9699 відвідувачів онлайн
4 071 18

Іспанія поки не планує постачати Україні танки

альбарес,мануель,хосе

Іспанія наразі не має наміру спрямовувати важке озброєння в Україну.

Про це міністр закордонних справ Іспанії Хосе Мануель Альбарес повідомив у Давосі, інформує Цензор.НЕТ з посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Іспанія не має планів постачати танки", - сказав він під час дискусії в рамках Всесвітнього економічного форуму, в якій також взяли участь президенти Польщі і Литви Анджей Дуда і Гітанас Науседа.

"Наразі ні", - підтвердив Альбарес пізніше у розмові з кореспондентом іспанського видання "Мундо" позицію іспанської влади.

Водночас, він зазначив, що на наступній зустрічі міністрів оборони країн-союзниць (щодо НАТО) Іспанія підтримає заходи заради "найкращого для України".

Раніше стало відомо, що Лондон має намір поставити Києву танки Challenger 2 вже найближчими тижнями. Про готовність передати Україні танки Leopard заявили і у Варшаві, тоді як у Берліні щодо постачання танків Києву наразі ще не визначилися.

Топ коментарі
+7
Відпрацьовують, повії європейські, єлітні сцукі.
показати весь коментар
17.01.2023 15:14 Відповісти
+6
🤣
показати весь коментар
17.01.2023 15:10 Відповісти
+6
На жаль,не можна провчити європейських "тугодумів", пропустивши кацапську орду нашою територією далі в Європу. Прикрились Україною,як буферною зоною і "думають", "непокояться", "стурбовуються", " розмірковують", "вагаються", "обіцяють"...
показати весь коментар
17.01.2023 15:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
мабуть бояться що продамо як колись своє сплавили за понюшку табаку
https://www.youtube.com/watch?v=J2NGtfbrefE
показати весь коментар
17.01.2023 15:04 Відповісти
Ну конечно. Именно этого и боятся. Там же дебилы у власти.
показати весь коментар
17.01.2023 17:04 Відповісти
🤣
показати весь коментар
17.01.2023 15:10 Відповісти
Відпрацьовують, повії європейські, єлітні сцукі.
показати весь коментар
17.01.2023 15:14 Відповісти
Це може свідчити про те, що заходу потрібна перемога України тільки після ослаблення расеї. Тобто ні про яку швидку перемогу не йдеться нажаль.
Скоріш за все стоіть завдання локалізувати війну, послабити расею та водночас посилити армії країн НАТО. Окрім цього визначиться ******* місце майже усіх країн світу Це великий геополітичний процес ні на один рік. Можливо все тільки починається.
показати весь коментар
17.01.2023 15:19 Відповісти
схоже так, а Україна тоді - "расходник"....
показати весь коментар
17.01.2023 15:22 Відповісти
Важко нам буде. Іноді здається , що саме страшне у нас ще попереду.
показати весь коментар
17.01.2023 15:25 Відповісти
плять, оце так НАТА !!!!

є вирази "Зайняти місце в строю", "Тримати стрій"....
це ще із старих добрих часів, коли воювали Воїни і командували Полководці.
бо у фаланзі воїн прикривав своїм щитом побратима ліворуч

як можуть прикрити щитами один одного члени НАТО ?
показати весь коментар
17.01.2023 15:21 Відповісти
Ви просто уявіть собі, як саме і кого своїм щитом прикриє Туреччина і вам стане ясна відповідь на ваше питання.
показати весь коментар
17.01.2023 16:30 Відповісти
На жаль,не можна провчити європейських "тугодумів", пропустивши кацапську орду нашою територією далі в Європу. Прикрились Україною,як буферною зоною і "думають", "непокояться", "стурбовуються", " розмірковують", "вагаються", "обіцяють"...
показати весь коментар
17.01.2023 15:31 Відповісти
Диванные паникеры и боты успокойтесь. Заявление "Испания пока не планирует поставить танки " это чисто технически ход. Эта страна будет поставлять и танки и все все..
показати весь коментар
17.01.2023 15:43 Відповісти
Саме так, тим паче Іспанія «тихо» допомагає з початку 22року. Не всі хочуть розголос
показати весь коментар
17.01.2023 18:33 Відповісти
Так-так, не на часі, не на часі... Треба посидіти, подивитися, подумати. У носі поколупатися, потилицю почухати, труси поправити, прищики на лобі повидушувати, рибок в акваріуиі погодувати, на футбол сходити, пива попити, тєлік подивитися.

Стільки ж важливих державних справ.
показати весь коментар
17.01.2023 15:50 Відповісти
Надо не вые...ся и истерить, а искать подходы к испанцам... направить туда эту сексологиню к примеру ) испанцы баб любят ))
показати весь коментар
17.01.2023 15:56 Відповісти
У тебя несколько устаревшее представление о европейцах.
Можно её и Арестовича. На выбор, так сказать.
показати весь коментар
17.01.2023 16:09 Відповісти
Хочешь шоб было как с Болгарией?
показати весь коментар
17.01.2023 16:18 Відповісти
З іспанцями все в порядку. Вони уникають розголосу, при тому допомагають нам.
показати весь коментар
17.01.2023 18:34 Відповісти