3715 відвідувачів онлайн
15 578 66

Нічна атака на Одесу є "ударом возмездия" за Кримський міст, - Пєсков

пєсков

Речник російського диктатора Дмитро Пєсков прокоментував нічний обстріл Одеси військами РФ та назвав це "ударом возмездия" за атаку на Кримський міст.

Як передає Цензор.НЕТ, про це пише пропагандистське видання РИА Новости.

"Нічні удари високоточною зброєю по об'єктах портової інфраструктури в Одесі - удари відплати за Кримський міст", - сказав Пєсков.

Водночас, речник диктатора заявив, що "пропозиції для президента (Путіна. - ред.) щодо відповіді на атаку Кримського мосту та заходи щодо підвищення його безпеки ще виробляються".

Вночі Одесу атакували шістьма ракетами "Калібр" з Чорного моря. Повітряні сили ЗСУ повідомили про знищення всіх 6 ракет. В ОК "Південь" заявили, що нічна атака не вплине критично на роботу Одеського порту.

Нагадаємо, 17 липня на Кримському мосту пролунали вибухи, впав проліт. У мережі з’являються перші фото, на яких зафіксовано пошкодження на Кримському мосту після вибухів.

Джерела Цензор.НЕТ повідомили, що Кримський міст атакували надводними дронами. Це спецоперація СБУ та ВМС.

В ОК "Південь" заявили, що пошкодження Кримського мосту може бути провокацією РФ.

Топ коментарі
+40
Обосратое "вазмездие" получилось, впрочем, как обычно, для террористов.
показати весь коментар
18.07.2023 14:44 Відповісти
+36
Помой усы, смердит начальником.
показати весь коментар
18.07.2023 14:42 Відповісти
+24
Ответными мерами против РФ за выход из зерновой сделки, будет закрытие морских вод которые россосия использовала для транспортировки своих грузов. Это единственная причина по которой кремлевские соглашались на зерновую сделку. Закрытие международных вод с учетом закрытых воздушных коридоров поставят крест на российском импорте и экспорте. Галопом в глобальную нищету. Рубль под 1000 за доллар. Бункерный всех переиграл - вата радуется
показати весь коментар
18.07.2023 14:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Помой усы, смердит начальником.
показати весь коментар
18.07.2023 14:42 Відповісти
Від цього вусатого - смердить трупом, милом та удавкою...
показати весь коментар
18.07.2023 14:48 Відповісти
Треба добити міст, щоб більше воні не було. Нема мосту - немає за що мстити.
показати весь коментар
18.07.2023 14:57 Відповісти
мы сиделис 2 часов почти до 5 утра сначала волна за волной Шахеды такогоколичеситва волн и вообще не помню было очень громко и жутковато..в телеграмм канале скинули скрин от Симонят ответочка она ***** в 2-27 по Москве написала про налет на Одессу.. около 4 думали все отбились готовились к отбою и вдруг Калибры сначал 2 штуки.. потом еще 4 потом +1 но как потом оказалось 6 штук две улетели на Санжейку а был прикол согласно телеграмм канала пишут... 5 ракет на Аркадию элитное место думаю там канализация перевыполнила план не знаю что да как потом прилетело в порт морвокзал или сбили на подлете но части говнеца увы пробили домик постраджал мужик 74 лет вроде ранения в больничке ...жить будет...
показати весь коментар
18.07.2023 15:20 Відповісти
когда голосовали за ЗЕлю и колени перед куйло вместо Армия Мова Вера…87% одесскихмалоросов точно не ожидали что их братухи кацапские самих так дубасить будут….это просто ФАКТ.
показати весь коментар
18.07.2023 15:30 Відповісти
Ну, да.

Это же Зеля бомбит Одессу.

Вот если бы был другой, то ху&ло обязательно скидывал вместо бомб конфеты…
показати весь коментар
18.07.2023 16:24 Відповісти
Не уводите в сторону….каким бомбежки к тому что малоросы выбрали вместо Армия Мова Вера…колени перед куйло….и как ваш Зеля считают Украину продажной шлюхой готовой дать с любой стороны?! Точно также считают лугандоны и кацапы.ОДИННАРОДУкраинец на коленях это НОНСЕНС. Притом ОСОЗНАННО выбрали.Причину и следствие путаете.
показати весь коментар
18.07.2023 18:47 Відповісти
« Возмездіе», говоришь?

