8835 відвідувачів онлайн
3 880 58

Це абсолютно неприйнятно. Удари РФ по цивільному населенню та цивільній інфраструктурі мають бути припинені, - координаторка ООН Браун

Деніз Браун

Гуманітарна координаторка ООН в Україні Деніз Браун рішуче засудила російський обстріл торговельного центру в Харкові, внаслідок якого загинули люди, десятки дістали поранення.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в заяві, опублікованій на сайті ООН в Україні.

"Я приголомшена і шокована жахливими новинами, що надійшли з Харкова. Серед білого дня, коли люди - попри всі жахіття, які вони щодня переживають у цьому місті - намагалися займатися своїми справами, їхні життя були зруйновані черговою атакою російських збройних сил. Удар припав на торговий центр, що призвело до десятків жертв серед цивільного населення та значних пошкоджень цивільних об'єктів.

Це абсолютно неприйнятно. Ці удари Збройних сил РФ по цивільному населенню та цивільній інфраструктурі мають бути припинені.
Навмисне спрямування атаки на цивільну інфраструктуру суворо заборонено міжнародним гуманітарним правом. Цивільне населення має бути захищене", - заявила Браун.

Нагадаємо, вдень 25 травня російські загарбники завдали удару по Харкову: скинули дві авіабомби на "Епіцентр". Внаслідок обстрілу зайнялася пожежа на площі 15 тисяч кв.м. Станом на ранок 26 травня відомо про 12 загиблих.

