9734 відвідувача онлайн

Пропозиції про "економічне бронювання" від мобілізації було відхилено, - "слуга народу" Копитін

призов,мобілізація,тцк

Комітет Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки відхилив пропозиції щодо "економічного бронювання" від мобілізації.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на LIGA.net, про це повідомив нардеп "Слуги народу", член профільного комітету Ігор Копитін.

Обговорення відбулося 25 березня, як раніше повідомляв нардеп Юрій Здебський з оборонного комітету.

За словами Копитіна, були окремі пропозиції щодо бронювання людей, які отримують певну зарплатню та сплачують податки, але вони були відхилені "навіть без обговорення".

"Метою законопроєкту є встановлення соціально справедливої мобілізації. Фактичною суттю таких правок став би принцип "війна для бідних". А це неприпустимо!", - пояснив парламентар.

Копитін зауважив, що в комітеті відбувається попередній розгляд.

"Можливо, у сесійній залі Верховної Ради під час другого читання автори цих правок зможуть ініціювати їх врахування", – додав він.

Топ коментарі
+17
И многодетных желательно тоже. Они уже свой род продолжили. Им есть что терять. А одинокому ухилянту терять нечего, ведь его если убьют, то род он уже не продолжит. Это про мотивацию. А за деток переживать не нужно. Их государство поднимет на ноги и обеспечит. Лишь бы не Порошенко
показати весь коментар
27.03.2024 13:08
+14
На радість мудрого народу все лишили як є: гроші замість бюджету продовжать поповнювати кишені хитрожопих рішал
показати весь коментар
27.03.2024 13:12
+12
а хто нам це шапіто наголосував? поржали після шашликів?
показати весь коментар
27.03.2024 13:14
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
хотіли бач голосувати за армію, мову замість шашликів з оккупантами, але мудрий нарід не пристав на провокацію
показати весь коментар
27.03.2024 13:50 Відповісти
Бо армію на хліб не намажеш!
показати весь коментар
27.03.2024 13:59 Відповісти
Гончаренко активно топить проти економічного бронювання бо саме це бажає чути мудрий нарід.
показати весь коментар
27.03.2024 13:47 Відповісти
раніше не було дронів від держави, тепер їх не буде і від волонтерів
показати весь коментар
27.03.2024 13:51 Відповісти
втомився донатити - відпочинеш в окупації
показати весь коментар
27.03.2024 14:13 Відповісти
до заборони на виїзд додадуть закриття рахунків та конфіскацію авто: свобода від Боневтіка
показати весь коментар
27.03.2024 14:51 Відповісти
Дайош справедливість, хочу шоп Лисий служив! Ой. Це ж не про "соціальну справедливість", він сказав шо "йому не можна в армію, бо його можуть там вбити"
показати весь коментар
27.03.2024 13:41 Відповісти
Прост будуть без розголосу хапати тих, хто менше заробляє, або залишився без роботи так само, як зараз ТЦК "полює" біля кіосків та дрібних кафе для бідноти і ігнорує дорогі заклади. Всі дані з податкової для цього є і з одного боку суспільство заспокоїли, а з іншого - тихенько робитимуть те, що запланували.
показати весь коментар
27.03.2024 13:53 Відповісти
Думаю вони ще можуть впровадити це бронювання через штрафи. Збільшать штрафи десь до 60000 грн за неявку в тцк і будуть накладати його раз в 3 місяці (з таким інтервалом у нас зараз продовжують мобілізацію і воєнний стан). Ті хто будуть платити штрафи будуть відносно спокійно жити, їх особливо чіпати не будуть, а хто не буде, тому і рахунки заблокують, і майно будуть конфісковувати і т.д
показати весь коментар
27.03.2024 14:03 Відповісти
І штраф можуть запровадити і на фронт відправити.
показати весь коментар
27.03.2024 18:05 Відповісти
То ясно що відхилили, там така кормуха... лиш в одного ТЦКашніка нещожавно 1.2міліона басків знайшли на квартирі. А скільки ще таких який не знайшли? Шо тепер ці потоки обрізати і в бюджент направити? Вони що не нормльні, по вашому?

Розказали лохам казку про "війна для бідних" так ніби зараз вона для багатих і все. Все буде як і зараз гроші маєш ? в кишенбку рішалам клади і гуляй, нема гршошей? - у війська. Але це не "війна для бідних", не пререживай))
показати весь коментар
27.03.2024 14:00 Відповісти
А громадянство США від народження надається тільки заможним особам?
показати весь коментар
27.03.2024 14:12 Відповісти
От той прапорець США шо у мене біля нікнейма це через те шо я сиджу зі Старлінка. Я розумію шо для тебе це може бути не зрозуміло, але ми живемо в 21 столітті і твій ІР далеко не завжди показує твоє реальне місце знаходження, от цей комент я пишу уже з українського ІР, а хочеш можу написати із польского і ще з якого хочеш. Бо окрім Старінка у мене ще й ВПН. От такий от він 2024 рік, бро.
показати весь коментар
27.03.2024 14:20 Відповісти
Нащо VPN на території України?
Але мова не про те. Якщо держава офіційно ділить людей на сорти (тут "окопчики", там "європчики"), то таку державу "окопчики" при першій можливості посилають нахєр.
З такими законами побачимо ще цілі бати, які вбивають своїх офіцерів та переходять повним складом, разом з технікою, до русні.
показати весь коментар
27.03.2024 14:24 Відповісти
ВПН в Україн мені треба шоб торгувати скр**ою на онліфанс. Сподівабсь така відповідь влаштує?

Що до батів які вбивають своїх офіцерів: Це ти тільки так думаєш. А ти уяви собі ситуцію от так:

1. Збирати бабки із тих хто ї має і давати відстрочку.
2. За ті бабки підняти ЗП із 20 до 50 чи 80тис. наприклад. Щоб людина яка мобілізувалась і служить другий рік могла спокійно забезпечити сімю. І так я знаю про надбавки, але далеко не всі і не весь час на нулі. Уяви шо ти рік як мобілізований, сидиш десь в умовному тилу і рік отримуєш 20к в місяць. У вдома у тебе сімя: жінка і дитина. І 20к на них і на тебе. То хто перший піде вбивати офіцерів?
показати весь коментар
27.03.2024 14:39 Відповісти
Ну два роки вже так. І щось немає масових вбивств у тилу.
Це все психологія.
Чи піде людина воювати, якщо знає, що інший, хто грошей десь нормально заробляє, на фронт ніколи не піде, і претензій з боку держави до нього буде нуль? Виходить, треба помирати за чужі статки абсолютно без шансів щось змінити (хіба що шляхом перевороту).
показати весь коментар
27.03.2024 14:44 Відповісти
мудрий нарід вже наперевертав і нові перевертні будуть ще "краще" від батальйону Юзік
показати весь коментар
27.03.2024 14:54 Відповісти
20000 - це величезні гроші.
показати весь коментар
27.03.2024 15:34 Відповісти
Дякую.