12949 відвідувачів онлайн
4 239 17

Німеччина обговорює з країнами-партнерами тимчасову передачу Україні систем IRIS-T

iris-t

Німеччина обговорює зі Швецією та Єгиптом тимчасову передачу Україні систем протиповітряної оборони IRIS-T.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на очільника партії зелених, заступника голови комітету з питань оборони Оміда Нуріпура в ефірі ZDF.

"Звісно, Україні потрібно більше систем ППО. Системи IRIS-T допомагають захистити міста, тому це важливо. Німецький уряд також обговорює це з країнами партнерами, які отримали IRIS-T від Німеччини, чи можуть вони хоча б тимчасово передати їх Україні", - сказав він.

Як зазначається, політик не назвав країни, з якими Німеччини веде переговори. Проте відомо, що у 2018 році Німеччина продала Єгипту чотири комплекси IRIS-T SLM, а 2021 році Єгипет замовив ще 16 додаткових комплексів.

Також у 2019 році Швеція отримала від Німеччини перші системи IRIS-T SLS ближнього радіуса дії.

Нагадаємо, Німеччина є однією з лідерів серед країн, які надають нашим військам допомогу. Зокрема, Берлін надав декілька видів артилерії, танки Leopard старішої та нової модифікації, системи ППО IRIS-T та Patriot, боєприпаси, автомобілі, дрони та інші види озброєння.

У пакеті допомоги від 17 серпня Німеччини передала Україні дві пускові установки зенітно-ракетного комплексу ближнього радіуса дії IRIS-T. А нещодавно стало відомо, що Україна отримає від Берліна танки для розмінування Wisent 1 та 20 бойових машин піхоти Marder.

