11999 відвідувачів онлайн
3 040 3

Росіяни вдарили по Харкову КАБом, одна людина постраждала - ОВА (оновлено)

29 квітня росіяни вчергове обстріляли Харків

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на телеграм-канал керівника Харківської ОВА Олега Синєгубова.

"Окупанти завдають ударів по Харкову та району", - написав Синєгубов.

Та закликав мешканців міста перебувати в укриттях.

Пізніше очільник ОВА, уточнив, що росіяни вдарили по місту КАБом. Та повідомив, що внаслідок обстрілу постраждала одна жінка.

"Деталі встановлюються. До відбою тривоги перебувайте в укриттях. Повторні пуски", - наголосив Синєгубов.

Як повідомляв Цензор.НЕТ, у ніч на 27 квітня війська РФ вдарили по території медичного закладу в Салтівському районі Харкова, використавши ракети С-300.

Завантаження...