12078 відвідувачів онлайн
7 690 68

Зеленський: Україна чекає від Китаю діалогу

зеленський

Представники України передали Китаю як публічно, так і дипломатичними каналами українську формулу миру. В Україні чекають діалогу від Китаю.

Про це заявив Володимир Зеленський під час спільної пресконференції з прем'єр-міністром Японії Фуміо Кісідою, передає Цензор.НЕТ.

"Китаю ми і публічно, і дипломатичними каналами передали нашу формулу миру і запрошення брати участь у цій формулі. Запрошуємо на діалог, очікуємо відповідь", - заявив президент.

Як повідомлялося, досі немає конкретики, чи відбудеться розмова між Зеленським та головою КНР Сі Цзіньпіном, який наразі перебуває в Москві з офіційним візити. 

Топ коментарі
+24
якы перемовини з брехунами як гарантували Україні безпеку ?? і поставляють зброю мокшанським фашистам
показати весь коментар
21.03.2023 20:48 Відповісти
+21
зараз почнеться "кітайці тоже люди вони не будуть давати кацапам зброю,треба зазернути СІ в очко аби побачити в цій темряві мир" і тд і тп
показати весь коментар
21.03.2023 20:51 Відповісти
+16
зеля не розумнiшаэ! то вiн побачив мир в очах обнульониша,то кацапи не нападуть бо **вони ж теж люди**.а зараз йому потрiбнi порожнi балачки з китайцями-питання для чого?
показати весь коментар
21.03.2023 20:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
якы перемовини з брехунами як гарантували Україні безпеку ?? і поставляють зброю мокшанським фашистам
показати весь коментар
21.03.2023 20:48 Відповісти
зеля не розумнiшаэ! то вiн побачив мир в очах обнульониша,то кацапи не нападуть бо **вони ж теж люди**.а зараз йому потрiбнi порожнi балачки з китайцями-питання для чого?
показати весь коментар
21.03.2023 20:53 Відповісти
А Золотий ярлик на князювання хто єму дасть ? А Лукашенко дали, і один і другий !
показати весь коментар
22.03.2023 07:55 Відповісти
а ми чекаємо від зе розсекречення закупок для ЗСУ
щоб знати конкретно, скільки грошей він з своїми "друзями" ******* у захисників
бо піздіжа багато,
результата ноль...
показати весь коментар
22.03.2023 11:33 Відповісти
А то насіння нашої перемоги проросте і у Пекіні.
показати весь коментар
21.03.2023 20:49 Відповісти
о, до сих пор еще на этом кто-то хайпует
показати весь коментар
21.03.2023 20:51 Відповісти
у нас такого "творчества ********" полно. Вы еще редиски "Азовсталь" не видели. Значительная часть населения живёт без мозгов, без мозгов же и пойдёт на следующие выборы.
показати весь коментар
21.03.2023 21:12 Відповісти
Там розрахунок на повних бовдурів, бо крім того ,там в кожному пакеті по п'ять насінин набраних з одного і того ж мішка))
показати весь коментар
22.03.2023 07:59 Відповісти
Обережно, мабуть ця ***** почала діяти і на вас, якщо вас турбує тільки якість вмісту пакєтів, а не те, що на них пишуть.
Булоби добре, щоби "насєлєніє" порозумнішало, і перестало генерувати цю *****. Редиска «Азовсталь», горілка «Бахмут», морозиво «Окоп під Ізюмом», коктейль «Розстріл у Бучі». Просто. Припиніть. *****. Це неправильно. Всі ці "креатівщікі" с атрофованою емпатією роблять не з почуття патріотизму. Вони це роблять з бажання збільшити продажі. У них корисливий мотив. Корисливий мотив у бізнесу бути зобов'язаний, і тут питань нема. Але є дуже чітка межа. Там, де ваша заслуга і ваш вчинок - ок. Де не ваш - не ок. Все просто. Прибуток або частина прибутку на підтримку ЗСУ? Супер. Це ваше рішення, це ваш прибуток і ваш вчинок. Пишіть про це величезними літерами, подавайте приклад іншим, все чудово. Назва з місця, яке прямо асоціюється з боєм чи трагедією - ідіть *****. Це не був ваш бій, це не була ваша трагедія. Ви тут ні до чого, ви просто хайпуєте на чужій крові. Пишіть на всіх товарах, що у вас працюють ветерани. Пишіть, що ви допомагаєте армії. Пишіть, що у вас був бізнес на росії, але ви вийшли після початку війни. Пишіть, це круто і правильно. Нехай конкуренти наздоганяють і працевлаштовують більше ветеранів, ніж ви. Але з редискою «Азовсталь» і всім іншим - ну правда, ідіть *****. В житті такого не куплю.
показати весь коментар
22.03.2023 12:22 Відповісти
вот так вот, на американских и японских технологиях и деньгах, за 20 лет, из страны голодных нищебродов китай превратился в сверхдержаву .... спасибо западному общаку за это
показати весь коментар
21.03.2023 20:50 Відповісти
Если взять ВЕСЬ Китай, то он и остался страной нищебродов, пусть и сытых.
показати весь коментар
21.03.2023 20:55 Відповісти
Кхм. Не тупи. Если искусственно вычленять из страны одну какую-то область то тогда можно и про США сказать что условный штат Вашингтон это богатые хипстеры, а Луизиана это жопа населенная неграми.

