12977 відвідувачів онлайн
26 321 96

РосЗМІ стверджують, що близько 50 "диверсантів" взяли в заручники жителів села у Брянській області РФ, йде бій

брянська

Російські ЗМІ повідомляють, що у Брянській області триває зіткнення з нібито "українськими диверсантами".

Про це повідомляє пропагандистське видання ТАСС із посиланням на дані силовиків, передає Цензор.НЕТ.

"У Брянській області триває зіткнення з українськими диверсантами", - йдеться в повідомленні.

Telegram-канал Baza повідомляє, що за попередніми даними, "група з 50 озброєних людей із жовтими пов'язками зайшла на територію селища  (Сушани. - Ред.) у Брянській області та взяла у заручники частину жителів. Інші змогли втекти, інші закрилися у своїх будинках".

За даними "Baza", у заручниках нібито перебувають як мінімум чоловік, жінка та двоє дітей.

Також там повідомили, що у прикордонному селищі Сушани у Брянській області триває бій, чути вибухи.

"Мешканці ховаються по підвалах та погребах, у селі чути вибухи. За даними "Бази", у Сушанах підірвано електропідстанцію та газову станцію", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше в ОК "Північ" заявили, що росіяни готують провокацію

"Про це свідчать дані розвідки, де зафіксований рух колон військової техніки в районі кордону із Чернігівською областю без знаків розпізнавання та живою силою, що була одягнена у піксель, схожий на форму Збройних Сил України", - повідомили в командуванні.