Топ коментарі
+27
Ці висери пристарілих хвойд,вже крім сміху, ніяких реакцій не викликають.
показати весь коментар
26.05.2024 09:36 Відповісти
+16
Кацапи мабуть злякаються цієї заяви і перестануть то робити. А, пальчиком погрозити ще забули
показати весь коментар
26.05.2024 09:37 Відповісти
+9
Валодья, ну нє балуйся. Ну позязя...
показати весь коментар
26.05.2024 09:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Так іх! - в хвіст і в гриву!
показати весь коментар
26.05.2024 09:35 Відповісти
Ці висери пристарілих хвойд,вже крім сміху, ніяких реакцій не викликають.
показати весь коментар
26.05.2024 09:36 Відповісти
"Пікєйниє жилєти"
показати весь коментар
26.05.2024 09:40 Відповісти
Так допоможіть Ви. Примусьте кацапів припинити обстріли. Попросіть свого Лідора набудувати ще асфальтних доріг замість ракет, а наріду зразка 90-х, подякуйте за вибір комуняк і не вступ до НАТО і за те, що віддали ядерну зброю кацапам.
показати весь коментар
26.05.2024 11:20 Відповісти
Якусь маячню щойно прочитав,Ви що святкуєте зранку?
показати весь коментар
26.05.2024 11:37 Відповісти
він це пише під кожною новиною, кожен день з ранку до ночі)) робота у людини така, бідолашний.
показати весь коментар
26.05.2024 16:13 Відповісти
Схожа на Грету Тунберг в похилому віці і пердьож як в той у калюжу.
показати весь коментар
26.05.2024 11:47 Відповісти
точно, тунберг на мінімалках...яке влучне спостереження. вилізло, що знали, що і такі нікчеми ще є........ ця лівацька гопота, яка при відповідній ситуації миттєво стане на сторону якого-завгодно диктатора...
показати весь коментар
26.05.2024 13:07 Відповісти
А кудаком по столі постукала?
показати весь коментар
26.05.2024 09:37 Відповісти
не можна стукати по столу. для стола, це, приниження та насилля.
показати весь коментар
26.05.2024 09:44 Відповісти
Згадала баба, як дівкою була!
показати весь коментар
26.05.2024 09:37 Відповісти
Кацапи мабуть злякаються цієї заяви і перестануть то робити. А, пальчиком погрозити ще забули
показати весь коментар
26.05.2024 09:37 Відповісти
пальчиком погрожує твій найвеличніший
показати весь коментар
26.05.2024 13:08 Відповісти
Валодья, ну нє балуйся. Ну позязя...
показати весь коментар
26.05.2024 09:37 Відповісти
Удари, припиніться, як вам не соромно?
показати весь коментар
26.05.2024 09:37 Відповісти
Та чхати вони хотіли на ваше рішуче засудження.
показати весь коментар
26.05.2024 09:38 Відповісти
Ще ніжками потупоті!!
показати весь коментар
26.05.2024 09:38 Відповісти
Сама нікчемна організація світу, ваші висери нікому не цікаві, вас хіба що лінивий ще нахєр не посилав. Зробіть вже щось, досить сцикливо скиглити.
показати весь коментар
26.05.2024 09:38 Відповісти
кільки ж потрібно розбомбити лікарень шкіл житлових будинків щоб до них дійшло що це абсолютно неприйнятно
показати весь коментар
26.05.2024 09:39 Відповісти
Це абсолютно неприйнятно , що 3,14сдить гуманітарна координаторка ООН в Україні Деніз Браун , котра ПРАЦЮЄ в ООН , ЯКА СКУПЛЕНА КУЙЛОМ.
показати весь коментар
26.05.2024 09:41 Відповісти
Нікчемність, безсилля та деградація. Ось все що видно на фото.
показати весь коментар
26.05.2024 09:41 Відповісти
ООН нічого не робить, щоб такого не було, тому відповідальність і на них.
показати весь коментар
26.05.2024 09:43 Відповісти
як це не робить?
грошики отримують регулярно, та в повному обсязі.
а скільки смороду почалося, коли оон макнули у співпрацю з хамас....
показати весь коментар
26.05.2024 09:46 Відповісти
Та ну нах... і що, це має допомогти? Імпотенти всіх країн, єднайтесь...в ооні, там вам небендзя свіжі казочки розкаже.
показати весь коментар
26.05.2024 09:47 Відповісти
Ногою ще топни,пудель в окулярах.
показати весь коментар
26.05.2024 09:47 Відповісти
Дорогу молодым!
показати весь коментар
26.05.2024 09:47 Відповісти
Якась дивна тьотка - кацапи роблять так з 24.02.2022.
А вона лише зараз "приголомшена і шокована"....
показати весь коментар
26.05.2024 09:49 Відповісти
яке сміливе засудження .
показати весь коментар
26.05.2024 09:51 Відповісти
Я б навіть сказав - зухвале!
показати весь коментар
26.05.2024 11:18 Відповісти
І шо ви зробите *****? Взгалі нічого, значить ви є співучасниками злочину.
показати весь коментар
26.05.2024 09:57 Відповісти
Уперте іменування агресії проти України "спеціальною воєнною операцією" та ігнорування Росією міжнародних правил та звичаїв ведення війни підводить до однозначного та непереборного висновку: кацапи до цих пір розглядають Україну не як "повноцінний суб"єкт міжнародного права", а як власну провінцію, яка чомусь збунтувалася проти "матушки-России" І тому вона має повне право її відповідно покарать та повернуть назад у свій склад!
показати весь коментар
26.05.2024 10:03 Відповісти
Тю, так вони завжди так вважали. Тому в них екзестенційна образа на "младшего брата", який на їх думку "прєдал" та вирішив йти в Європу. Вони вважають нас частиною паРаші, яка вирішила відділитися без усяких на те прав. А от чого за 30 років ми їх не переконали, що Україна - не Росія, питання.
