11052 відвідувача онлайн
2 217 4

За тиждень до експлуатації у ЗСУ допустили ще 18 зразків озброєння та військової техніки

Міноборони допустило до експлуатації 18 зразків зброї

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Міноборони.

Окрім того, як зазначається, пройшли кодифікацію, тобто введені у військову експлуатацію, ще 24 ОВТ.

Міноборони також нагадує, за перші три місяці 2024 року Міністерство оборони допустило до експлуатації у війську понад 80 зразків ОВТ вітчизняного виробництва.

Раніше Цензор.НЕТ інформував, що від моменту широкомасштабного вторгнення РФ в Україні прийнято на озброєння (кодифіковано, допущено до експлуатації) понад 60 зразків стрілецької зброї, більшість з яких іноземного виробництва. За даними "Агенції оборонних закупівель", 70% від суми всіх укладених у 2024 році угод із закупівлі озброєння припадає на вітчизняних виробників.

Завантаження...