10456 відвідувачів онлайн
1 185 5

Зеленський обговорив підготовку до Саміту миру з іспанськими парламентарями

Володимир Зеленський зустрівся з іспанськими парламентарями

Як інформує Цензор.НЕТ, про це глава держави написав у своєму телеграм-каналі.

Він обгворив з депутатами розвиток співпраці між парламентами країн, а також підготовку до проведення Глобального саміту миру. 

"Дуже важливим є якомога ширше представлення всіх континентів, зокрема держав Латинської Америки. Дякую парламенту Іспанії за підтримку України!" - зазначив Зеленський.

Нагадаємо, напередодні глава держави прибув із офіційним візитом до Іспанії. Там він разом з премʼєр-міністр Іспанії Педро Санчесом підписав двосторонню безпекову угоду.

Завантаження...