показати весь коментар
26.05.2024 11:43 Відповісти
Чергове занепокоєння?
показати весь коментар
26.05.2024 10:09 Відповісти
Це вона про члена керівного органу ООН -рашу, ну мабуть про того, що затверджує її зарплату. Як же ж був правий один з президентів США ,здається Буш-молодший, який пропонував нафіг закрити цю псевдо-гуманну організацію.
показати весь коментар
26.05.2024 10:09 Відповісти
Палаіла Моська на слона !!!
показати весь коментар
26.05.2024 10:15 Відповісти
Чергова глибока занепокойщиця...
показати весь коментар
26.05.2024 10:20 Відповісти
То б то можна скидати бомби та пускати ракети по території України і вбивати військових , але щоб не по населенню????? А от у відповідь знищити оркостан на це рота не відкривають. А Українців можна знищувати??? От і ООН у якому оркостан сидить у радбезі та ще й не маючи на це жодного юридичного права. Про це теж рота не відкривають. ЇМ треба на Генасамблею всім видати памперси, що їм було зручніше.
показати весь коментар
26.05.2024 10:22 Відповісти
Європа як проект здихає від лівацтва США до речі тоже нормальна Європи закінчилась в кінці 19 в першій половині 20 століття коли були такі люди як Бісмарк, як Мусоліні, Франко, Салазар ******* європейські уряди це просто деградовані ліваки
показати весь коментар
26.05.2024 10:23 Відповісти
А Гутієришу все по барабану. Його добре годують.
показати весь коментар
26.05.2024 10:25 Відповісти
Оце наче я напишу і високопосадовці з ООН скажуть - толку нуль. Тільки я проста собі жінка, а вони бабло отримують за підтримку світового порядку, морди важливо корчать, в костюмах представницько сидять, а толку, як з козла молока. І хоч би хто сказав, що ми абсолютно безтолкова організація, то може саморозпустимося і на бабки з наших зп купимо ППО для України і ще на харчі для дітей Африки хватить років так на два. Придурки.
показати весь коментар
26.05.2024 10:28 Відповісти
показати весь коментар
26.05.2024 10:28 Відповісти
Но с росией мы ничего не можем сделать, т.к. она ведет варварскую войно. Но вот Украина же претендует на высокие стандарты, поэтому давайте пристально посмотрим, что происходит в Белгороде и не будем давать разрешения бить по росии.
показати весь коментар
26.05.2024 10:28 Відповісти
"Сума слабих не дасть сили", - Дмитро Донцов.
показати весь коментар
26.05.2024 10:29 Відповісти
Цинізм оон зашкалює. З 14 року росія вбиває цивільних, і росія ж постійний член оон, який має право вето!!! Вбивця має право заблокувати жертву.....пзц це аине оон
показати весь коментар
26.05.2024 10:29 Відповісти
А ви висловіть глибоке занепокоєння!
показати весь коментар
26.05.2024 10:47 Відповісти
показати весь коментар
26.05.2024 10:50 Відповісти
Т.е. с точки зору ООН окупація приємліма, а вбивство цивільних і руйнування цивільної інфраструктури неприємлимі? Все інше руйнувати теж можна? Тобто одни злочини робити не можна, а інші злочини робити можна? Я нічого не переплутав?
показати весь коментар
26.05.2024 10:55 Відповісти
Оппа! Та ти шо??? Вот, это поворот!
показати весь коментар
26.05.2024 11:01 Відповісти
А де протести в університетах, та наметови , майданчики , захват кампусів, вимога покарати ,***** та расію , чи це що карається України, це не цікаво ??? Світ прогнив до основи. Мораль ,зіпсована,
показати весь коментар
26.05.2024 11:01 Відповісти
Старе і недолуге😡
показати весь коментар
26.05.2024 11:19 Відповісти
Ну-ну-ну, путін. Ай-яй-яй.
показати весь коментар
26.05.2024 11:41 Відповісти
ООН - паразит які живуть "на шиях" платників податків. Нікчемна організація.
показати весь коментар
26.05.2024 12:05 Відповісти
Так припиняйте!!!! Виженіть рашку з ООН !!!! Введіть війська на кордон!!!!
показати весь коментар
26.05.2024 12:28 Відповісти
Такі заяви представників ООН викликають підозру що ця організація зборище людей з обмеженим сприйняттям реальності і не зовсім адекватною реакцією на події. Не впевнений в діагнозі, хто спец виправте, але схоже на колективний синдром дауна.
показати весь коментар
26.05.2024 13:05 Відповісти
а куди більш паскудне створене з-за твоєї допомоги (голосуванням в 19-му) зборище опи ЕрЗе
показати весь коментар
26.05.2024 13:12 Відповісти
Якщо підперло, не на форум лізь, а на унітаз. Дехто поєднує, але я гидую з такими спілкуватись.
показати весь коментар
26.05.2024 14:14 Відповісти
я тобі, гімнюку, і не тільки тобі одному, А ВСІМ 73/43%ЗЕБІЛАМ - завжди нагадуватиму про вашу зраду в 2019-му
показати весь коментар
26.05.2024 16:59 Відповісти
Тобі дебілці ніколи не дійде, що є люди, які не тільки самі гидували вибирати між Пепо і Зєрмаком, а й іншим радили. А за отих 73% дякуй Пепо, він все зробив для їхнього зебільного вибору, почавши з випуску банди Гіркіна на простори Донбасу.
показати весь коментар
26.05.2024 21:59 Відповісти