13057 відвідувачів онлайн
12 602 17

Одну з ключових вимог польських блокувальників кордону неможливо виконати юридично, - Єврокомісія

фура,фури

Одна з ключових вимог польських перевізників, що блокують кордон з Україною, не є юридично можливою.

Про це заявив на брифінгу в Брюсселі речник Єврокомісії Адальбер Янз, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Європейську правду.

Як відомо, ключова вимога польських перевізників - повернення системи видачі дозволів для роботи в ЄС їхніх українських колег.

"Будь-яке відновлення системи дозволів чи квот для автомобільних перевезень не є юридично можливим, оскільки це було б несумісним з Угодою про автомобільний транспорт між Україною та ЄС. Ця Угода про автомобільний транспорт, звичайно, була укладена за згодою країн-членів", - зазначив речник.

"Якщо є питання щодо імплементації цієї угоди… передусім це залежить від національних органів влади країн-членів та України, щоб гарантувати дотримання положень договору на практиці", - додав він.

Єврокомісія, зазначив речник, може допомогти у обговореннях проблем, що виникли з імплементацією угоди.

Він також не прокоментував повідомлення польських ЗМІ про те, що якщо польська влада не вирішить проблему блокування прикордонних переходів з Україною, Європейська комісія може розпочати каральну процедуру проти Польщі.

Раніше Цензор.НЕТ повідомляв, що ускладнено рух вантажівок з боку Польщі через страйк польських перевізників.

Посол України в Польщі Василь Зварич закликав польських протестувальників припинити блокаду кордону.

Топ коментарі
+33
Ваші так звані "польські перевізники" - це не всі перевізники польщі, а лише одна асоціація. По дивному збігу обставин, цією асоціацією керує великий шанувальник куйла і гуського міра. Польщі варто подумати чи варто нариватися на гнів Брюсселю, якщо можна цих блокувальникав і пособників куйла просто розігнати.
показати весь коментар
16.11.2023 15:03 Відповісти
+18
від цього "блокування" кацапами смердить, аж очі - ріже!! Але **** тепер, якшо навіть прем'єром стане - "свой чєлавєк в Варшавє"!! ((
показати весь коментар
16.11.2023 15:11 Відповісти
+15
А їх шо, це хвилювало? Їм заплатили з парашки за блокування і поставили задачу - зупинити перевозки, а яка там вимога - їх це не стосуваллось! Головне, щоб був перекритий кордон для поставок озброєння автотранспортом з Польщі, яка зараз є головним збройним хабом України. А от контррозвідкам Польщі та всього ЄС треба вже вичислити всіх подонків на подсосі кремля.
показати весь коментар
16.11.2023 15:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ваші так звані "польські перевізники" - це не всі перевізники польщі, а лише одна асоціація. По дивному збігу обставин, цією асоціацією керує великий шанувальник куйла і гуського міра. Польщі варто подумати чи варто нариватися на гнів Брюсселю, якщо можна цих блокувальникав і пособників куйла просто розігнати.
показати весь коментар
16.11.2023 15:03 Відповісти
Усе просто і ясно:

1. ЕС каже що Польща не мае юрідічниз прав цього вимагати від України.
Тоб то- вимоги поляків НЕ законні.

2. «Коміссія ЕС» не хоче втручатися та перекидання цю проблему на @ національний рівень@. Хай Польща з Україною домовляються самі…

3. Продовження конфлікту, та можливе його расширення, буже небезпечне для України, тому МІД України повинен трясти ЕС ( а не «перевізников», чи « воеводства» Польщі)
як грушу.
показати весь коментар
16.11.2023 15:41 Відповісти
так...дійсно. мутна історія.
показати весь коментар
16.11.2023 15:11 Відповісти
від цього "блокування" кацапами смердить, аж очі - ріже!! Але **** тепер, якшо навіть прем'єром стане - "свой чєлавєк в Варшавє"!! ((
показати весь коментар
16.11.2023 15:11 Відповісти
Польським блокувальникам платить кремлівська шушера 100% ,
бо вони навіть не усвідомлюють того, чого хочуть 😕
Проплачені ідіоти 😠
показати весь коментар
16.11.2023 15:16 Відповісти
А їх шо, це хвилювало? Їм заплатили з парашки за блокування і поставили задачу - зупинити перевозки, а яка там вимога - їх це не стосуваллось! Головне, щоб був перекритий кордон для поставок озброєння автотранспортом з Польщі, яка зараз є головним збройним хабом України. А от контррозвідкам Польщі та всього ЄС треба вже вичислити всіх подонків на подсосі кремля.
показати весь коментар
16.11.2023 15:21 Відповісти
Активним учасником блокади є Рафал Меклер, власник транспортної фірми і голова люблінського осередку "Конфедерації", польської ультраправої партії з радикально антиукраїнською риторикою та зв'язками з Росією, та нещодавно створеної організації "Комітет захисту перевізників і роботодавців у сфері транспорту", перші повідомлення про яку з'явилися у вересні і до якої входять кілька власників польських компаній, які брали участь і в попередніх блокуваннях на кордоні.
показати весь коментар
16.11.2023 15:23 Відповісти
Міжнародні польські перевізники ризикують стати внутрішніми перевізниками, якщо інші країни ЄС для них кордони закриють.
показати весь коментар
16.11.2023 15:23 Відповісти
усі проплачені хйлом Кацапи у Польщі, обєднадися під гасом--"Ані нЄ прайдут!", і там тіки смачний пЄндюль по під сраку допоможе,
показати весь коментар
16.11.2023 15:26 Відповісти
нехай би польська влада звернулась до ФБР. Я впевнений, що ті зі своїми потужними можливостями швидко знайдуть кацапські вуха у тій маячні на кордоні. І без тих провокаторів все швидко вщухне.
показати весь коментар
16.11.2023 15:31 Відповісти
Скоріше до ЦРУ, бо ФБР - то внутрішня розвідка/контррозвідка..
показати весь коментар
16.11.2023 15:49 Відповісти
Щурі-гієни! "нє забудєм не простім"...
показати весь коментар
16.11.2023 15:47 Відповісти
Як відомо, ключова вимога польських перевізників - повернення системи видачі дозволів для роботи в ЄС їхніх українських колег. Для виходу із цієї ситуації "пшекам " .рівно так само варто повернути систему дозволів для роботи в ЄС і куй з ними
показати весь коментар
16.11.2023 15:59 Відповісти
поляки с перевозчиками разговаривают с ненавистью, чего ты тут сидишь иди страну защищай.
показати весь коментар
16.11.2023 16:47 Відповісти
Кацапом таки смердить... але назвіть мені хоч одну країну еврозони, де ним не смердить. Мабуть деякі поляки мріють про прямий коридр до Кремля, якщо дуже "старатимуться" то він може статись, сталінізм з рашки нікуди не щез. То що там з розслідуванням про Качинського? Польща швидко забуває що таке рашка. АРХ М
показати весь коментар
16.11.2023 17:05 Відповісти
ДЕЛО В ТОМ ЧТО БЛОКИРОВАНИЕ ДОРОГ ЗАПРЕЩЕНО ЗАКОНОМ !!! А ЗАКОН ДОЛЖЕН СОБЛЮДАТЬСЯ ЛЮБЫМ СПОСОБОМ !!! ВПЛОТЬ ДО ЛИКВИДАЦИИ !!!
показати весь коментар
17.11.2023 04:00 Відповісти