За тиждень до експлуатації у ЗСУ допустили ще 18 зразків озброєння та військової техніки

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Міноборони.
Окрім того, як зазначається, пройшли кодифікацію, тобто введені у військову експлуатацію, ще 24 ОВТ.
Міноборони також нагадує, за перші три місяці 2024 року Міністерство оборони допустило до експлуатації у війську понад 80 зразків ОВТ вітчизняного виробництва.
Раніше Цензор.НЕТ інформував, що від моменту широкомасштабного вторгнення РФ в Україні прийнято на озброєння (кодифіковано, допущено до експлуатації) понад 60 зразків стрілецької зброї, більшість з яких іноземного виробництва. За даними "Агенції оборонних закупівель", 70% від суми всіх укладених у 2024 році угод із закупівлі озброєння припадає на вітчизняних виробників.