12458 відвідувачів онлайн
2 596 24

Німеччину очікують десятиліття протистояння з РФ, Берлін має швидко відновлювати армію, - Пісторіус

пісторіус

Глава Міністерства оборони Німеччини Борис Пісторіус попередив німців, що необхідно готуватися до десятиліть конфронтації з Росією.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться у матеріалі The New York Times.

Глава Міноборони ФРН Пісторіус зазначив, що нині російські військові "повністю застрягли" в Україні, однак у разі перемир’я Путін матиме декілька років для перезавантаження військового потенціалу.

Пісторіус не виключає, що потім Путін захоче випробувати реальну єдність НАТО. Тож, на його думку, Німеччині слід швидко відновити потенціал своєї армії.

"Публічні застереження Пісторіуса відображають значні зміни на вищому рівні керівництва Німеччини. Попри те, що ці застереження стають усе голоснішими, німецьке суспільство досі не переконане, що нова агресивна Росія загрожує безпеці ФРН та Європи", - йдеться в публікації.

Видання зауважило на тому, що на сьогодні в уряді Німеччини значна частка вважає неприпустимим повернення будь-яких відносин із Росією до звичного режиму, який був до початку повномасштабної війни в Україні.

У матеріалі NYT йдеться, що німецькі політики уникають прямого конфлікту з РФ. Німці нібито звикли до думки, що безпека держави будується на співпраці, а не боротьбі з Росією.

Прикладом цієї обережності видання називає небажання німецького канцлера Олафа Шольца давати чітку відповідь щодо вступу України в НАТО. Крім того, це стосується затримки надання Taurus для України.

"Шольц завжди говорив, що "Україна не повинна програти, а росія не повинна виграти", що вказувало на те, що він завжди думав про глухий кут, який призведе до дипломатичного процесу", - зауважив опозиційний експерт з міжнародної політики Норберт Реттген.

За його словами, канцлер Німеччини "вважає Росію найважливішою серед всіх країн". Через це Шольцу нібито бракує відчуття європейськості та його можливої ​​ролі європейського лідера.

Опитування показують, що німці хочуть бачити більш боєздатну армію. Однак лише 38% респондентів заявили, що хочуть, щоб їхня країна відігравала більшу роль у міжнародних кризах. Це найнижчий показник відтоді, як це питання було вперше поставлене у 2017 році.

Топ коментарі
+5
Які десятиріччя??? Кацапстан треба добивати ще у цьому 2024 році.
показати весь коментар
05.02.2024 09:31 Відповісти
+3
Комплименти Фрау Меркель ...але ж були і є , політи з головою у Німеччині ...то чим думали !?
показати весь коментар
05.02.2024 09:19 Відповісти
+3
а це привід не дати достатно зброі
тіпа, самим треба
у сусіда ведмідь рве тиля а я не стріляю
готуюсь коли зайде на моє подвір"я і почне рвати мою худобу
показати весь коментар
05.02.2024 09:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Комплименти Фрау Меркель ...але ж були і є , політи з головою у Німеччині ...то чим думали !?
показати весь коментар
05.02.2024 09:19 Відповісти
На заміну тандем х#йло-Меркель прийшов Рейнметал-Шольць. Позбутися залежності меркель від виявилося виявилося навіть економічно вигідною справою, а тепер у німецьку політику замість кацапських навтодоларів входять великі гроші збройового бізнесу. За подобрівшим Шольцем та такими заявами Пісторіуса стоїть Рейметал, який потирає руки від очікуваних надприбутків.
показати весь коментар
05.02.2024 09:27 Відповісти
Можливо ...така маніпуляція шось дасть ...подивимося ...кому ...
показати весь коментар
05.02.2024 09:35 Відповісти
И никто пока не собирается притянуть к ответственности эту немецкую комсомолку за разгром 20 бригад бундесвера чем она уничтожила всю систему европейской безопасности.
показати весь коментар
05.02.2024 09:28 Відповісти
Комсомолка вмішана в таке, що розвал безпеки Німеччіни та НАТО буде здаватись дитячим садочком, якщо це вскриється, і репутації ФРГ тогді [censored] назавжди. Тому її не чіпатимуть, поки не здохне. Але кацапня може викинути досьє Штазі перед поразкой. Тому ніхто не зацікавлен в поразці кацапії.
показати весь коментар
05.02.2024 12:45 Відповісти
Щось Пісторіус занадто нервує. В нас он альона альона на Євробачення їде. Все пучком.
показати весь коментар
05.02.2024 09:24 Відповісти
Бла бла бла, НАТО пора зрозуміти що з ними вже давно почали гібридну війну, в першу чергу етнічні питання що виникнуть в зв'язку з засиллям мусульманських біженців при бабці Меркель
показати весь коментар
05.02.2024 09:27 Відповісти
https://umoloda.kyiv.ua/number/0/2006/181218/#google_vignette https://umoloda.kyiv.ua/number/0/2006/181218/#google_vignette