Средний класс там в плане индекса Джинны конечно и блозко не европейский, но учитывая что этих китаез там 1.5 миллиарда, то в абсолюьном выражении их ооочень дохрена.

Еще лет 6 назад в Австралии и Новой Зеландии начали конкретно чесатся, потому что китаезы там больше 50% всей новой недвижимости скупили.
показати весь коментар
21.03.2023 21:14 Відповісти
Так это от хорошей жизни ?
Только завелись мало-мальские денежки - сразу выводить куда подальше ?
Пусть в Лондоне попробуют что-нибудь скупить.
показати весь коментар
21.03.2023 21:25 Відповісти
Argentina, ти так насправді думаєш про штати?
показати весь коментар
22.03.2023 02:41 Відповісти
В Китае нет единой минимальной заработной платы, она устанавливается каждой провинцией отдельно. Варьируется от 1220 юаней (191,35 $) и 12,5 юаней (1,96 $) в час в Хунане до 2590 юаней (406,23 $) и 23 юаня (3,61 $) в час в Шанхае[147]. В городе Шанхае установлена самая высокая месячная минимальная заработная плата в КНР 2590 юаней (406,23 $), а в Пекине - самая высокая почасовая минимальная заработная плата в КНР 25,3 юаня в час (3,97 $ в час)[147]. По состоянию на 2022 год минимальная месячная заработная плата в Шанхае, Гуандуне, Пекине, Чжэцзяне, Цзянсу, Тяньцзине, Шаньдуне, Фуцзяне, Хубэй и Хэнане превысила 2000 юаней (313,78 $)[147].
показати весь коментар
22.03.2023 12:31 Відповісти
"китаезы там больше 50% всей новой недвижимости скупили"

Ще один дурачок, який прутню на публіку несе.

"За даними Національного Банку Австралії іноземні інвестори складають лише 3.7% в нових та 2.2% у будівлях на вторинному ринку. Ця статистика відображає ВСІХ іноземних інвесторів разом із США, Великобританії та Канади вклюячно, тому Китай складає навіть ще менший відсоток інвестицій".

https://www.theguardian.com/australia-news/2021/jul/08/more-than-80-of-australians-mistakenly-believe-chinese-investors-are-driving-up-house-prices

