12287 відвідувачів онлайн
6 028 36

Е-кабінет військовозобов’язаного запустять на початку другого кварталу 2024 року, - Міноборони

мобілізація

Міністерство оборони України планує запустити електронний кабінет військовозобов’язаного у другому кварталі 2024 року. Чи буде через нього здійснюватися видача повісток, залежатиме від змін в урядовому законопроєкті про мобілізацію.

Як передає Цензор.НЕТ, про це заявила заступниця міністра оборони Катерина Чорногоренко в ефірі національного телемарафону, цитує "АрміяInform".

"Ми плануємо на початку другого кварталу запустити таку можливість, як тільки закон набуде чинності. Це достатньо короткий термін, для подібних інструментів можна сказати миттєвий", - зазначила вона.

За її словами, в е-кабінеті військовозобов’язаного буде можливість оновити дані без відвідування територіальних центрів комплектації й далі ці дані уже будуть використовувати ТЦК.

Водночас верифікацію у базі "Оберіг" вже проведено, тобто проведено цифровізацію документів, видалено всі "дублі".

Раніше вона заявила, що ухвалений законопроєкт №10062 про цифровізацію армії повинен удосконалити взаємодію між електронними реєстрами. Наповнити е-реєстр "Оберіг" можна за спрощеною процедурою, без зайвої бюрократії.

Топ коментарі
+12
а 500 тисяч лопат є? чи зі своїми приходити?
показати весь коментар
19.01.2024 15:57
+11
ооо, а ось вам і "є-бінет військовослужбовця", про який Арахамія (якшо не плутаю) розказував шо такого ніколи не буде... А законодавство підрихтувати для монобільшості не така велика проблема.
показати весь коментар
19.01.2024 15:59
+11
показати весь коментар
19.01.2024 16:25
Коментувати
Сортувати:
а 500 тисяч лопат є? чи зі своїми приходити?
показати весь коментар
19.01.2024 15:57 Відповісти
Я тобі віддам свою зброю. Тільки прийди вже...
показати весь коментар
19.01.2024 16:06 Відповісти
в ТЦК такі черги, що не можу пробитись. Всі ломанулись режим зеленського захищати...
показати весь коментар
19.01.2024 16:09 Відповісти
А країну захищати не потрібно? До чого тут режим? Режими приходять і йдуть, а країна залишається.
показати весь коментар
19.01.2024 16:11 Відповісти
Ви про Великобританію, з якої пишете?
показати весь коментар
19.01.2024 16:12 Відповісти
Про Україну, з якої пишу.
показати весь коментар
19.01.2024 16:19 Відповісти
Старлінки, ВПН.
показати весь коментар
19.01.2024 16:28 Відповісти
то розкажи по категоріях населення...
хто має воювати та захищати свою землю???
бо зелені вже розділили нас по сортах
і вже продають саме ту землю яку треба захищати...
і ****, саме ті хто її купує, не захищають її нікуя
показати весь коментар
19.01.2024 19:06 Відповісти
І? Який вихід? Пакувати валізи? Так зелені не випускають, примушують захищати їхню землю. Що робити?
показати весь коментар
19.01.2024 20:00 Відповісти
Страны приходят и уходят,а жизнь одна..
показати весь коментар
20.01.2024 13:05 Відповісти
Из Украины в Калифорнию не выпускают.
показати весь коментар
19.01.2024 16:10 Відповісти
Не віддаси. Тому шо твоя зелена влада тебе не відпустить.
показати весь коментар
19.01.2024 18:50 Відповісти
лиш е-уібани можуть запустити е-хуйню
коли в половини населення кнопочні телефони.
а 70% не вміють користуватися гаджетами, навіть якщо вони є
показати весь коментар
19.01.2024 16:57 Відповісти
так, це не буде працювати від слова зовсім.
показати весь коментар
19.01.2024 17:00 Відповісти
Зелена наволоч вже все продумала. Зроблять як на кацапії. Повістку скинули в електронний кабінет і все. Не з"явився в ТЦК у визначений термін - заблокували картки, рахунки і всю решту, до чого зможуть дотягнутись. Доведеться з"явитись, куди ж подінешся...
показати весь коментар
19.01.2024 18:13 Відповісти
Е кабинет про кожного військового. Уся персональна інформація в одному місці.

Яка краса для російських хакерів!

Один « вхід в систему» і вся база данних ваша!

Зелені аматори, що ви робите?!

Ваша кібер безпека на рівні плінтуса.
Хто може гарантувати, що вона міцна? Ніхто.
Ні розробники. Ні користувачи.

Доречі, хто може гарантувати що з української сторони не буде « не санкціонованого входу»???
Що якийсь зрадник тупо не запише усе на шлешку та передасть це кацапам?!

Яка відповідальність прописана Законом? За «слабий контроль@ за функціонуванням системи? Ніде це не прописано.

Таке враження що зелена команда як діти, де нема дорослих. Ганьба.