МОМЕНТ ІСТИНИ: УКРАЇНА АБО ЗЕЛЕНСЬКИЙ. УКРАЇНЦІ, ВИБІР ЗА ВАМИ

показати весь коментар
05.02.2024 09:31 Відповісти
Які десятиріччя??? Кацапстан треба добивати ще у цьому 2024 році.
показати весь коментар
05.02.2024 09:31 Відповісти
а це привід не дати достатно зброі
тіпа, самим треба
у сусіда ведмідь рве тиля а я не стріляю
готуюсь коли зайде на моє подвір"я і почне рвати мою худобу
показати весь коментар
05.02.2024 09:37 Відповісти
Це окремі польські партії у такому стилі ********** - це не наша війна. Або агенти пині або наївні ідіоти, корисні пині ідіоти.
показати весь коментар
05.02.2024 10:15 Відповісти
Ядерну державу не можна так взяти і добити. Але їй можна наваляти як у Афганістані і мільйони снарядів із Євпропи зараз перетворюють рашистів на фарш
показати весь коментар
05.02.2024 10:32 Відповісти
Україну збираються залишити сам на сам з рашкою, звичайно самим нам не вистояти, тому тут теж буде росія ось з нею й збираються протистояти десятиріччями...
показати весь коментар
05.02.2024 10:54 Відповісти
Які десятиріччя? Об'єднаєтесь з ******, як колись Адік зі сраліним та почнете Європу ділити.
показати весь коментар
05.02.2024 09:35 Відповісти
І ше швидше передавати нам зброю
показати весь коментар
05.02.2024 09:37 Відповісти
Постійне залякування Заходу Росією, деякими ораторами, може визвати зворотній ефект, Захід почне озброювати себе.
показати весь коментар
05.02.2024 10:00 Відповісти
Прикладом цієї обережності видання називає небажання німецького канцлера Олафа Шольца давати чітку відповідь щодо вступу України в НАТО Джерело:
А навіщо думка якоїсь Німеччини, Франції... НАТО записано в Конституції і за великим рахунком має бути все одно на їхню думку.
показати весь коментар
05.02.2024 09:43 Відповісти
Сколько лет их Трамп упрашивал обзавестись армией. Дошло? Или будет как со 100 миллиардами для армии Шольца? Много говорят, но никогда не парятся с выполнением обещаний.
показати весь коментар
05.02.2024 09:47 Відповісти
Німців після Другої Світової так віддрюкали денацифікацією так що сьогоднішні бюргери бояться ********** і витісняють з своєї свідомості будь які історичні факти гвалтування та грабунку який вчинила орда в Німеччині. СССР вивіз з Німеччини 4400 заводів разом з інженерами. Армія орків згвалтувала та знищила 2 мільйона німецьких жінок, а американці перетворили німців на "звірів" які влаштували Холокост і мають віками спокутувати вину дідів... Німецька молодь боїться армії і повністю втратила військовий дух. Сумніваюсь що відродити боєздатність Вермахту можливо навіть за 30-40 років... Американці Трампа ладні проміняти мир в Європі на три додаткові бюргери і два буріто в кожне американське пузо. І проміняють аж бігом! Тільки уявіть що на всій планеті лише американська армія сьогодні здатна протистояти ********** з Китаєм. Всі інші все ще "на розслабоні". Нічого. Трамп прийде і піздєц підкрадеться на тонких волохатих ніжках...
показати весь коментар
05.02.2024 09:54 Відповісти
Задали німці про "Взятие Рейхстага" із фанери під Москвою, про машини "На Берлин!" "За немками", "Можем повторить"? Про масовий карнавал з перевдіванням діетей, мамашек в сов. форму часів ІІ світ. війни.
показати весь коментар
05.02.2024 09:55 Відповісти
А почему шмеркельшу ни кто не привлекает...
показати весь коментар
05.02.2024 10:33 Відповісти
не треба десятиліття. знищіть російську нафтодобичу і російський оборонний сектор. і росія всреться.
показати весь коментар
05.02.2024 11:10 Відповісти