Топ коментарі
+68
Вагнерівці додому повертаються
показати весь коментар
02.03.2023 11:20 Відповісти
+58
Диверсанти... з жовтими стрічками.. ну-ну. А чому не відразу з жовтоблакитними прапорами?
показати весь коментар
02.03.2023 11:23 Відповісти
+34
Это точно, и волочащимися за ними парашютами.
показати весь коментар
02.03.2023 11:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Во дятли казки придумують
показати весь коментар
02.03.2023 11:20 Відповісти
Вагнерівці додому повертаються
показати весь коментар
02.03.2023 11:20 Відповісти
диверсанти в кількості 50 чоловік та щей з жовтими пов,язками
невже й цю мульку вата схаває???
показати весь коментар
02.03.2023 11:47 Відповісти
Вже схавала.
показати весь коментар
02.03.2023 12:08 Відповісти
Перші дивергенти пішли... лід скрес!
показати весь коментар
02.03.2023 12:16 Відповісти
Вагнера збігли! По давній традиції «доблестная российская армия всех победит»: вагнерів, заручників та учасників операціі. На концерті кобзона поспілкуються та висловлять одне одному думки з цього приводу
показати весь коментар
02.03.2023 11:21 Відповісти
Скотобыдло мобилиз.и без поводов,в масквабаде об этом особо не паряться нам главное техники побольше ихней выносить
показати весь коментар
02.03.2023 11:23 Відповісти
Так сейчас орков и без техники толпами гонят на штурмы. Так что все таки придется утилизировать весь человеческий ресурс параши
показати весь коментар
02.03.2023 11:37 Відповісти
мальчик в трусиках был
показати весь коментар
02.03.2023 11:32 Відповісти
Да, был. Ему вторую доску спереди прибили - ходит как сэндвич.
показати весь коментар
02.03.2023 12:33 Відповісти
Уже є заява брянского губера що заручників не було(?), а дівчинка чудесним чином воскресла.
показати весь коментар
02.03.2023 11:39 Відповісти
********!
показати весь коментар
02.03.2023 12:34 Відповісти
показати весь коментар
02.03.2023 13:46 Відповісти
это ополченцы БНР
показати весь коментар
02.03.2023 11:22 Відповісти
Шось як для диверсіиноі групи забагато .
показати весь коментар
02.03.2023 11:22 Відповісти
А у заручниках лише чоловік, жінка та дитина. Якось мало. Треба було пів села...
показати весь коментар
02.03.2023 11:37 Відповісти
Все село зігнати до сараю, ходити навколо і грати на губній гармошці "Ах, мой мілий Августін..."
показати весь коментар
02.03.2023 13:49 Відповісти
Якби на москву ядерну бомбу скинули всім би було плювати, а тут якесь задрипане село.
показати весь коментар
02.03.2023 11:23 Відповісти
Збіглі вагнеровці починають ''бикувати'', наступними будуть вимоги-"мільярд баксів, і літак з повними баками пального"
показати весь коментар
02.03.2023 11:23 Відповісти
Диверсанти... з жовтими стрічками.. ну-ну. А чому не відразу з жовтоблакитними прапорами?
показати весь коментар
02.03.2023 11:23 Відповісти
Это точно, и волочащимися за ними парашютами.
показати весь коментар
02.03.2023 11:25 Відповісти
Та ще й під гімн України з динаміків.
показати весь коментар
02.03.2023 11:29 Відповісти
Та все ще буде, зачекайте. Знайдуть навіть томік цитат Бандери з підписом автора.
показати весь коментар
02.03.2023 11:32 Відповісти
А де карточка Яроша?
показати весь коментар
02.03.2023 11:38 Відповісти
желтый скотч можно купить в любом магазине
показати весь коментар
02.03.2023 13:00 Відповісти
Хто повірив кацапам, той величезний дурень. Пуйло підганяє свій напад на Україну під казочки, що якщо б вони не напали на нас, то ЗСУ напали б на московію. Тільки питання з точки зору логіки, а навіщо воно нам?
показати весь коментар
02.03.2023 11:24 Відповісти
Провокацию устроили паРашкинцы?....
показати весь коментар
02.03.2023 11:24 Відповісти
"Гляйвіц"! Очікуємо повідомлення Конашенкова: "Героическими усилиями непобедимой российской армии населённый пункт асвабаждён! Все диверсанты уничтожены Отпетые бандеравцы, накачанные наркотиками, в плен сдаваться отказались!"
показати весь коментар
02.03.2023 11:49 Відповісти
А ВСУ в курсе?
показати весь коментар
02.03.2023 11:25 Відповісти
ДРГ в синіх в"єтнамках?
показати весь коментар
02.03.2023 11:26 Відповісти
І пачки перця ТМ "Мрія"....
показати весь коментар
02.03.2023 11:28 Відповісти
І візитка Яроша ))
показати весь коментар
02.03.2023 11:31 Відповісти
Типу другий Беслан?
показати весь коментар
02.03.2023 11:26 Відповісти
а-га Хуслан..
показати весь коментар
02.03.2023 13:08 Відповісти
Шоу приурочене початку саміту G20 в Індії. Дешево і сердито, на більше феесбешні виродки, звичайно, не здатні, але і від цього шоу срачу і смороду в них буде багато.
показати весь коментар
02.03.2023 11:27 Відповісти
Провокация несомненно
показати весь коментар
02.03.2023 11:28 Відповісти
яка там провокація. кацапсячі дезертири втікають з фронту. а кацапсячі "журналісти" намагаються викрутитися з ситуації.
показати весь коментар
02.03.2023 11:39 Відповісти
Да наверное так

Больше похоже
показати весь коментар
02.03.2023 11:45 Відповісти
Пол сотни диверсантов да еще с желтыми повязками.... А парашюты за ними не тянулись?
Напомнило анекдот как
-Штирлиц шел по Берлину и ловил на себе косые подозревающие взгляды немцев. Что то его выдавало в нем советского разведчика. То ли советская форма то ли волочащийся за ним парашют...
показати весь коментар
02.03.2023 11:28 Відповісти
А жовті пов'язки можна взяти тільки в Україні!
показати весь коментар
02.03.2023 11:35 Відповісти
Вейшнорія?
показати весь коментар
02.03.2023 11:28 Відповісти
Наші мабуть від рузіш фашистів мирних громадян звільняють?
показати весь коментар
02.03.2023 11:29 Відповісти
Вспомнилось сообщение от нашей разведки где то неделю назад, что возле границы Черниговской области была замечена колонна техники, с военными/чвкшниками в похожем на украинский пиксель. Вот походу это и есть эти "укрдиверсанты", устроили терр.акт для СМИ.
показати весь коментар
02.03.2023 11:29 Відповісти
Міхалков кіно знімає?
показати весь коментар
02.03.2023 11:30 Відповісти
По ходу брянским партизанам (1941-1945 годов) дошла информация, что фашисты ещё не ушли.
Решили прочесать деревню на предмет "яйко-млеко".....
показати весь коментар
02.03.2023 11:31 Відповісти
Потрібно вже писати 1939-1945 р.р. бо "червона армія" разом з нацистами напали на Польщу і Західну Україну у вересні 1939 року. А винен звичайно "посібник" нацизму Бандера. Свою мільйонну армію не побачили.
показати весь коментар
02.03.2023 11:38 Відповісти
Але ж і в 45му партизанів там не було...
показати весь коментар
02.03.2023 13:15 Відповісти
Якби партизани знали, що 2023 року над Брянськом майорітиме власівський прапор...
показати весь коментар
02.03.2023 11:59 Відповісти
Почалось.Провокация під чужим прапором.
показати весь коментар
02.03.2023 11:31 Відповісти
Невже бурятський ?
показати весь коментар
02.03.2023 11:38 Відповісти
Якщо що, то на фото селищна рада цього селища
показати весь коментар
02.03.2023 11:31 Відповісти
Немає в українській мові словосполучення "якщо що".
А є "в разі чого" або "раптом щось".
показати весь коментар
02.03.2023 11:36 Відповісти
Дякую, слушне зауваження
показати весь коментар
02.03.2023 11:40 Відповісти
група з 50 озброєних людей із Джерело:

