10197 відвідувачів онлайн
8 802 32

Війна в Україні може закінчитися лише поразкою Путіна, - Джонсон

джонсон

Війна в Україні може закінчитися лише поразкою президента РФ Володимира Путіна. Російські війська мають бути відкинуті до фактичного кордону 24 лютого. Володимир Зеленський та українці не можуть погодитися з іншим результатом, особливо після жорстокості, яку вони пережили.

Про це колишній прем’єр Великої Британії Борис Джонсон пише у колонці для Wall Street Journal, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на ТСН.

"Оскільки війна може закінчитися лише одним способом, питання в тому, як швидко ми дійдемо до неминучого завершення. Світ не може далі дивитися, як українців тероризують ракетами та безпілотниками. Це моральна огида, коли мільйони ніч за ніччю залишаються без опалення, світла чи води, не кажучи вже про безперервне вбивство мирних жителів. І чим довше Путін продовжуватиме свої безглузді нападки, тим довше триватиме глобальна економічна криза", - вважає колишній британський прем’єр.

Він також відзначив величезний внесок США у військову допомогу Україні: Штати надали щонайменше 17 мільярдів доларів військової допомоги. Велика Британія виділила близько 2,3 мільярда фунтів стерлінгів.

"Я знаю, що ці витрати є болючими в часи фінансових обмежень, але час - це гроші, і чим довше це триватиме, тим більше ми всі платитимемо за військову підтримку. Тож давайте розділимо тягар і прискоримо розв’язку. Спочатку давайте надамо українцям необхідну допомогу проти атак з повітря. Києву потрібні безпілотні літальні апарати для виявлення місць запуску безпілотників і ракет, а також зенітні ракети для їх виведення", - вважає Джонсон.

Він вважає малоймовірним використання Путіним ядерної зброї.

"Правда полягає в тому, що він боїться ескалації. Це не була загроза з боку Організації Північноатлантичного договору, яка "спровокувала" його на вторгнення. Це були десятиліття млявості та нерішучості Заходу щодо статусу України. Захід спокутував цю невдачу приголомшливою демонстрацією злагодженості та єдності від лютого. Ми повинні бути сильнішими і сміливішими", - написав Джонсон.

Топ коментарі
+44
граница 24 августа 1991 года!!!!!!
показати весь коментар
10.12.2022 12:59 Відповісти
+27
Кордони 1991 року! Историчний момент. Саме Україна будує майбутню архітектуру европейскої безпеки. Саме Україна руйнує всі міфи про х@йлостан, про їх велич, яку всі боялися в світі.
показати весь коментар
10.12.2022 13:12 Відповісти
+19
До ЯКОГО це кордону 24 лютого?! ТІЛЬКИ до кордону 1991 року!
показати весь коментар
10.12.2022 13:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
граница 24 августа 1991 года!!!!!!
показати весь коментар
10.12.2022 12:59 Відповісти
І повне демілітаризація територій, які утворяться на місці розформованої російської федерації!
показати весь коментар
10.12.2022 13:10 Відповісти
показати весь коментар
10.12.2022 13:11 Відповісти
Кордони 1991 року! Историчний момент. Саме Україна будує майбутню архітектуру европейскої безпеки. Саме Україна руйнує всі міфи про х@йлостан, про їх велич, яку всі боялися в світі.
показати весь коментар
10.12.2022 13:12 Відповісти
ПУТІНСЬКІ ШІСТКИ ВСЕ БІЛЬШ ВСКРИВАЮТЬСЯ . ОСЬ DW ще раз продемонструвало свою підтримку кровавому фюреру
https://www.facebook.com/Deutsche-Welle-460197507408150/?__cft__%5B0%5D=AZUSTuDAPH4OqZTG2Pfmn5ag3j5l-3faJgAfUmOPRkfMfBvCu058CEN7_GaGH_uGDP4z7HnebwL4n5Jl-d5qce4UE9hpU96h529Vhv_IYFsH_NtBV1xe0nTxIcVQuWIak9Y0yfI8rW8crOtrPRu3EZNVtuqneLHHwrutZ82wft37SGA7kh6OPnAo6gNnR3pQaow&__tn__=kK-R Deutsche Welle вписалося за дощ і наїхало на Латвію.

