11634 відвідувача онлайн
5 348 46

Через застосунок "Резерв+" оновили дані 1,3 млн військовозобов’язаних, з них 15 тис. за кордоном, - Міноборони

жінки в ЗСУ

Станом на 29 травня через мобільний застосунок "Резерв+" 1,3 мільйона військовозобов’язаних громадян України оновили свої дані, з них — 15 тисяч зробили це за кордоном.

Про це розповів речник Міністерства оборони Дмитро Лазуткін, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на АрміяІнформ.

"Через ТЦК та СП оновили свої дані майже 58 тисяч військовозобов’язаних. А через ЦНАП – 80 тисяч військовозобов’язаних", — сказав Лазуткін.

Речник Міноборони зазначив, що наразі 155 тисяч військовозобов’язаних жінок виконали цю норму закону.

Нагадуємо, "Резерв+" - мобільний застосунок для військовозобов’язаних, призовників та резервістів, який дозволить оновити свої облікові дані онлайн в реєстрі "Оберіг".

У Міноборони анонсували, що в "Резерв+" зʼявиться військово-обліковий документ, який матиме таку ж юридичну силу, як паперовий.

Топ коментарі
+33
Що ви там напрацювали пенсіонери? Те що вибирали кожен раз як не дебіла то ще якесь лайно. Через ваші напрацювання тепер молодь гине. Напрацьовщики хринові. Ти Гена хитровимаханий, раз вважаєш що за тебе чи тобі подібних молодь буде життя віддавати.
показати весь коментар
29.05.2024 21:46 Відповісти
+27
Той Гена, скоріше за все, пенсіонер- мусор, або військовий, якому 45- 55 років. І котрий усіх навколо називає ухилянтами, бо він пенс і на країну вже попрацював. І воювати Гена не піде.
показати весь коментар
29.05.2024 21:55 Відповісти
+20
Навіщо? Там відразу висновок з'явиться - годен.
показати весь коментар
29.05.2024 21:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Які молодці. 90 відсотків тих хто обновив скоріше за все мають бронь
показати весь коментар
29.05.2024 21:23 Відповісти
З чого це? Вам звичайно там, за кордоном нічого, а нас тут штрафуватимуть.
показати весь коментар
29.05.2024 21:28 Відповісти
Не знаю навіть що вам і сказати. Зажало шапіто з усіх сторін
показати весь коментар
29.05.2024 21:34 Відповісти
Так із ухилянтами так і потрібно. Вони інакше не розуміють. А ми, пенсіонери на країну вже попрацювали. Тепер їхня черга щось для батьківщини зробити корисне.
показати весь коментар
29.05.2024 21:39 Відповісти
Що ви там напрацювали пенсіонери? Те що вибирали кожен раз як не дебіла то ще якесь лайно. Через ваші напрацювання тепер молодь гине. Напрацьовщики хринові. Ти Гена хитровимаханий, раз вважаєш що за тебе чи тобі подібних молодь буде життя віддавати.
показати весь коментар
29.05.2024 21:46 Відповісти
Ну якщо так, то я на майданах не був..і за них, кто від туди прийшов не гососував.Тож тут відповідальність за навибирали не на мені.
показати весь коментар
29.05.2024 21:54 Відповісти
"Работальщик" хєров. За ригохряків голосував, нєбось...