Слава Україні!
показати весь коментар
19.01.2024 17:07 Відповісти
Дебіл, піторам не потрібен ніякий кабінет, аби найти будь-яку інфу про будь-якого громадянина. Бо у них на окупованих територіях купа цнапів.
показати весь коментар
19.01.2024 19:01 Відповісти
ооо, а ось вам і "є-бінет військовослужбовця", про який Арахамія (якшо не плутаю) розказував шо такого ніколи не буде... А законодавство підрихтувати для монобільшості не така велика проблема.
показати весь коментар
19.01.2024 15:59 Відповісти
Чи на цей час ще буде для кого -гнидоклоуни.
показати весь коментар
19.01.2024 16:05 Відповісти
Что такое ******** кабинет не знаю, прочую хрень тоже не ставил. Игруху ставил, там обновление должно прийти
показати весь коментар
19.01.2024 16:18 Відповісти
Клієнт-банк? По типу Монабанку та Привату?
показати весь коментар
19.01.2024 16:30 Відповісти
показати весь коментар
19.01.2024 16:25 Відповісти
и никто регистрироваться там не будет, уже с дии многие вышли, берите лопаты и сами на фронт, первая шидовская лопатная дивизия
показати весь коментар
19.01.2024 16:31 Відповісти
- Ребе! А оно поможет?
- Во всяком случае, не повредит! (с)
показати весь коментар
19.01.2024 16:57 Відповісти
Е-Диктатура в якому місяці з'явиться в повному обсязі?Просто хочеться знати на який місяць мисливський карабін готувати,для відстрілу Е-слуг.
показати весь коментар
19.01.2024 17:06 Відповісти
ну, відстрілюй... Бо янелохи дійсно дибіли, тут не посперечаєшся... А от, вояко, чи ти так само борзо будеш відстрілювати кацапів, коли вони прийдуть по тебе - сумніваюсь.
Так, мєжду прочєм, повістку принесе особисто не зебіл, ні хламідія, ні ярмак - прийдуть прості хлопці, при чому не факт, що вони голосували за блазня, як ти. Тепер ти вумний - зазєваєватьнєбуду, янікамунічєвонєдолжен, митакнєдоговарівалісь, ну і за зє ти не голосував.
показати весь коментар
19.01.2024 17:26 Відповісти
звідки такі кончені,як ти беруться?Відповім тобі,кончене диванне чмо,один раз.Я ветеран АТО.Багатодітний батько,який в 14 році пішов добровольцем.В 15 році зазнав важких поранень біля Дебальцево.З мого тіла витягнули 7 осколків,два досі в нозі.права нога не згинається в коліні.але я відмовився від групи,бо в мене є бізнес і я даю роботу 16 людям.І так,ти кончене праве в одному,я за Слуг ніколи не голосував.Я в ВО "Свобода" з 2008 року.
показати весь коментар
19.01.2024 18:40 Відповісти
За все, що ти зробив тобі повага і дяка. За невірні думки щодо тебе - вибачення.
Але поясни мені, чому ти написав херню, на яку я відреагував?
Невже ти не розумієш, що зелень тільки й тим займається, що зриває мобілізацію?
Невже не зрозуміло, що зірвати мобілізацію - це шлях кацапів до перемоги над нами?
Своїми необдуманими закликами ти граєш на руку зе, щоб він міг вийти і сказати :"вот відітє, я старался, но бальшинство протів, анінікамунічєвонєдолжни, нужно сдаватьса".
Коли ти вів бої під Дебальцевим, мій брат воював біля Старогнатівки, біля Волновахи, йому, можна сказати, пощастило, що не попав під головний удар тоді. Хоча воював там з самого початку в 1-й хвилі АТО. Він теж багатодітний батько, але цілий, тому зразу ж був мобілізований і воював до листопада 22 року. Ірпінь, Торецьк, Вугледар. Зарплата під мільйон гривень (це щоб не казав, що десь по тилах ошивався). Він теж ненавидить оцю кодлу, що захопила владу, але додуматись закликати проти своїх у нього не получається. Я поки там не був ( 1 місяць з автоматом в Київській обл. нє всчьот - кацапи до мене тоді так і не дійшли). Сам туди не рвусь, чекаю, коли позвуть. Краще там здохну, як бачити, що дурня лізе в голову абсолютно до усіх, навіть до адекватних людей. Запам'ятай, ти тоді воював не за Пороха, хлопці зараз воюють не за Зе. За Україну.
показати весь коментар
19.01.2024 19:25 Відповісти
З першого твого висеру зрозумів-що ти душевнохворе,тому й написав,що відповім тільки один раз.Другий висер на е-банатцять томів навіть не читаю,впевнений,що там щось назразок шизофренічної маячні такої,як і в першому.Надіюсь,що міністр Федоров,в своєму розпіареному проекті,який вже двіччі взламували від початку повномаштабки(що становить загрозу нац.безпеці),зробить додаток Е-дИбіли,щоб всіх таких,як ти взяти на баланс психіатрів.Р.S:спеціально для дИбілів,це також саркастичний допис.
показати весь коментар
19.01.2024 21:49 Відповісти
Ти такий же атошник, як зє - британська королєва. Ранєний на колчаковскіх фронтах, ага віримо. Ти своїм висером усе показав.
Особливо про твоє - відповідаю лише один раз, але двічі.
Я дурень, що метав бісер перед свинею, яка працює на кацапів.
показати весь коментар
19.01.2024 22:01 Відповісти
Вже зараз пора чистити, та поповнювати набої.
показати весь коментар
19.01.2024 17:09 Відповісти
І ніякої відповідальності, коли вся зібрана база опиниться запорєбріком. Зелені лідори проблєють "*******@алі". І ніяких компенсацій людям за нанесену шкоду.
показати весь коментар
19.01.2024 17:37 Відповісти
База усіх громадян України вже давно є запорєбріком. Чи тобі нагадати, що перші хати в які шли пітори на окупованих територіях були хати АТО-шників.
показати весь коментар
19.01.2024 19:03 Відповісти
Припустимо. Так як щодо відповідальності і компенсацій?
показати весь коментар
19.01.2024 22:25 Відповісти