показати весь коментар
22.03.2023 12:31 Відповісти
ЗЄ чекає хабаря.
показати весь коментар
21.03.2023 20:50 Відповісти
герхардтиєблан
показати весь коментар
21.03.2023 21:09 Відповісти
Сказав тупий зелений кугут...
показати весь коментар
21.03.2023 21:11 Відповісти
На себя посмотри
показати весь коментар
22.03.2023 03:48 Відповісти
зараз почнеться "кітайці тоже люди вони не будуть давати кацапам зброю,треба зазернути СІ в очко аби побачити в цій темряві мир" і тд і тп
показати весь коментар
21.03.2023 20:51 Відповісти
Япония по площади маленькая, а по духу даст Китаю фору в 1000%.
Японцы не сидят на берегу реки и не ждут у моря погоды -
успешно справились и с Хиросимой, и с Фукусимой - могут китайцев многому научить.
показати весь коментар
21.03.2023 20:53 Відповісти
А с Цусимой уже забыл, Ваня?
показати весь коментар
21.03.2023 20:56 Відповісти
Цусіму я як раз люблю. Васька.
показати весь коментар
21.03.2023 21:07 Відповісти
От нахіба нам те лайно совдєпівське???соціально та ментально близькі малоросам ницим ,ідіть ***** підараси
показати весь коментар
21.03.2023 20:56 Відповісти
Україна не расєя, Китай не Японія, скажіть нашому бонапарту
показати весь коментар
21.03.2023 20:59 Відповісти
показати весь коментар
21.03.2023 20:59 Відповісти
Во-во. Чекає. Ждун, ля. Два роки не призначається посол в Китай. Напевне цей напрямок потрібно комусь конче завалити.
показати весь коментар
21.03.2023 20:59 Відповісти
а що ще не завалили зе ублюдки??
показати весь коментар
21.03.2023 21:22 Відповісти
Шоо, ще там хоче в ''дуплі'' миру пошукати? Китайоза вже озвучила свою позицію
показати весь коментар
21.03.2023 21:00 Відповісти
Что то китайский виннипух пообещал х-лу, который терпит военное поражение, это очень настораживает.
показати весь коментар
21.03.2023 21:02 Відповісти
Почекайте трохи. Якшо не помиляюся, то візит вже закінчився. Зараз "іксперди" зберуться з духом і нафантазують шо там китайці пообіцяли *****. А ми почитаємо...
показати весь коментар
21.03.2023 21:16 Відповісти
Діалогу з рашкою?
показати весь коментар
21.03.2023 21:02 Відповісти
Диалог возможен при одном условии, если китайский диктатор приедет в Киев и до начала переговоров посетит Бучу, Ирпень и Харьков, хотя бы эти три точки, только после этого можно с ним разговаривать.

Если мирный план не начинается со слов - россия немедленно прекращает боевые действия и выводит все свои формирования со всей территории Украины, то президент Зеленский не имеет права его рассматривать, это должно быть принято на законодательном уровне!
показати весь коментар
21.03.2023 21:12 Відповісти
Ви дісно вважаєте, що вбивство декількох тисяч людей якось вразить чувака, якому закидають геноцид уйгурів і який прийшов до влади випередивши півтора мільярди таких самих хитросраких і вузькоглазих як він?
показати весь коментар
21.03.2023 21:19 Відповісти
Это вам не кино, которое должно удивить, это нужно для прочности и уверенности позиции украинского президента, одно дело показывать на пальцах, последствия варварской агрессии, и совсем другое разговаривать после увиденного , политика, дело тонкое.
показати весь коментар
21.03.2023 21:24 Відповісти
Саме це я і намагаюся донести. "совсем другое разговаривать после увиденного". Після побаченого чого? Все те, що там сталося, для Сі - норма. Привези вас в Руанду і покажи розваляні глиняні вігвами, посічені сапками. Ви сильно по іншому будете після цього розмовляти?
показати весь коментар
21.03.2023 21:30 Відповісти
Будьласка не плутайте європейців, які принаймні декларують, що кожне людське життя має цінність, і володаря півтора мільярди мурашок.
показати весь коментар
21.03.2023 21:32 Відповісти
Вынужден вам ещё раз повторить, это нужно, в первую очередь, для президента Украины, а потом уже для китайца, это понятно?

Я всё сказал, более мне нечего вам добавить.
показати весь коментар
21.03.2023 21:43 Відповісти
ще раз питання що його повинно вразити? чи ви думаєте він не бачив як дохнуть його раби з голоду?
показати весь коментар
21.03.2023 23:07 Відповісти
Якого блін діалогу??? Ти ким себе вважаєш, чмо небрите? Дай Б-г шоб китайці з американцям почали нарешті розмовляти.
показати весь коментар
21.03.2023 21:14 Відповісти
показати весь коментар
21.03.2023 21:17 Відповісти
Ужас какой-то.Чудак хронический изменник...
показати весь коментар
21.03.2023 21:19 Відповісти
Iryna Gerashchenko