показати весь коментар
29.05.2024 22:03 Відповісти
То це вже Ви мем, про якогоо тут чутки ходють ? )
показати весь коментар
30.05.2024 05:19 Відповісти
Той Гена, скоріше за все, пенсіонер- мусор, або військовий, якому 45- 55 років. І котрий усіх навколо називає ухилянтами, бо він пенс і на країну вже попрацював. І воювати Гена не піде.
показати весь коментар
29.05.2024 21:55 Відповісти
Ахаха.
З цього і потрібно було починати " ми пісюанери..."
Про ухилянтів рота відкривають тільки ті, хто станом на сьогодні ухилянт в законі.
Але дуже не радійте, бо і до пісюанерів чнрга дійде.
Потім і будете розповідати про ухилянтів.
показати весь коментар
29.05.2024 22:06 Відповісти
Дивлюсь я на них біженців у Європі і у мене відпадає усіляке бажання їх захищати. особливо біженців із західної України, які втомилися, їм холодно і сиро і їм терміново потрібна Італія, Іспанія, Греція чи Мальдіви... Але ніхто в Україну їхати не хоче.Мееі здається навіть жінкам є робота на кухні, волонтерська робота і .т.д. Так вже ті біженців ******* Україну на хребті Фінлядії
показати весь коментар
30.05.2024 08:17 Відповісти
Ви ще Монако згадайте. Там знайшли прихисток самі нещасні наші співвітчизники! Хвилююсь за них
показати весь коментар
30.05.2024 08:55 Відповісти
і його штрафуватимуть, якщо має майно і захоче хоч колись вїхати в Україну.
показати весь коментар
29.05.2024 22:55 Відповісти
А ти втік з України назовсім, чи чекаєш, поки українці війну виграють?
показати весь коментар
29.05.2024 21:42 Відповісти
В Міноборони кажуть, що приблизно 25-28,5% із них - наразі мають відстрочку або бронювання.
показати весь коментар
29.05.2024 21:58 Відповісти
Все що каже влада то суцільне лайно.
Не варто слухати
Там правди немає
показати весь коментар
29.05.2024 22:09 Відповісти
Коли в застосунку буде направлення на влк?
показати весь коментар
29.05.2024 21:25 Відповісти
Навіщо? Там відразу висновок з'явиться - годен.
показати весь коментар
29.05.2024 21:32 Відповісти
Тоді треба питати коли в застосунку з'явиться бусік?
показати весь коментар
29.05.2024 21:33 Відповісти
Щоб замовити бусік незламності натисніть 1, щоб замовити бусік незламності разом із поліцією натисніть 2, щоб замовити бусік незламності разом із п..здюлями натисніть 3.
показати весь коментар
29.05.2024 22:00 Відповісти
...А якщо у вас епілепсії ніколи не було, нічого не натискайте, залишайтесь на лінії, буде.
показати весь коментар
29.05.2024 22:11 Відповісти
Не підказуйте! Бо федоров під це ще пів бюджету освоїть..
показати весь коментар
29.05.2024 22:25 Відповісти
Я вже не раз чув, що там влк і порок серця лікую і на ноги інвалідів ставить
показати весь коментар
29.05.2024 21:35 Відповісти
І на ноги ставлять і руки відновлюють....
показати весь коментар
29.05.2024 21:42 Відповісти
ага
Кашпировський збоку курить 😂
показати весь коментар
29.05.2024 22:02 Відповісти
показати весь коментар
29.05.2024 22:09 Відповісти
Сразу "боевая" повестка на место службы.И добираться своим ходом.Срок 3 дня,иначе СЗЧ.
показати весь коментар
29.05.2024 21:48 Відповісти
Не смішно
показати весь коментар
29.05.2024 22:35 Відповісти
А де я сміюсь?
показати весь коментар
29.05.2024 22:40 Відповісти
А можна і в армії відслужити по мобільному зв'язку? А то що це що я троллю кацапів у ВК задарма та без корочки.
показати весь коментар
29.05.2024 21:30 Відповісти
Вам ксерокопія підійде? Зараз роздрукую
показати весь коментар
29.05.2024 21:43 Відповісти
Ну и что дальше? Ну видосик склепали что оновили данные полтора ляма ухилянтов с помощью миллиона ТЦКшников и мусоров. Давайте порадуемся. А в ето время про*бали рашистам еще приличный кусок территории и десяток населенных пунктов. А теперь чтобы обучить и вооружить хотя бы 500тыс престарелых ухилянтов нужно выделить минимум $5млрд. А у государства нету денег или желания снабдить дронами даже тех кто сейчас на фронте и мужики просят собрать им на дрон стоимостью всего $2тыс. Зато какую мобилизацию провели при етом положив економику.
показати весь коментар
29.05.2024 21:46 Відповісти
А на кой країні дрони та інша фігня... якщо є потужний орнітолог Євген Дикий, та програма вивчення пінгвінів в Антарктиді на пів лярда гривень...? Що важливіше?
показати весь коментар
29.05.2024 22:04 Відповісти
А Мільйон дронів від пана Шмигаля вже ось ось надійдуть до Армії...це "трошки"...
показати весь коментар
30.05.2024 01:08 Відповісти
"и мужики просят собрать им на дрон"
Бо просити замінити їх самих на нулі хоча б на деякий час для фізичного та психологічного відновлення-тими, хто показово обурюється мобілізацією-їм гордість не дозволяє. Тому й просять-хоча б на дрони.
показати весь коментар
29.05.2024 22:43 Відповісти
Зрада? Кац предлагает сдаться?
показати весь коментар
29.05.2024 23:31 Відповісти
''Мусорами'' правоохоронців зажди називали люди незаконослухняні. Усякі там ''крадії у законі'', ''приблатньонні'' та усяка кацапоязика шансоністська шушваль.
показати весь коментар
30.05.2024 00:59 Відповісти
А слово "ухилянт" хто придумав...?! І кого так можна називати...?
300тисполіцейських в тилу...близько 150 тис військових пенсіонерів...кілька десЯтків охоронних фірм- ось і вже чималий "Резерв+"...
А не дальнобійники,трактористи,електрики,підприємці..
показати весь коментар
30.05.2024 01:06 Відповісти
мусорами їх називають також ті, яки стикнулись з кричащою корумпованістю та беззаконням
показати весь коментар
30.05.2024 05:24 Відповісти
"Правоохоронцями" їх ще продовжують називати люди, котрі не стикалися з цією клоакою.
показати весь коментар
30.05.2024 09:02 Відповісти
А зебіли марафонять, що начебто всі біди і проблема в них...може все ж таки в розмінуванні і згортанні оборонних програм? Чи в тому що малорос препіздент, який прожив все життя на кацапії?
показати весь коментар
29.05.2024 22:08 Відповісти
У розшуку в додатку... сидиш такий в окопі.. і опа Ти у розшуку... МЦТ воно таке...
показати весь коментар
30.05.2024 01:21 Відповісти
Усім у щоденику 5 поставили, хто обновив, чи лайк? )
показати весь коментар
30.05.2024 01:19 Відповісти
Хорошо, что я успел получить американский паспорт. Сейчас бы гнил, вместе с остальными в "найкрепчайших" фотификациях под Харьковом.
показати весь коментар
30.05.2024 14:32 Відповісти