взяли в заручники 4 человека

"чоловік, жінка та двоє дітей."

Обычно происходит наоборот, 4 человека берут в заложники 50...
показати весь коментар
02.03.2023 11:32 Відповісти
Дійсно. І ще питання: нахвуя диверсантам заручники?
показати весь коментар
02.03.2023 12:11 Відповісти
Може, щоб вимагати 10 мільйонів доларів та літак в США?)
показати весь коментар
02.03.2023 12:15 Відповісти
показати весь коментар
02.03.2023 12:23 Відповісти
миллион вертолетов и один доллар...
показати весь коментар
02.03.2023 19:53 Відповісти
Якщо москаль роззявив свого рота значить він бреше. Тому ніколи не треба їх слухати, треба дивитися що вони роблять.
показати весь коментар
02.03.2023 11:32 Відповісти
А на головах жёлтые повязки с надписью "Биндеровец", мамой клянусь, так и было 🤡🤡
показати весь коментар
02.03.2023 11:33 Відповісти
Група вагнерівців вдалася до втечі з базового табору у Брянській області, дорогою розстрілявши і пограбувавши автівку. Тепер русня впарює казочку про міфічних "українських диверсантів", яким від нудьги захотілося пошмаляти
показати весь коментар
02.03.2023 11:33 Відповісти
у родителей отобрали все бухло и детей, согнали всех в хлев и заставили петь"батько наш Бандера"
показати весь коментар
02.03.2023 11:34 Відповісти
Це кадировці вже росіянам тирси дають !
показати весь коментар
02.03.2023 11:37 Відповісти
Так це тепер ерефія може напасти на Україну.
показати весь коментар
02.03.2023 11:38 Відповісти
Якщо заручники - то 100% русовбивці, їх тактика стояти за спинами жінок і дітей.
показати весь коментар
02.03.2023 11:43 Відповісти
Багато хто на москальщині повірить в цю вигадку що деверсанти змогли перетнути кордон групою в 40- 50 осіб, що вони використовують український піксель і жовті повязки. Що ціль цієї групи взяти купку заручників у глухому селі і рострідяти автобус. Щож я думаю що влада рф любить недооцінювати людьскі можливості, навіть своїх зомбованих громадян. Тому що навіть якщо процент тих що не повірять в таку легенду буде малий, все одно він відверне їх від підтримки того що називається існуванням держави, на страсі роспаду якої кремль вирішив обєднати своє населення. Тому можливо в короткострокові перспективі воно їм і поможе, але бомба сповільненої дії уже закладена. Дуже добре якщо в цій провокації будуть жертви, а вони будуть, серед цивільного населення.
показати весь коментар
02.03.2023 11:48 Відповісти
Хододноє лєто 2023 ... Амністія
показати весь коментар
02.03.2023 11:49 Відповісти
Ну, якщо ДРГ зайшла без прапору України - то не ми.
показати весь коментар
02.03.2023 11:51 Відповісти
пусть мочат друг друга...
показати весь коментар
02.03.2023 11:52 Відповісти
якби туди прийшло 50 диверсантів-українців, губернатор бнр вже бігав би в вишиванці.
показати весь коментар
02.03.2023 11:54 Відповісти
А тепер ВАЖЛИВО. Це робота ІПСО ворога, щоб виправдати свої дії. Офіційна позиція України - ми не працюємо по території Росії. Будь ласка, шановні громаняни фільтруйте, що ви постите, звідки репостите і найголовніше навіщо.

