14489 відвідувачів онлайн
7 690 85

Мішенню російських військових міг бути командир 128 окремої гірcько-штурмової бригади Лисюк, - ДБР

бригада,128

Правоохоронці припускають, що мішенню російських окупантів, які вдарили по військових 128 окремої гірcько-штурмової бригади, міг бути її командир Дмитро Лисюк.

Про це в ефірі телемарафону повідомила речниця ДБР Тетяна Сапьян, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Суспільне".

За її словами, Лисюк не встиг того дня на шикування "за випадковим збігом обставин"

"Ми повідомляли, що слідчі працюють практично у цілодобовому режимі. З нових деталей: на сьогодні є припущення, що мішенню міг стати комбриг. Розслідування на особливому контролі у директора ДБР і воно буде пріоритетним після того, як будуть результати експертиз", - сказала Сапьян.

Нагадаємо, 4 листопада у 128-ї бригаді сталася трагедія - окупанти завдали удару по українських військовослужбовцях в одному з прифронтових сіл Запорізької області під час шикування для вручення нагород із нагоди дня ракетних військ та артилерії.

У Закарпатській області оголошено триденну жалобу за загиблими воїнами.

128 бригада підтвердила загибель 19 воїнів через ракетний удар рф.

У ДБР повідомили, що Міноборони розслідує дії посадовців, які організували шикування бійців 128 бригади.

Топ коментарі
+41
тому він всіх зібрав на плацу і його чекали ще 30 хвилин. А до цього він був контрабандистом ЛНР , а до цього призначення в ДБР робив Портнов .
Мабуть таки нам *****,кацапи вже скрізь.
показати весь коментар
15.11.2023 09:00 Відповісти
+34
Дурня, нахрен він їм, мішенню були кращі воїни, а він відповідальний за цей збір воїнів.
показати весь коментар
15.11.2023 08:59 Відповісти
+25
тому він просто запізнися ...
показати весь коментар
15.11.2023 08:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
тому він просто запізнися ...
показати весь коментар
15.11.2023 08:58 Відповісти
ДБР України?
показати весь коментар
15.11.2023 09:29 Відповісти
ДБР портнова
показати весь коментар
15.11.2023 09:32 Відповісти
Посміховисько ! Це , як у буданова ЕВГЕНКА ПІДОРАСТОВИЧ , Червоненко і всі мародери ПІД ОЙГО ОСОБИСТИМ ПРИКРИТТЯМ , а ЗРАДНИК БАКАНОВ ПІД КРИШЕЮ ЗЕЛЕНОГО АГЕНТА « КЛОУНА»
показати весь коментар
15.11.2023 11:06 Відповісти
128 бригада стояла в нашому селі в 2022 році , в моїй хаті теж жили солдати . ми дуже здружились вони для мене як брати .
показати весь коментар
15.11.2023 11:13 Відповісти
Дурня, нахрен він їм, мішенню були кращі воїни, а він відповідальний за цей збір воїнів.
показати весь коментар
15.11.2023 08:59 Відповісти
намагаються відмазати
показати весь коментар
15.11.2023 11:04 Відповісти
«концы в воду», «еще нарожают »
показати весь коментар
15.11.2023 08:59 Відповісти
Вони там щось про таємницю слідства в тім ДБР щось чули? Я не про версії, а про випадковий збіг обставин.
показати весь коментар
15.11.2023 08:59 Відповісти
тому він всіх зібрав на плацу і його чекали ще 30 хвилин. А до цього він був контрабандистом ЛНР , а до цього призначення в ДБР робив Портнов .
Мабуть таки нам *****,кацапи вже скрізь.
показати весь коментар
15.11.2023 09:00 Відповісти
Вони й так були. Тільки їх не чистять, а відмазують. "Так переможемо"- подумає громадянин,якому всунуть повістку на вулиці.🤦
показати весь коментар
15.11.2023 09:12 Відповісти
Треба усю владу і силовиків НА ПОЛИГРАФ( пропозиція Наливайченко)
тоді більшість агентури можно ликвідувати
показати весь коментар
15.11.2023 09:22 Відповісти
Це оксюморон
показати весь коментар
15.11.2023 09:26 Відповісти
поліграф не дає гарантії, тому ніде в судовій системі і не використовується.
показати весь коментар
15.11.2023 09:28 Відповісти
Вважаєте, персонажі на кшталт Безумної не "спаляться" на перших же запитаннях?
А у нас таких "безумних" - легіон. Хоч трохи б прорідити їх...
показати весь коментар
15.11.2023 11:27 Відповісти
Я до речі не думаю , що безумна працює на кацапські спецслужби, вона просто дуже тупа і дуже намагає вислужитись ....а це погане поєднання ))
показати весь коментар
15.11.2023 11:34 Відповісти
Наливайченка, який керував СБУ при зливі Криму
показати весь коментар
15.11.2023 09:40 Відповісти
Так, той Наливайченко, який відправив п'ятьох оперативників в одній машині в Донецьк на смерть, а потім цим дуже пишався і всюди кричав, що зробив все, що міг.
показати весь коментар
15.11.2023 09:52 Відповісти
наливайченко агент кремля. раптом не знали
показати весь коментар
15.11.2023 10:58 Відповісти
За кого они имеют ЗСУ? ДБР , сейчас натягивают сову на глобус ! Продолжайте терпеть издевательства ЗАПРОДАНЦЕВ , скоро третий год ПОЗОРИЩА , АГЕНТЫ РАШИСТОВ НАСТУПАЮТ ВСЕ НАГЛЕЕ и ЦИНИЧНЕЕ !
показати весь коментар
15.11.2023 11:02 Відповісти
Джинси прєвращаются в елєгантниє шорти...)))
показати весь коментар
15.11.2023 09:04 Відповісти
Я правильно зрозумів думку ДБР - московіти вирішили вбити засудженого за контрабанду та співробітництво з ЛНР?

