Нам доведеться вести перемовини з РФ, але ми не дозволимо їй говорити мовою ультиматумів, - Кулеба

Україна буде змушена вести діалог з РФ, втім наша країна не дозволить Росії говорити мовою ультиматумів.
Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".
Ми також розуміємо прекрасно, що настане момент, коли треба буде говорити з Росією. Але наша позиція дуже чітка: ми не дозволимо Росії говорити мовою ультиматумів, як вона говорить зараз", - сказав Кулеба журналістам у Швейцарії.
Кулеба також зазначив, що останній ультиматум Путіна "ніякого апетиту на саміті не викликав, тому що всі розуміють, що це було зроблено з однією простою метою - створити таку собі піар-хвилю напередодні саміту".
Нагадаємо, днями російський диктатор Володимир Путін заявив, що Україна має повністю вивести свої війська з 4 окупованих областей для початку переговорів із РФ. Також він зазначив, що Захід має надати гарантії безпеки Росії негайно.