4204 відвідувача онлайн
10 703 59

Воллес думає залишити посаду міністра оборони Великої Британії, - The Times

бен,воллес

Про це пише The Times, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Європейську правду.

За даними видання, восени британський прем’єр-міністр Ріші Сунак готується переформатувати свою команду, намагаючись перезавантажити уряд перед наступними виборами.

The Times пише, що Воллес вважає: його час на посаді міністра оборони добігає кінця, тож він обдумує можливість залишити уряд.

Однією з причин видання називає те, що британському прем’єру не вдалось переконати президента США Джо Байдена та інших лідерів в тому, що Воллес повинен стати наступним генсеком НАТО.

Це змусило деяких його колег засумніватися, чи хоче він залишатися в політиці.

У публікації підкреслюється, що Воллес розглядає можливість повністю піти з політики. Він залишається прихильником Сунака та уряду, і його рішення не пов'язане з нинішніми труднощами Консервативної партії.

"Ця перестановка стосується майбутнього, і Ріші представляє громадськості свіжу команду перед виборами. Бен, ймовірно, не збирається балотуватися на виборах, тому для нього настав час відійти від справ", - розповіло виданню джерело в уряді.

Найімовірнішим наступником Воллеса на посту глави Міноборони Британії називають головного секретаря казначейства Джона Глена.

Також можливими наступниками вважаються міністр безпеки Том Тугендхат і колишня міністерка зовнішньої торгівлі Енн-Марі Тревельян.

Топ коментарі
+42
Цікаво, чи легше будк Зєлєнскому, якщо подякувати буде нікому і головне - не буде за що? 🤔
показати весь коментар
15.07.2023 09:25 Відповісти
+32
А ось Резнікова доведеться з посади за яйця видирати, як і інших долбомарафонців.
показати весь коментар
15.07.2023 09:32 Відповісти
+27
Плять!
І ЗЄлічка свої п'ять копійок додав хамством до рішення пана Бена.
Падонок! 👿
показати весь коментар
15.07.2023 09:26 Відповісти

Завантаження...