Тому що ви несвідомо можете розносити вороже іпсо, самі ж у нього повірите, і це будуть лише ваші проблеми. (с)
показати весь коментар
02.03.2023 11:58 Відповісти
так на прошлой неделе была инфа о колонне рашистов на територии РБ в украинской форме. Предупреждалось о возможных провокациях...
показати весь коментар
02.03.2023 12:06 Відповісти
Мне Ярош докладывал что он везде разбросал визитки "Правый Сектор"
показати весь коментар
02.03.2023 12:14 Відповісти
Група злобних тяжело вааружоних біндєравцев в 50 чілавєк захватила рускаю дірьовню. Но мужествіниє діревляни спряталісс в сваіх агромних дамах і терарісти нісмаглі іх ізнайті.
показати весь коментар
02.03.2023 12:14 Відповісти
Украинские ДРГ берут в заложники особо важный военный стратегический обьект: какой то сарай в 2км от границы
показати весь коментар
02.03.2023 12:14 Відповісти
І що з ними будуть робити? Мабуть нгагодують та дадуть по унітазу і пральній машині...
показати весь коментар
02.03.2023 12:32 Відповісти
цель - размазать как можно шире украинский фронт, а что они там волают - *****
показати весь коментар
02.03.2023 12:37 Відповісти
Якби вони кремль захопили, я б ще повірив))
показати весь коментар
02.03.2023 12:41 Відповісти
Звикай, москальська погань. Не тільки вам дозволено лізти в чужу хату. Звикайте до того, що і у ваші ізбушкі прийдуть гості.
показати весь коментар
02.03.2023 12:51 Відповісти
Значить всьо - здавайтесь.
показати весь коментар
02.03.2023 12:51 Відповісти
Може то кацапські потєряшки. Карту догори дригом прочитали і вирішили, що вони в Україні
показати весь коментар
02.03.2023 13:04 Відповісти
Диверсанти з жовтими стрічками🤣🤣🤣...Мабуть, ще й ходили по селу візитівки роздавали. ****, на болотах не тільки населення тупе, а й ті хто складає тексти та придумує методички пропагандистам. Чого варте соловйовске - "двайнік зєлєнскава".
показати весь коментар
02.03.2023 13:06 Відповісти
З місцевими дизертирами та награбованими унітазами
показати весь коментар
02.03.2023 13:06 Відповісти
V gastyax u skazki !!!!
показати весь коментар
02.03.2023 13:10 Відповісти
😂..............япацталом Це ж треба теке вигадати .. !!! Не можу повірити що русня це серйозно обговорює ..
Ну і навіщо диверсантам ЗСУ - брати заручників у якомусь кацапському колгоспі ?? Кому воно потрібно - диверсійною групою в 50 чол. , пертися через кордон щоб захопити в заручники чоловіка і жінку з двома дітьми в якійсь дєрьовні .?? ахвігєть .
Кацапи , ви малохольні ,, ви з головою дружите ?? Ну хоч би трішки включали здоровий глузд , якщо він у вас є звісно .
показати весь коментар
02.03.2023 13:26 Відповісти
Класика жанру кацапських дикунів....
показати весь коментар
02.03.2023 14:03 Відповісти
Жовті стрічки все що можна сказати про кремлівських ідіотів короче розходимось кіна не буде
показати весь коментар
02.03.2023 14:08 Відповісти
Вони красиво почали і одразу зашкварились на стрічці все фініто ля комедія
показати весь коментар
02.03.2023 14:13 Відповісти
Ого!
показати весь коментар
02.03.2023 14:27 Відповісти
козломордые ***** провокаторские подохните в страшных мучениях! а Украина всё равно вас победит!
показати весь коментар
02.03.2023 14:35 Відповісти
дрг з сусідньої Курської? по ВАЗу водки і тим і тим..