Так это мы еще не начинали.
Готовься кацап. Скоро будет…
показати весь коментар
18.07.2023 16:20 Відповісти
Обосратое "вазмездие" получилось, впрочем, как обычно, для террористов.
показати весь коментар
18.07.2023 14:44 Відповісти
Какая срАна, такое и вАзмездие.
показати весь коментар
18.07.2023 14:55 Відповісти
побєдобєсіє всралось вазмєздієм..
швиденько діда на палку..
показати весь коментар
18.07.2023 15:29 Відповісти
Піськоф, ти шо дурний?
показати весь коментар
18.07.2023 14:45 Відповісти
Фсьо шо магу
показати весь коментар
18.07.2023 14:49 Відповісти
Ответными мерами против РФ за выход из зерновой сделки, будет закрытие морских вод которые россосия использовала для транспортировки своих грузов. Это единственная причина по которой кремлевские соглашались на зерновую сделку. Закрытие международных вод с учетом закрытых воздушных коридоров поставят крест на российском импорте и экспорте. Галопом в глобальную нищету. Рубль под 1000 за доллар. Бункерный всех переиграл - вата радуется
показати весь коментар
18.07.2023 14:45 Відповісти
Звідки така інформація? Якби все було наскільки погано, хіба кацапи вийшли би з угоди?
показати весь коментар
18.07.2023 14:59 Відповісти
А они и не выйдут. Через несколько дней заднюю включат.
показати весь коментар
18.07.2023 15:02 Відповісти
Тому що виторгують у Гутієреша СВІФТ? То це не задня тоді.
Побачимо, одним словом
показати весь коментар
19.07.2023 01:14 Відповісти
никогда наши "союзники" на такое не пойдут. Они вагнера сс*т признать террористом, а тут воды закрыть. вы что....
показати весь коментар
18.07.2023 15:20 Відповісти
гуманісти мля,,,
показати весь коментар
18.07.2023 20:28 Відповісти
Як що коростуватись іхньою логікою то ми мамемо право спалити нафіг усі прикордоні міста болтостана?
показати весь коментар
18.07.2023 14:45 Відповісти
У цьому суть піськова.
показати весь коментар
18.07.2023 14:46 Відповісти
"Высокоточное оружие" попало в жилой дом и не разорвалось...
показати весь коментар
18.07.2023 14:47 Відповісти
Это был акт *********. Ничего до цели не долетело, но акт был... Кремлевский публичный онанизм.
показати весь коментар
18.07.2023 14:47 Відповісти
Удар возбздєнія. Вся ваша мстя втомилась і в морі потонула, до берега тільки де-не-де уламки "вялічія" долетіли. Один поранений дідусь, потрощені шибки, пробитий дах якоїсь халупи - ось і все. Мамкіни мстітєля.
показати весь коментар
18.07.2023 14:47 Відповісти
*якась халупа*,а якщо в тих людей крім неї нічого нема,чи може влада їм поможе відремонтувати? Фігвам.
показати весь коментар
18.07.2023 15:02 Відповісти
Ну, так, на жаль, нічого не компенсують. Та ракета в ціль не влучила, потрапила у старий приватний будинок.
показати весь коментар
18.07.2023 15:04 Відповісти
В Одесі є жертви через це "возмєздіє" ?
показати весь коментар
18.07.2023 14:49 Відповісти
https://dumskaya.net/news/nochnoy-obstrel-odessy-oblomok-rakety-pridavil-z-177362/ua/ Нічний обстріл Одеси: уламок ракети придавив жителя приватного будинку просто в ліжку (фото, відео)
показати весь коментар
18.07.2023 14:58 Відповісти
Трохи присипало уламками збитого "Калібра". Секунд 30-40 мабуть падали.
А хтось під ніком "smallevilshort" мене сьогодні довго й нудно переконував, що "калібр" - це не ракета"
показати весь коментар
18.07.2023 15:09 Відповісти
Отакого діти зранку назбирали:
показати весь коментар
18.07.2023 16:22 Відповісти
Відмазка 100500 рівня. Типу раніше кацапи Одесу не обстрілювали.
показати весь коментар
18.07.2023 14:50 Відповісти
"Калібр" в хаті оце все "ваше вазмєздіє" ...
показати весь коментар
18.07.2023 14:50 Відповісти
а плафоны целые...вот это люстра!
показати весь коментар
18.07.2023 15:22 Відповісти
Так епічно всратися могли тільки кацапи - 40 мульйонів вічнозелених амєріканскіх дєнєх пустити на люфт це треба зуміти, а в юанях... то й страшно уявити, - прям тобі каааашмарная ужаснасцццць, - ржунімагу з свинорилих лаптєхлєбатєлєй 🤔🧐😁😝😝😝😝😝😝😝😜🤪🇷🇺💩💩💩💩🐐🐐🐐
показати весь коментар
18.07.2023 14:50 Відповісти
США не визнали Росію державою-терористом, бо це мало б "контрпродуктивні побічні ефекти", - Держдепартамент.