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/318968487_6069840613060699_4955022192847311325_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=Yci_9Ye0LiwAX_3P-Pm&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AfBuHx-P6-yGnu4VtIgzUtTIIDiELcaoG08aOz7N-QN6YQ&oe=63999C7E
показати весь коментар
10.12.2022 13:20 Відповісти
кремлевский террорист ***** и шобло подлежат ликвидации...
показати весь коментар
10.12.2022 13:22 Відповісти
Борис Джонсонюк-ти справжній українець...
показати весь коментар
10.12.2022 13:22 Відповісти
До ЯКОГО це кордону 24 лютого?! ТІЛЬКИ до кордону 1991 року!
показати весь коментар
10.12.2022 13:24 Відповісти
Не існувало ніяких кордонів на 24 лютого.
показати весь коментар
10.12.2022 13:29 Відповісти
Щось Боррис забалакався, не треба базікати так швидко, тільки вийти на кордони 1991 року. Крим Наш!!! Геть брудні кацапські граблі від України!
показати весь коментар
10.12.2022 13:31 Відповісти
В 1991 ему не было ещё и тридцати, так что можно сделать скидку.
показати весь коментар
10.12.2022 13:39 Відповісти
Жалко шо таких политиков как Джонсон на западе единицы.
показати весь коментар
10.12.2022 14:11 Відповісти
Нам-то говорить это не нужно. Позвони Макрону и скажи это ему. Что обязательно необходимо схватить *****, откаддафить его и прокатить его тушу по улицам Марика на веревке. Другого варианта не существует. Унизить кацапов, опустить их, макнуть харей в говно - это именно то, что необходимо сделать.
показати весь коментар
10.12.2022 14:39 Відповісти
Н.Карамзин о русских *Их ложь исходит из их рабской сущности.Народ никогда не знавший и не говоривший правды-народ рабов духовных и физических.Убогие люди.*
показати весь коментар
10.12.2022 15:02 Відповісти
Борис Джонсонюк, як завжди діло каже👍👍👍
показати весь коментар
10.12.2022 15:16 Відповісти
24 лютого 2014 року
показати весь коментар
10.12.2022 15:56 Відповісти
Твои горные пастухи даже санкции не ввели, да ещё и собрались возобновить авиасообщение, так что лучше помолчи.
показати весь коментар
10.12.2022 16:54 Відповісти
Слушно. Тоді ВР навіть не спромоглася ухвалити бодай якусь резолюцію проти окупації Сакартвело. Лише президент В.Ющенко сяк-так врятував гідність України. (а також надав потрібну зброю. Збиті кацапські літаки були саме українською зброєю). Бажаю процвітання Сакартвело!
показати весь коментар
10.12.2022 17:40 Відповісти
В 2008 вообще не было санкций, ты дядя во времени потерялся.
показати весь коментар
10.12.2022 18:12 Відповісти
Джонсона на главу НАТО!!!
показати весь коментар
10.12.2022 17:38 Відповісти
Щось він попутав дати...оговорився чи так він дійсно думає? Чекаємо уточнень...
показати весь коментар
10.12.2022 17:56 Відповісти
«Війна Путіна перетворює Росію на неспроможну державу, з неконтрольованими кордонами, приватними військовими формуваннями, втікаючим населенням, моральним занепадом і можливістю громадянського конфлікту. І хоча впевненість західних лідерів у здатності України протистояти путінському терору зросла, зростає занепокоєння щодо власної здатності Росії вижити у війні. Вона може стати некерованою і опуститися в хаос".
показати весь коментар
10.12.2022 19:16 Відповісти
Алкоголь и наркотики, вот что должно вытравить эту гадость кацапскую!
показати весь коментар
10.12.2022 20:13 Відповісти
Путина казнят
показати весь коментар
10.12.2022 21:23 Відповісти
"Захід спокутував цю невдачу приголомшливою демонстрацією злагодженості та єдності від лютого" - все сподобалось крім цього.
Ще не кінець, спокути
показати весь коментар
10.12.2022 23:43 Відповісти
золотой человек! и говорит правильно... а Украине Бог подбросил мерзчайших трахамонию, подлячка, дерьмака и прочую шелупонь, которые хотели сдать Украину сразу...помешали ВСУ...