Не здивований результату потужної інтелектуальної напругі працівників ДБР. Вочевидь, що лайно поперло саме через напруження
показати весь коментар
15.11.2023 09:04 Відповісти
Зараз в армії як і по всій країні все купляється й продається. Відпустки, переводи, амуніція, суди, гуманітарна допомога...Це ж частина нашого корумпованого суспільства.
показати весь коментар
15.11.2023 09:23 Відповісти
Тих ДБР самих треба перевіряти . Згадайте як гуляла свадьбу екс співробітниця ДБР у Львові. А як вона туди потрапила - тому що мама суддя з цікавим призвіщем Москва
показати весь коментар
15.11.2023 09:25 Відповісти
історія з клістроними їх вже перевірила.
показати весь коментар
15.11.2023 09:41 Відповісти
Вона племінниця дружини Труби. Який тоді керував ДБР.
показати весь коментар
15.11.2023 10:43 Відповісти
А чого ж не почекали ? У безілотника не побачили що це чудо запізнюється ?
показати весь коментар
15.11.2023 09:04 Відповісти
Якраз судячи з усього все кацаби бачили...а комбрига явно відмазують...
показати весь коментар
15.11.2023 09:13 Відповісти
так чмо яке в міністрах оборони персонально обіцяло покарати винних
хіба ні
показати весь коментар
15.11.2023 09:16 Відповісти
Хороша назва міністру - це знову фейсбучник , він ниже не працював керівником - досвіду НУЛЬ
показати весь коментар
15.11.2023 09:26 Відповісти
Знаєте як говорять - ви ж не йдете лікуватись до доктора Хауса, дуже талановитого телевізійного лікаря, бо його переконливо зіграв Х. Лорі.
Шукаєте реальних лікарів.
Але чомусь вирішили що воюючою країною можуть керувати клоуни , ларьочники і якісь далекі люди.
показати весь коментар
15.11.2023 09:36 Відповісти
З ніг на голову. Під керівництвом очільника ДБР...
показати весь коментар
15.11.2023 09:05 Відповісти
Вибрали під@рів на свою голову, уроди
показати весь коментар
15.11.2023 09:06 Відповісти
Котрий раз переконуєшся що влада в Україні - антиукраїнська.
показати весь коментар
15.11.2023 09:08 Відповісти
а коли була українська ?
показати весь коментар
15.11.2023 09:45 Відповісти
Починається склеювання відмазок слюнями. "Випадковий збіг обставин"- це попередження лисюка кацапами.
показати весь коментар
15.11.2023 09:10 Відповісти
« випадковостей не буває» - перша заповідь розвідників
показати весь коментар
15.11.2023 09:28 Відповісти
А як же його співпраця з днр, лнр, контрабанда?
показати весь коментар
15.11.2023 09:10 Відповісти
он всьо осознал і исправился ...
показати весь коментар
15.11.2023 09:46 Відповісти
Враховуючи послужний список комбрига- ага,саме його кацаби і хотіли знищити...а "випадково" він запізнився то кацаби вирішили вбити воїнів бригади...якось воно не в'яжеться...
показати весь коментар
15.11.2023 09:11 Відповісти
Ключове - "правоохоронці ПРИПУСКАЮТЬ"
Без доказів, без розвідувальних підтверджень. Просто кинули на картах "таро" - й "припустили"?
У підсумку 19 (26) загиблих, багато поранених,- і Лисюк - д'Артаньян! "Він міг бути мішенню"!
Та ні!
Мішенню СТАЛИ, без припущень, воїни 128 огшбр. Найкращі. Не замішані у колаборантських оборудках з сєпарньою та які не мали проблем з законом, на відміну від Лисюка.
Знову мусорня та влада напускають диму та туману,щоб вивести з-під підозр ставленика Сирського. І тут "вуха" дєрьмака відблискують при навть першому погляді. Варто запитати "кому це вигідно" й все стає на свої місця.
Зє-погань святкує!
показати весь коментар
15.11.2023 09:14 Відповісти
До речі, Сирський - уроджений росіянин, вчився у російському військовому.

