7913 відвідувачів онлайн
11 181 21

У Міноборони РФ інформацію про падіння російських ракет в Польщі назвали "навмисною провокацією з метою ескалації"

ракета,польща

Інформацію про падіння російських ракет на територію Польщі прокоментували в Міноборони РФ.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пропагандистське видання ТАСС.

Збройні сили РФ нібито не завдавали ударів по цілях поблизу українсько-польського кордону, а уламки на опублікованих у ЗМІ фотографіях "не мають жодного стосунку до російських засобів ураження".

Нагадаємо, польські ЗМІ повідомили, що в прикордонному з Україною Пшеводуві о 15:40 за місцевим часом в результаті вибуху загинули двоє людей. За неофіційною інформацією, це сталося внаслідок падіння ракет. Прем'єр-міністр Польщі Моравецький за погодженням з президентом Анджеєм Дудою терміново скликав комітет Ради міністрів у справах національної безпеки та оборони. Речник уряду Пьотр Мюллер розповів журналістам про "кризову ситуацію" і закликав не публікувати неперевірену інформацію.

США, Естонія та Литва вже заявили про готовність захищати кожен дюйм території НАТО. До їх заяв також долучилися Латвія та Україна.

Топ коментарі
+17
Значит русня всралась на 200%
показати весь коментар
15.11.2022 23:16 Відповісти
+16
"Индекс Мосбиржи резко упал на фоне сообщений о взрыве ракет в Польше"
У них в штаны упало
показати весь коментар
15.11.2022 23:15 Відповісти
+11
😄
показати весь коментар
15.11.2022 23:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"Индекс Мосбиржи резко упал на фоне сообщений о взрыве ракет в Польше"
У них в штаны упало
показати весь коментар
15.11.2022 23:15 Відповісти
***** научило рашистов :"нас там нет", "в любом Военторге купили", …
показати весь коментар
16.11.2022 01:21 Відповісти
Значит русня всралась на 200%
показати весь коментар
15.11.2022 23:16 Відповісти
А вы бы как себя имели... если на каазлабаде аэродром за аэродромом становятся непригодными для использования... Что будет дальше? Вон, из Геническа уже побежали.
показати весь коментар
15.11.2022 23:19 Відповісти
минобороны россии красафчики. пусть расскажут еще про боевых ********** заразвших наводчиков ракет рукожопием.
показати весь коментар
15.11.2022 23:29 Відповісти
Ситуация становится еще интереснее: Россия целенаправленно выпустила ракету по территории Польши. Но Украина, во время полета над своей территорией ее сбила\повредила, и она (российская) ракета не достигла своей цели, взорвавшись в польском селе.
Т.е. РФ официально признала факт сознательной вооруженной агрессии против страны - члена блока НАТО.
показати весь коментар
15.11.2022 23:19 Відповісти
Дивіться щоб ще рашка вам рахунок не виставила за збиту ракету
показати весь коментар
15.11.2022 23:21 Відповісти
ракета мирно собі летіла...на неї напали двоє польських фермерів ,почали її бити,і вона взірвалась.гарантую рашка так перекрутись ,як і все ...спєцопєрация...хлопкі..настамнєт
показати весь коментар
15.11.2022 23:27 Відповісти
Eta chjo ? Chistoserdechnoie priznanie ? 🤔
показати весь коментар
15.11.2022 23:21 Відповісти
расея-страна лжец, страна вор, страна бандит.
показати весь коментар
15.11.2022 23:25 Відповісти
Террористка, убийца ,садистка, живодерка …… , дешовка ,тырящая унитазы , собачьи будки ,электр.Чайники без подставки , женское белье
показати весь коментар
16.11.2022 01:11 Відповісти
100ракет по Украине тоже Провокация?Ублюдочные свинособаки
показати весь коментар
15.11.2022 23:29 Відповісти
Да пох на кацапский пи#деж. Все их визги надо давно воспринимать,как "белый шум".
показати весь коментар
15.11.2022 23:36 Відповісти
Щойно читав польські медіа, що цитують ці помийки...
якщо ця свинота хрюка.. значить є підстави що воно насрало!
показати весь коментар
15.11.2022 23:38 Відповісти
Симонян уже взяла ответственность на рашку.
показати весь коментар
15.11.2022 23:40 Відповісти
😄
показати весь коментар
15.11.2022 23:42 Відповісти
Я на стороне кота, это однозначно провокация.
показати весь коментар
16.11.2022 00:20 Відповісти
😁
показати весь коментар
16.11.2022 00:55 Відповісти
Так починалась Фінська війна 1939 року.
показати весь коментар
15.11.2022 23:57 Відповісти
YES! Ихтамнет! Ракеты прилетели из Варшавы. Для эскалации!
показати весь коментар
16.11.2022 00:06 Відповісти
Москсвини обісралися. Ну як таргани при ввімкненя світла.
показати весь коментар
16.11.2022 00:20 Відповісти