.11.2022 19:22 Відповісти
Они знают, что нам нужны новые красивые мосты за их счёт.
показати весь коментар
09.11.2022 18:20 Відповісти
Роблять те що ми повинні були зробити у лютому