питання- чому до сих пір нема заборони на такі пости назначати осіб, повʼязаних з оккупантом
показати весь коментар
15.11.2023 09:31 Відповісти
Так, вчився у МВОКУ. "Кремлівський курсант".
показати весь коментар
15.11.2023 09:32 Відповісти
На відміну від тебе, сіканого ухилянтишки, Сирський звільнив Балаклею, Ізюм і знищив москалів у Лиманському котлі.
показати весь коментар
15.11.2023 11:03 Відповісти
Не хотів усякім "сєкєльбергерам" відповідати, але тобі скажу, що сирський нічого не звільняв. Звільнив УКРАЇНСЬКИЙ СОЛДАТ. Ціна цього звільнення - на цвінтарях ВСІЄЇ України.
Засоби для цього звільнення дали західні союзники.
Стосовно закидів на ухилянтство,- відповідати не стану з причини відсутності цього факту.
Своєму припізденту "задвінь прєд'яву", герой пропердженого дивану.
показати весь коментар
15.11.2023 11:18 Відповісти
Знатний дібіл.
показати весь коментар
15.11.2023 11:36 Відповісти
Киця, Сирський - автрр блискавичної операції по звільненню Лимана, Балаклеї, Ізюма.

Може ти забʼєш своє погане дуло і не будеш його чіпати, а?
показати весь коментар
15.11.2023 10:56 Відповісти
Згадай Дебальцеве, хто там був "афффтар"?
Чуєш, сєкєль, там чогось, бергер!
Теж, "право на ашіпку" у виконанні "крємльовскава курсанта"? Скільки положив цей кацап українців у тому "котлі"?
показати весь коментар
15.11.2023 11:25 Відповісти
охреніти. Вигороджують блазня цигаркового.
показати весь коментар
15.11.2023 09:15 Відповісти
Певно в ДБР набрали клонів Безуглої. Тільки такі як вона могли такий висновок зробити. Тим більше маючи ін-фу хто такий Лисюк і які його попередні зам'яті "заслуги".
показати весь коментар
15.11.2023 09:15 Відповісти
нагадайте хто Безумну привів в МО ?
показати весь коментар
15.11.2023 09:48 Відповісти
Безмозглу вибрав вумний київський нарід з Оболоні.
показати весь коментар
15.11.2023 11:07 Відповісти
Капец, по случайном истечению обстоятельств, запізнився на декілька хвилин командир, але він був мішенью для русні???!! ДБР, ШОТО ЗАКАЗНЫМ *******?!
показати весь коментар
15.11.2023 09:17 Відповісти
Уг, тому він затримався ? Мабудь знав, що буде приліт по ньому 😡
показати весь коментар
15.11.2023 09:18 Відповісти
Класна спроба відмазки.
показати весь коментар
15.11.2023 09:18 Відповісти
Мішенню російських військових міг бути командир 128 окремої гірcько-штурмової бригади Лисюк???

Ото поворот в "розлідуванні"...

Кремль не досяг поставленої мети - знищити геніального полководця ЗСУ? Кремль промахнувяя ?

Тому що воно те геніальне чудо банально запізнилося...? Працювало з документами всю ніч...?

Який цинізм те що "
Мішенню російських військових міг бути командир 128 окремої гірcько-штурмової бригади Лисюк", ніби окупанти завдавши "удару по українських військовослужбовцях в одному з прифронтових сіл Запорізької області під час шикування для вручення нагород із нагоди дня ракетних військ та артилерії, в результаті якого загинуло 19 воїнів" так бездарно промахнулися. Той Лисяк все, а ті 19 воїнів ніщо...

Можливо, коли "був контрабандистом ЛНР , а до цього призначення в ДБР робив Портнов, заборгувався...