Визнання Росії державою-терористом мало б "контрпродуктивні побічні ефекти", зокрема гуманітарні організації не змогли б доправляти допомогу в регіон. Джерело:
показати весь коментар
18.07.2023 14:52 Відповісти
они вагнера не визнали...что говорить после этого...
показати весь коментар
18.07.2023 15:23 Відповісти
Дуже шкода чайку яку на смерть придавило. А якщо це "удар відплати", то що то було до того, "удари доплати"???!!! Коли раз за разом те, що роблять рашисти кожен день усім можливим що дотягується до українських міст лише іноді називають "відплатою" за щось, то не розумієш чим це відрізняється від чогось точно такого попереднього для чого ніяких приводів не було?!
показати весь коментар
18.07.2023 14:53 Відповісти
У відє помсти може в АХМАДІТ пульнути???? У кожної тварини є вуса, але такої тварини з вусами не має бути. За що гебєльса тоді стратили?
показати весь коментар
18.07.2023 14:55 Відповісти
А хто стратив Геббельса?
показати весь коментар
18.07.2023 15:13 Відповісти
менше би осоромилися, якби самі по своєму дупомосту влупили..
показати весь коментар
18.07.2023 14:57 Відповісти
В чому було возмездие питушара, в тому що мої діти перелякані ховались між мною в дружиною від звуків, спочатку черг по мопедам а потім бабахам по вашим калібрами? Горіти вам і вашим нащадкам в пеклі не одне покоління.
показати весь коментар
18.07.2023 15:02 Відповісти
"удар возмєздія" буде більш дієвим і яскравим, якщо замість "калібрів" запустять пєскова і пуйла (можна з оленеводом шойгу і конем лавром) по балістичній траєкторії з надзвуковою швидкістю в який-нибудь сортир на Одеському пляжі, - це має бути відображено у тих пропозиціях, які зараз розробляються для царька.
показати весь коментар
18.07.2023 15:02 Відповісти
За ночной обстрел Одессы не помешало бы и вторую опору моста бахнуть. Чтобы Крым закрыть не только на въезд, а и на выезд.
показати весь коментар
18.07.2023 15:04 Відповісти
т.е мы не первые это начали?
показати весь коментар
18.07.2023 15:05 Відповісти
Україна тепермає нанести "удар *********" 😁🙌
показати весь коментар
18.07.2023 15:05 Відповісти
..обосратися в штани - це натепер у кацапів називається "удар возмєздія"?
показати весь коментар
18.07.2023 15:13 Відповісти
Когда этого ******** уже окувалдят? Причём, бить кувалдой, надо прямо в усы.
показати весь коментар
18.07.2023 15:16 Відповісти
Нема Нептунів - де вони, ЗЕгевара?
показати весь коментар
18.07.2023 15:17 Відповісти
Щось ви вже до мишей докотилися. А як же ядєрний пєпєл від Дімона Непрсихаючого, та удари по "центрам прінятія рєшєній" від Сраконьян?
показати весь коментар
18.07.2023 15:19 Відповісти
Це ви про Дмітрія Алкогольевича?...
показати весь коментар
18.07.2023 16:06 Відповісти
піськов - каратєль..
показати весь коментар
18.07.2023 15:26 Відповісти
за що вазмєздіє, поц? ваші бариги цемент вкрали, ось і впав прольот за ненадобностью..
показати весь коментар
18.07.2023 15:32 Відповісти
Ми тобі цього не забудем. Будеш висіти на березі...
показати весь коментар
18.07.2023 15:34 Відповісти
ну тоді чекай наш "акт возмездія
показати весь коментар
18.07.2023 15:44 Відповісти
Удар "возмєздіє" по кому?По голодаючим африканцям?Одне радує,що в Кремлі сидять дИбіли,ще більші,чим на Банковій.
показати весь коментар
18.07.2023 15:50 Відповісти
показати весь коментар
18.07.2023 16:56 Відповісти
Короткометражные фразы ****** пиСЬкова .
показати весь коментар
18.07.2023 15:50 Відповісти
Слон народив мишу.
показати весь коментар
18.07.2023 15:58 Відповісти
Сынка своего на фронт отправь в знак возмездия.
показати весь коментар
18.07.2023 16:04 Відповісти
Чемоданно-сборочный завод вышел на предельную мощность!
показати весь коментар
18.07.2023 16:06 Відповісти
Ловити на заході всіх дітей кацапьских олігархів, чиновників та військових. Вся війна швидко закінчиться, ще й репарації виплатять одразу
показати весь коментар
18.07.2023 16:28 Відповісти
Зроби удар возмєздея, застрели боса та застрелися сам
показати весь коментар
18.07.2023 16:26 Відповісти
Жидєнькоє возмєздіє...
показати весь коментар
18.07.2023 16:32 Відповісти
після терору з 10 жовтня минулого року атаки по 80 ракет кожної другої неділі по трансформаторам була дивною , щоб повернути Україну в камєнний вєк ..я думаю за півроку суровікін випустив увесь запас ракет і тепер вони пускають скільки скільки можуть їх зробити за місяць ...і не дивно що суровікіна арештували бо досить безглуздо було пускати ракету вартістю 10 лямів по трансформатору за 300 тисяч
показати весь коментар
18.07.2023 17:08 Відповісти
Знову піськов усе переплутав.Це атака на кримський міст"удар возмездія " за підірвану Каховську ГЕС за затоплену Херсонщину за піцерію у Краматорську за багатоповерхівки у Дніпрі і у Львові , , чи може я щось пропустила може росія вже якось відповіла за підірвану ГЕС?
показати весь коментар
18.07.2023 18:58 Відповісти