9525 відвідувачів онлайн
2 717 45

Є країни, які готові надати Україні F-16, навіть кількість озвучують, - Кулеба

f-16

Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в ефірі телемарафону, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

За його словами, Україна вже давно не купується на постійні слова й обіцянки. Однак Кулеба зазначив, що "ми чули дуже важливі слова від країн, які конкретними справами довели, що вони серйозно налаштовані".

"Наприклад, сидить представник держави, який вже готовий дати тобі F-16 і ти знаєш яку кількість він готовий тобі дати й коли. І ти знаєш, що до цього півтора року війни він дотримувався всіх обіцянок. Тому ти віриш цій людині. Іноді й в дипломатії треба вірити", - сказав міністр.

На уточнююче питання, хто ця особа, яка запевнила у наданні F-16 він не став відповідати, але зазначив, що "є така людина і вона не одна".

"У нас є розуміння країн, які вже артикулюють, що дадуть літаки й навіть озвучують кількість. Ну а з того що ми бачимо публічно - це були остаточно фіналізовані дати початку тренінгів для українських пілотів та механіків. І цей процес нарешті запуститься невдовзі. І все буде за планом", - наголосив Кулеба.

Раніше Кулеба заявляв, що Україна отримає західні винищувачі F-16 згідно з графіком, а Росія проковтне це рішення.

Топ коментарі
+4
Якби була нормальна влада, нам давали би значно більше озброєння.
А цим дають всупереч
показати весь коментар
14.07.2023 10:49 Відповісти
+4
Якщо послухати Кулебу, Боневтіка,безмозглу та іншу стаю "слуг", то нам всі щось винні, ті зброю, ті гроші, а ті винні, що нас вбивають. А навіщо тоді тут Головнокомандувач, уряд, Верховна Рада, Банк, економіка? Де наш завод "Антонов", там ще при "баризі" робили літаки, то де він? А де наші ракети "Вільха М", "Грім 2"? А де наші САУ "Богдана" і дивізіони "Нептун"? А де наш патронний завод? А всі знають, що весьцивілізований світ фінансує військових, пенсіонерів, годує всю Україну, утримує за свої бюджети більше 8 мільйонів громадян, де основою є молоді жінки і діти? А що зробила наша влада, портрети якої вишивають бісером і цілими добами прославляють на марафонах за державні кошти? А влада вміє тільки брехати і переводити стрілки на США, Англію, Нічеччину і Францію. Щиро дякую 73%, вас же більшість і ваше рішення на років 20 "зробило" Україну.
показати весь коментар
14.07.2023 10:59 Відповісти
+3
Будь-який народ заслуговує на ту владу яку має.
показати весь коментар
14.07.2023 10:51 Відповісти

Завантаження...