Топ коментарі
+10
Можно і тимчасово, але як можна швидше будь ласка.
показати весь коментар
15.09.2023 14:42 Відповісти
+8
Хай німцям щастить у добрих справах, а якщо ще й погодяться надати окрім захисту від ракет і ракети для атак по рашистам, то буде ще краще!
показати весь коментар
15.09.2023 14:55 Відповісти
+6
Кусати руку що надає допомогу то не найкраще що може робити людина!!! Може тобі "Oleksiy Burchak" переглянути свої погляди, бо із такими навряд хто забажає тобі допомагати, т.я. тобі все буде "мало", а замість подяки почують від тебе хамство. Ти часом не є прихильником Зеленського котрий дуже любить саме так робити???!!!
показати весь коментар
15.09.2023 14:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Можно і тимчасово, але як можна швидше будь ласка.
показати весь коментар
15.09.2023 14:42 Відповісти
++++++++
Временно это на прокат?
Когда мы в кацапами ещё не разосрались, я в Новосибирске видел как в сетевом магазине водку на прокат давали.
Вы подписываете типовой договор, платите залог, и берёте на прокат (на сутки) бутылку спиртного. Ясное дело: никто его (спиртное) назад не приносит. Залог остаётся магазину. Идиоты?
После 20 часов магазин спиртным не торгует. Аренда и прокат не подпадают под запрет.
В Москве в МАФах запрещено продавать пиво. Было. Продаётся пустой пакет, или чипсы по 300 рублей. В подарок вам дают баллон пива.
показати весь коментар
15.09.2023 18:50 Відповісти
Чув про таке )) Скорше за все комплекси підуть по типу лендліза, якщо будуть пошкоджені то не повернуться. Якісь благодійні або державні структури викуплять їх, а на заміну власнику поставлять потім нові ))
показати весь коментар
16.09.2023 08:52 Відповісти
Так це ж *перша в світі партія, аналогів ще не було*, прям на шкоду собі від серця відривали. Я дуже добре пам'ятаю цю хрінь, що вішали на вуха. І саме тому нам ще не поставляли більше, хоча законтрактовано. Просто порекламували систему в бойових умовах і почали пиляти грошики на замовленнях. Їм це IRIS-T вже десятикратно відбився, але будуть лити хрінь в вуха, що це від чистого серця на допомогу.
показати весь коментар
15.09.2023 14:44 Відповісти
Кусати руку що надає допомогу то не найкраще що може робити людина!!! Може тобі "Oleksiy Burchak" переглянути свої погляди, бо із такими навряд хто забажає тобі допомагати, т.я. тобі все буде "мало", а замість подяки почують від тебе хамство. Ти часом не є прихильником Зеленського котрий дуже любить саме так робити???!!!
показати весь коментар
15.09.2023 14:59 Відповісти
Так подивіться на дату його регестрації! Цих клоунів понаплодили подоляківські бото-ферми, що люба стрічка ними зараз просто кишить.
показати весь коментар
15.09.2023 15:13 Відповісти
Чувак, я на цензорі вже 10+ років. Дата **** реєстрації тобі не подобається. Ти це скажи твіттеру та Ілону Маску, що тепер інколи не дозволяє авторизуватись на сайті, що мені прийшлось через Фейсбук реєстрацію зробити повторну.
показати весь коментар
15.09.2023 16:15 Відповісти
Этот таварищ специализируется на поливании дерьмом наших союзников. Работа такая...
показати весь коментар
15.09.2023 17:13 Відповісти
Здається плюшки з Європи починають закінчуватись, якщо вже тільки дають поганяти тимчасово.
показати весь коментар
15.09.2023 14:46 Відповісти
Коли тобі щось здається "Parranoid" хрестись, може завдяки цьому якось себе кращім зробиш?! А інформація виключно про те, що німці розуміють що ППО й побільше й поякісніше потрібно ЗАРАЗ, а вироблення їх займає час котрий вони хочуть скоротити таким чином. Якщо це тобі не зрозуміло, то мені тебе жаль!
показати весь коментар
15.09.2023 15:02 Відповісти
Не сумніваюся, що ти завжди здатний й у гімні знайти ізмумруд, Танчик.
показати весь коментар
15.09.2023 15:09 Відповісти
Він все правильно тобі зауважив! Перш ніж комусь щось закидувати - подивись на себе, якщо здатен. Бо плювати в руку, що допомогає - це або дика тупість, або...праця на ворога.
І що ти вибереш?
показати весь коментар
15.09.2023 15:15 Відповісти
Де ти взагалі побачив "закидання", адвокат недороблений?
показати весь коментар
15.09.2023 15:20 Відповісти
Ну, то що ти хамИло, було очікувано. Але ж з твоїх же коментів виходить, що ти навіть і не вкурюєш, що і про що ти пишеш, клоун "дороблений"! Почитай уважно свій перший комент і може тоді ти зрозумієш, що ти тупо бикуєш зі своїм "тільки дають поганяти тимчасово."
Ви вже так звикли до хамства ЗЕбуїнів, що вже й не помічаєте свого бикування.
показати весь коментар
15.09.2023 15:45 Відповісти
А не треба було ярлики навішувати, щоб потім не нити про хамство. Зрозуміло, клоун дороблений?
"Тільки дають поганяти тимчасово" - це не бикування, а констатація факту, викладеного в цієй статті.
показати весь коментар
15.09.2023 16:17 Відповісти
Хай німцям щастить у добрих справах, а якщо ще й погодяться надати окрім захисту від ракет і ракети для атак по рашистам, то буде ще краще!
показати весь коментар
15.09.2023 14:55 Відповісти
ОДЕНДОРФ, Германия, 5 сентября (Рейтер) - Немецкий производитель оружия Diehl Defence намерен значительно увеличить производство своей системы ПВО IRIS-T, чтобы удовлетворить растущий спрос в связи с войной России на Украине, заявил во вторник главный директор по программам Харальд Бушек.
В 2025 году частная компания планирует построить не менее восьми систем по сравнению с тремя-четырьмя системами в этом году, сказал он журналистам на авиабазе в Тодендорфе на севере Германии.
показати весь коментар
15.09.2023 15:15 Відповісти