7620 відвідувачів онлайн
6 340 44

Путін поїхав у Білорусь на переговори із Лукашенком

Путін їде в Білорусь до Лукашенка

У четвер, 23 травня, російський диктатор Володимир Путін вирушив до Білорусі з офіційним візитом. Увечері він зустрінеться в Мінську з самопроголошеним президентом Олександром Лукашенком.

Про це повідомив на брифінгу прессекретар Путіна Дмитро Пєсков, передає Цензор.НЕТ із посиланням на російське агентство "Интерфакс".

За його словами, Путін 23 - 24 травня відвідає Білорусь на запрошення Лукашенка.

"Сьогодні буде… велике спілкування, і також завтра буде цілий день цього самого офіційного візиту", - зазначив він.

"Під час переговорів заплановано обговорити актуальні питання подальшого розвитку російсько-білоруських відносин стратегічного партнерства і союзництва, перебіг та перспективи інтеграційної взаємодії в рамках Союзної держави, а також ключові теми міжнародного порядку денного", - йдеться в повідомленні.

У пресслужбі білоруського диктатора Лукашенка повідомили, що сторони обговорять "стан і перспективи розвитку всього комплексу білорусько-російських відносин".

Топ коментарі
+20
Дві кінчені курви не можуть один без другого. Може літак ***** заглохне в повітрі.
показати весь коментар
23.05.2024 13:28 Відповісти
+13
Зрозуміло. Найближчим часом очікуємо вторгнення з Білорусі.
показати весь коментар
23.05.2024 13:29 Відповісти
+10
цього місяця през Азейбарджану зустрічався з Фіцо, Раїсі та Лукашенком - що сталося з Фіцо та Раїсі ми вже знаємо - тепер чекаємо пригод від Лукашенки
показати весь коментар
23.05.2024 13:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Дві кінчені курви не можуть один без другого. Може літак ***** заглохне в повітрі.
показати весь коментар
23.05.2024 13:28 Відповісти
цього місяця през Азейбарджану зустрічався з Фіцо, Раїсі та Лукашенком - що сталося з Фіцо та Раїсі ми вже знаємо - тепер чекаємо пригод від Лукашенки
показати весь коментар
23.05.2024 13:38 Відповісти
показати весь коментар
23.05.2024 13:46 Відповісти
Зрозуміло. Найближчим часом очікуємо вторгнення з Білорусі.
показати весь коментар
23.05.2024 13:29 Відповісти
З Білорусі вторгнення навряд чи було б. А от з БССР (в просторіччі - **********) - запросто.
показати весь коментар
23.05.2024 13:32 Відповісти
показати весь коментар
23.05.2024 13:45 Відповісти
Drang nach Sumy?
показати весь коментар
23.05.2024 13:29 Відповісти
Похер
показати весь коментар
23.05.2024 13:31 Відповісти
Чому б їх там не за**шить?
показати весь коментар
23.05.2024 13:32 Відповісти
Чим,шашликами?
показати весь коментар
23.05.2024 13:33 Відповісти
Можна щось знайти.
показати весь коментар
23.05.2024 13:36 Відповісти
У списку "щось знайти",ще лишився асфальт та дерева
показати весь коментар
23.05.2024 14:00 Відповісти
Котрий з 5?
показати весь коментар
23.05.2024 13:33 Відповісти
Судячи з програми візиту - "Васілічь".
показати весь коментар
23.05.2024 13:36 Відповісти
Хоче луку підпрягти - ********
показати весь коментар
23.05.2024 13:35 Відповісти
Ех томагавки.....
показати весь коментар
23.05.2024 13:38 Відповісти
Оригинальное Ху#ло вышло из чата в июне 2022 г. С тех пор катается только Василич.
показати весь коментар
23.05.2024 13:38 Відповісти
А Удмурт - на лаві запасних?
показати весь коментар
23.05.2024 13:45 Відповісти
Одного из них пару лет назад спалили в крематории. Возможно, живьём.
показати весь коментар
23.05.2024 13:58 Відповісти
показати весь коментар
23.05.2024 14:01 Відповісти
Псевдонім "Лазо"?
показати весь коментар
23.05.2024 14:11 Відповісти
Бьётся в тесной печурке Лазо...
показати весь коментар
23.05.2024 15:59 Відповісти
путін,як "Ласкавий май" на початку 90-хх. може одночасно перебувати в трьох різних місцях з однією і тією ж програмою.Оригінального легко визначити,його постійно супроводжують два чувака з чумаданчиками,а в двійника і трійника таких "ескорт" послуг не має
показати весь коментар
23.05.2024 13:45 Відповісти
Не нервничай, может и подох твой путин
показати весь коментар
23.05.2024 14:56 Відповісти
Так не учи Цензор определяться, спроси своего соловьева, или скабееву, твоя правда у них
показати весь коментар
23.05.2024 15:55 Відповісти
Правда в том, что он Ху#ло. Остальное на твоей параше- 100% ложь.
показати весь коментар
23.05.2024 16:00 Відповісти
Ты уже определись- мы тут о Ху#ле спорим, или о свинособаках в целом?
показати весь коментар
23.05.2024 16:31 Відповісти
Він ян лєнін- живєє всєх живих.
показати весь коментар
23.05.2024 15:11 Відповісти
Загнивання бяшек лише посилиться. Врешті може наступити момент коли так просмердяться кацапами що доведеться випалювати...
показати весь коментар
23.05.2024 13:48 Відповісти
... йшов двадцять сьомий місяць три-денної "специальной воєнной операциі"))
Що, знов буде зваблювати картопляника вступити у війну з Україною?
показати весь коментар
23.05.2024 14:05 Відповісти
"єслі в первом актє на стєнє вісіт ружйо"...
(Якщо до ********** завезена тактична ЯЗ)...
показати весь коментар
23.05.2024 14:14 Відповісти
Тиждень і -.
показати весь коментар
23.05.2024 14:10 Відповісти
А там і третій зі свитою...
показати весь коментар
23.05.2024 14:34 Відповісти
Куди ще ця паскуда може поїхати як не до ще одного злочинця ,коли ти нікчемна істота здохнеш ,мільйони українців цього бажають як земля тримає цю погань.
показати весь коментар
23.05.2024 14:39 Відповісти
Якщо ця падлюка здохне, нам легше не стане. Там нарід весь тєрпєтьнєможет "хахлофф" і здохнути готовий, щоб нам гірше було.
показати весь коментар
23.05.2024 16:22 Відповісти
будет склонять к сожительству
показати весь коментар
23.05.2024 14:46 Відповісти
Може яка добра душа натре їм деруна з полонієм?! Час вже дохнуть ,душніли!
показати весь коментар
23.05.2024 15:05 Відповісти