10923 відвідувача онлайн
4 306 50

Нам доведеться вести перемовини з РФ, але ми не дозволимо їй говорити мовою ультиматумів, - Кулеба

Кулеба розповів про перемовини України з РФ

Україна буде змушена вести діалог з РФ, втім наша країна не дозволить Росії говорити мовою ультиматумів.

Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Ми також розуміємо прекрасно, що настане момент, коли треба буде говорити з Росією. Але наша позиція дуже чітка: ми не дозволимо Росії говорити мовою ультиматумів, як вона говорить зараз", - сказав Кулеба журналістам у Швейцарії.

Кулеба також зазначив, що останній ультиматум Путіна "ніякого апетиту на саміті не викликав, тому що всі розуміють, що це було зроблено з однією простою метою - створити таку собі піар-хвилю напередодні саміту".

Нагадаємо, днями російський диктатор Володимир Путін заявив, що Україна має повністю вивести свої війська з 4 окупованих областей для початку переговорів із РФ. Також він зазначив, що Захід має надати гарантії безпеки Росії негайно.

Топ коментарі
+16
Так клован сказав,що ніяких перемовин доки ***** живий. Кулєба,ти що ох#їв? Дєрьмак швидко відправить в заслання на Мадагаскар. Хоча...варіант не із поганих.
показати весь коментар
16.06.2024 13:24 Відповісти
+15
Фраза дня" росію на саміті миру представляє єрмак"
показати весь коментар
16.06.2024 13:52 Відповісти
+11
Допоки московія не буде захлинатися власною кров'ю, доки цей скажений ведмідь не втратить усі зуби і в його тілі лишиться хоч одна ціла кістка - доти будь-які перемовини з московитами це марна втрата часу: вони порушать усі можливі домовленості ще до того, як висохнуть чорнила на пепері договору.
показати весь коментар
16.06.2024 13:33 Відповісти

Завантаження...