13525 відвідувачів онлайн
1 457 10

За тиждень ліквідовано 8030 окупантів та знищено 1314 одиниць озброєння й військової техніки. ІНФОГРАФІКА

Знищення техніки РФ

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив командувач Сухопутних військ Збройних Сил України Олександр Павлюк.

Як зазначається, суттєвих втрат зазнали озброєння / військова техніка російських військ:

  • 79 танків
  • 196 бойових броньованих машин
  •  260 артилерійських систем
  •  9 РСЗВ
  •  7 установок ППО
  • 401 одиниця автотехніки
  •  40 одиниць спецтехніки

Знищення окупантів і ворожої техніки за 5-12 травня

Також наші захисники знищили ворожий літак, 47 ракет та 274 БпЛА.

Нагадаємо, станом на 12 травня загальні бойові втрати РФ від початку війни - близько 482 290 осіб (+1260 за добу), 7454 танки, 12 472 артсистеми, 14 375 бойових броньованих машин.

Топ коментарі
+5
Контора пишет. Но при этих грандиозных успехах пять украинских сел в Харьковской области уже сдали. Не знаю зрада это или нет ? Бог его знает.
показати весь коментар
12.05.2024 13:07 Відповісти
+3
якось розмито....
ліквідовано 8030...
втрати 8030...
скільки орків здохло, а скільки поранено???
показати весь коментар
12.05.2024 13:02 Відповісти
+3
Уявіть собі це знищено за тиждень,а скільки ж в них всього цієї військової техніки?А в нас в в/ч в боксах крім пожарки та швидкої пусто,ніхрена нема,вітер гуляє,все розібрали,це просто жах.
показати весь коментар
12.05.2024 13:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
якось розмито....
ліквідовано 8030...
втрати 8030...
скільки орків здохло, а скільки поранено???
показати весь коментар
12.05.2024 13:02 Відповісти
А ще треба статистику з боліт додати..скільки нпз, авто, упирів та т.і. утилізовано))
показати весь коментар
12.05.2024 13:08 Відповісти
Контора пишет. Но при этих грандиозных успехах пять украинских сел в Харьковской области уже сдали. Не знаю зрада это или нет ? Бог его знает.
показати весь коментар
12.05.2024 13:07 Відповісти
Геть звідси кацапе
показати весь коментар
12.05.2024 13:29 Відповісти
Мсьє пуатьє, то життя. При таких втратах москалів і вони і українці закінчаться приблизно в той самий час. То побєда, чи поразка?
показати весь коментар
12.05.2024 13:39 Відповісти
Уявіть собі це знищено за тиждень,а скільки ж в них всього цієї військової техніки?А в нас в в/ч в боксах крім пожарки та швидкої пусто,ніхрена нема,вітер гуляє,все розібрали,це просто жах.
показати весь коментар
12.05.2024 13:08 Відповісти
То розібрали чи на фронті ?

Я теж рефлексую подібно - скільки ж ще нашим ЗСУ доведеться знищити цього залізяччя ??
показати весь коментар
12.05.2024 13:17 Відповісти
Діліть на два. Але справді дохрєна.
показати весь коментар
12.05.2024 13:40 Відповісти
Не вірю я цим кожноденним казкам зелених зрадників.
показати весь коментар
12.05.2024 13:37 Відповісти
та і дураку понятно шо то все писдеж... як і з укріпленнями та мінними полями на кордоні харківської області .. тільки на папері