9055 відвідувачів онлайн
5 227 23

Спецслужби РФ створили ПВК "Яструб", щоб витіснити вагнерівців, - Генштаб

вагнер

Російське військове керівництво докладає зусиль, щоб встановити контроль над приватними військовими компаніями та витіснити ПВК "Вагнер" разом з його засновником Євгеном Пригожиним з інформаційного простору.

Про це на брифінгу заявив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Українську правду.

"Міністерство оборони Російської Федерації взагалі намагається витіснити Пригожина з інформаційного поля. На цьому фоні активізувались альтернативні приватні військові компанії. Зокрема, афілійована з Федеральною службою безпеки Російської Федерації приватна військова компанія "Яструб", - сказав Громов.

За його словами, також для встановлення контролю над ПВК та іншими парамілітарними формуваннями російські військові прагнуть на собі замкнути забезпечення добровольчих формувань озброєннями, військовою технікою, продовольством.

Крім того, мова йде про надання медичної допомоги. Зокрема, російський уряд вже поширив діяльність військово-лікарської експертизи на так звані добровольчі формування.

Топ коментарі
+8
ПВК "Яструб"

Ятруп.
показати весь коментар
23.02.2023 14:44 Відповісти
+7
Верю, настанет момент, когда Вагнер против Ястреба будут воевать за каждый дом в москве
показати весь коментар
23.02.2023 14:49 Відповісти
+6
Не армія, а збіговисько бандформувань.
показати весь коментар
23.02.2023 14:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Не армія, а збіговисько бандформувань.
показати весь коментар
23.02.2023 14:34 Відповісти
А в мене вже латиниця з кирилицею на шевроні в гарне ПМС змішалось..ото їх місце..
показати весь коментар
23.02.2023 14:51 Відповісти
Так кацапи весь час так воювали! Мабуть за винятком другої світової, коли вгатили в землю двадцять мільйонів! А так - "казачкі", "дікіє дівізіі" та інша ********, яка воювала за можливість хоть щось сп@здити, тобто орда мародерів.
показати весь коментар
23.02.2023 15:34 Відповісти
Жаба проти гадюки...
показати весь коментар
23.02.2023 14:34 Відповісти
Потрібно не "витіснити", а "випиляти" разом з тим пригожиним.
показати весь коментар
23.02.2023 14:35 Відповісти
Почему не стерх?
показати весь коментар
23.02.2023 14:35 Відповісти
кацапы , давайте , ****** друг друга , .............)))))
показати весь коментар
23.02.2023 14:37 Відповісти
А кого туда будут брать - зеков, бомжей?
показати весь коментар
23.02.2023 14:37 Відповісти
алкоястреб, худшіє із худшіх
показати весь коментар
23.02.2023 14:39 Відповісти
О, вирощують ''нового пригожина''
показати весь коментар
23.02.2023 14:39 Відповісти
ПВК "Яструб"

Ятруп.
показати весь коментар
23.02.2023 14:44 Відповісти
Конкуренція в курнику! Давайте двобій главпівнів!
показати весь коментар
23.02.2023 14:47 Відповісти
У лютому 2022 року, кацапи ще могли створювати напругу, розповідаючи про «кадирівців», «вагнерівців», та інше лайно.
Але це вже минуле: можна створювати пвк, спецпідрозділи, та інше, проте, на це ніхто вже не зверне уваги.
показати весь коментар
23.02.2023 14:47 Відповісти
Верю, настанет момент, когда Вагнер против Ястреба будут воевать за каждый дом в москве
показати весь коментар
23.02.2023 14:49 Відповісти
Это у них уже в исконно скрепной игре "Метро" обигралось Фашисты против бандитов.
показати весь коментар
23.02.2023 15:08 Відповісти
ЧуВаКи, "Я ****"!
показати весь коментар
23.02.2023 14:53 Відповісти
Ну і як ці ПІТУХІ стануть "яструбами"?
показати весь коментар
23.02.2023 14:55 Відповісти
Мавр своё сделал и тюрьмы от лайна почистил.
показати весь коментар
23.02.2023 15:07 Відповісти
Та какая разница
Какое название
У русских пид. ....в?
Их скоро , как немцев
После второй мировой
Будут бить в любой части света
показати весь коментар
23.02.2023 15:17 Відповісти
Вся московія, це ПВК "Кацап" - безжальна і агресивна, зомбована і брехлива потвора.
показати весь коментар
23.02.2023 18:34 Відповісти
В Генштабе конечно виднее... Раньше вроде считалось что чвк Вагнер-- на 100% детище этих самых спецслужб рф. Так что может сейчас они просто проводят "ребрендинг" запятнавшей себя чвк, другими словами меняют название ?
показати весь коментар
23.02.2023 16:44 Відповісти