@IrynaGerashche2

Льовочкіна від ОПЗЖ виключили з комітету нацбезпеки. «ЄС» голосувала ЗА. Але Шуфрич і досі голова комітету свободи слова. Голосує в унісон зі слугами, виступає по всім законопроектам, зовсім без сорому. «Патріот». ОПЗЖ має бути позбавлена мандатів. В ВР і місцевих органах влади.
показати весь коментар
21.03.2023 21:19 Відповісти
не варто чекати позитиву
"Глава МИД КНР назвал Россию и Китай «силами добра» в мире"
показати весь коментар
21.03.2023 21:21 Відповісти
Скільки даси хабаря щоб Дзінь PIN поговорив з тобою?
показати весь коментар
21.03.2023 21:26 Відповісти
Не, ну похоже правильно. За действия колоний должны метрополии отвечать. И договариваться при проблемах.
показати весь коментар
21.03.2023 21:29 Відповісти
Порохоботи про цю новину: зелебобік нарік чмошнік які перемовини з китайозами?
Також порохоботи: https://t.me/PresidentPoroshenko/5442
показати весь коментар
21.03.2023 21:31 Відповісти
на який , зелений підор, ти чекаєш диалог? з союзником й покровителем нашого ворога? зелений дебіле, ти це розумієш? чи, либонь, твій дєрьмак розтовкмачив тобі, вбогому, що в китайців можно буде взяти бабло, коли янкі припинять фнансувати розбудову зеленої клоунократії? ну, тоді зрозуміло...
показати весь коментар
21.03.2023 21:40 Відповісти
Зе, а де ти у сі очі побачив?
показати весь коментар
21.03.2023 21:44 Відповісти
Какого диалога?
Китай открыто выступает на стороне **********, поддерживает экономически **************. Союзник параши в войне против цивилизованного демократического мира.
показати весь коментар
21.03.2023 21:44 Відповісти
Глава МИД КНР Цинь Ган заявил, что российско-китайские отношения не несут угрозы для третьих стран .По словам министра, Китай и Россия расценивают свои отношения как «силу, которая принесет глобальные мир и стабильность".

После таких заявлений Украина должна держаться от Китая как можно дальше, ни в коем случае не завязывать с ней никаких торговых отношений, даже в убыток себе, чтобы не было и малейших намёков на какую-то зависимость.

Нужно чётко понимать, это вторая раша, со всеми её диктаторскими атрибутами и рано или поздно всё это будет использовано в войне, которую эта недострана обязательно развяжет.

Сегодня мир ещё имеет возможность поставить этих варваров на место, путём экономической изоляции, но если этого не будет сделано сегодня, завтра уже будет поздно, будет вторая раша.
показати весь коментар
21.03.2023 21:53 Відповісти
показати весь коментар
21.03.2023 22:18 Відповісти
Зе як був дебілом,так дебілом і помре.І булоб добре щоб десь в камері.
показати весь коментар
21.03.2023 23:04 Відповісти
Стою на полустаночке в цветастом полушалочке....
показати весь коментар
21.03.2023 23:26 Відповісти
Китай это китай, пусть в китае порядок наводит, чего Зеленскому от него надо? Хочет как Питун перед Си прогибаться?
показати весь коментар
22.03.2023 03:52 Відповісти
У нього товарищ Сі зайня місце захворівшего Кадирова.
показати весь коментар
22.03.2023 07:52 Відповісти
ждет величайшего янелохмнесорокдва судьба чаушеску...
показати весь коментар
22.03.2023 06:44 Відповісти
как же так... а ведь совсем недавно боневтік янелохмнесорокдва провел исторические впервые с истории переговоры по тяляфонарию с президентами бонсваны и уганды... так что от этих переговоров ожидать? ведь боневтік янелохмнесорокдва спрямував внешнюю политику Украины во главе с министром кулёёбом в сторону Африки... где результат? брюлики и золото, уран и молибден...
показати весь коментар
22.03.2023 07:16 Відповісти
Кто надоумил его лизать зад Китаю? Ермак или западные партнеры?
показати весь коментар
22.03.2023 07:37 Відповісти
Який ще діалог ? Це що завєти Арахаміі ?
показати весь коментар
22.03.2023 07:51 Відповісти
Простите за выражение, но союз Пу + Си = Pussy.
показати весь коментар
22.03.2023 07:51 Відповісти
Тупий і іще тупіший. 2 в 1.
показати весь коментар
22.03.2023 09:02 Відповісти
Від якого Китаю? Цього маоїстського "КНР"? Так ми вже з ним "надіалогізувались" за 32 роки так, що сьогодні не навмиваємось власною кров'ю від такої роботи...
показати весь коментар
22.03.2023 09:23 Відповісти
Та напишіть ту формулу миру на паркані. Нехай всі читають і не..й передавати її дипломатичними каналами.
показати весь коментар
22.03.2023 12:36 Відповісти