А те шикуванняв фронтовій зоні наче на плацу в мирні дні? Що воно таке ?
показати весь коментар
15.11.2023 09:22 Відповісти
Ну да....не дочекались пару хвилин....***, зебіли його ще нагородять.....
показати весь коментар
15.11.2023 09:27 Відповісти
О как!!!!
показати весь коментар
15.11.2023 09:31 Відповісти
Мішенню для дурнів стали СЛІДАКИ з Дбр!
Убили московіти, Українців! А слідаки пішли шляхом ТСК безумної під час розгляду зради з ОПУ щодо вагнергейту! Мудрили з ДБР! Був НАКАЗ командування і його виконання!
показати весь коментар
15.11.2023 09:33 Відповісти
Чи леше мені здається, що ДБР намагається відмазати головного потенційного підозрюваного та робить з нього потерпілого? Заява щоб побачити реакцію суспільства? Треба перевірити чи вирішував він раніше з ціми ж ДБРовцями та прокурорами по контрабанді зигарок?
показати весь коментар
15.11.2023 09:39 Відповісти
За її словами, Лисюк не встиг того дня на шикування "за випадковим збігом обставин" -ДБР (дезінформаційне бюро расєї) починає відмазувати і "вішати лапшу українському народові,своїми припущеннями, не виставляючи і протилежне припущення,що саме в такий спосі(запізнення)і був підготовлений цей ракетний удар (в реальному часовому вимірі),для знищення особового складу бригади.
показати весь коментар
15.11.2023 09:40 Відповісти
Москальська агентура в ДБР відмазує свого агента "комбрига"?
показати весь коментар
15.11.2023 09:46 Відповісти
Увидели дрон, который следит над ними. Какое желание было бы нормального человека, тем более артилериста. Ведь кто как не они знают как может прилететь.
Почему их дальше заставили стоять?
Почему нет протоколов по таким сборам, где записан каждый шаг, наличие телефонов, машин, РЭБ.....
показати весь коментар
15.11.2023 09:49 Відповісти
Що поганого зробив кацапам, герой контрабасного фронту,лисюк?
показати весь коментар
15.11.2023 09:56 Відповісти
По своєму досвіду: комбриг, це така істота, яка менше ніж на 1,5-2 години не запізнюється.
показати весь коментар
15.11.2023 09:56 Відповісти
ДБР - татаровсько-портновська контора. Тому в них саме така речниця.

показати весь коментар
15.11.2023 10:05 Відповісти
а ще той канал надавав вільний доступ дубінському, медвечуківським шавкам , цілому пулу зрадників і хабарників
показати весь коментар
15.11.2023 10:36 Відповісти
В ДБР всі такі довбойоби, чи найтупіші у них речниками?
показати весь коментар
15.11.2023 10:27 Відповісти
Усі, бо речниця лише гарно читає.
показати весь коментар
15.11.2023 10:48 Відповісти
вот Лысюк и есть наводчик
показати весь коментар
15.11.2023 10:40 Відповісти
"врятувати комбрига лисюка" - кіно для слабких на голову
показати весь коментар
15.11.2023 10:51 Відповісти
73%
показати весь коментар
15.11.2023 11:10 Відповісти
ну вже почали відбілювати, попередив не витягнуть ,заговорить.
показати весь коментар
15.11.2023 10:52 Відповісти
показати весь коментар
15.11.2023 10:57 Відповісти
Книга пам'яті підрахувала загиблих українських воїнів з початку повномасштабного вторгнення
Відповідно до цих підрахунків, (https://novynarnia.com/2023/11/14/knyga-pamyati-22-23/) на війні загинули щонайменше 30 тисяч українських захисників (станом на листопад 2023 року; разом із небойовими втратами, але не рахуючи загиблих серед зниклих безвісти). Також вказується, що є 15 тисяч зниклих безвісти та 3400 полонених.
показати весь коментар
15.11.2023 10:58 Відповісти
Ставлю "мені подобається" винятково за те, що Ви спромоглися знайти та розмістити цей матеріал ТУТ!
показати весь коментар
15.11.2023 11:43 Відповісти
показати весь коментар
15.11.2023 11:01 Відповісти
яка різниця на кого?
важливо тільки за чиїм розпорядженням вони там шикувалися?
показати весь коментар
15.11.2023 11:03 Відповісти
Тихіше!!!... Верховний був винуждєний позвоніть командуванню рф о награждєніі, во ізбєжаніє ескалації, як і з вагнеровцями...
показати весь коментар
15.11.2023 11:36 Відповісти
З опи ці всі наративи йдуть,відбілюють цого комбата!
показати весь коментар
15.11.2023 11:45 Відповісти
Припускаю що треба закусити перед тим як висловити таке припущення про замах на комбрига.
показати весь коментар
15.11.2023 15:18 Відповісти
Таке гауно як він кацапам потрібне живе
показати весь коментар
15.11.2023 15:47 Відповісти
Та на.ер он никому там сдался?!
показати весь коментар
15.11.2023 17:53 Відповісти