9059 відвідувачів онлайн
3 431 27

Завдання України у цій війні: зупинити окупантів на лінії фронту та бити вглиб по території Росії, - Литвиненко

Секретар РНБО Олександр Литвиненко

Секретар Ради національної безпеки й оборони України Олександр Литвиненко заявив, що перед Україною стоять два "дуже важливі" військові завдання: зупинити російських окупантів на лінії фронту й атакувати об'єкти на території Росії, які дозволяють росіянам вести війну проти нашої країни.

Про це він сказав в інтерв'ю The Times, передає Цензор.НЕТ.

Як зазначає видання, тривала затримка з постачанням американської зброї на початку 2024 року дозволила Росії "досягти найбільшого успіху на полі бою з початку війни".

Проте відновлення допомоги допомогло Україні дати опір, а ситуація на Харківщині зараз "повністю стабілізована", заявив Литвиненко.

До того ж Україна почала використовувати західну зброю для ударів по російських силах на території РФ.

У нас є два дуже важливих військових завдання. Перше - зупинити росіян на лінії фронту, друге - бити вглиб Росії", - наголосив секретар РНБО.

Литвиненко додав, що ціллю України є критична інфраструктура, яка дозволяє Росії вести війну.

Дозвіл США бити по РФ наданою зброєю

Як відомо, наприкінці травня США дозволили Україні бити по території РФ американською зброєю. Це стосується виключно боїв на Харківському напрямку.

Як писало The Wall Street Journal, Україна може використовувати американські реактивні снаряди GMLRS, артилерійські ракетні системи HIMARS й інші артилерійські системи для ударів по військових об’єктах на території Росії, однак дозвіл не розповсюджується на ракети "земля-земля" великої дальності ATACMS.

У Білому домі підтвердили, що Україна не може бити по РФ ATACMS.

Топ коментарі
+11
ну от. все ясно.
завдання україни, вижити.
завдання зе!шобли, вкрасти якомога більше.
показати весь коментар
17.06.2024 10:38 Відповісти
+6
Тобто звільняти території не планується. Дуже гарна тактика і стратегія.
показати весь коментар
17.06.2024 10:39 Відповісти
+6
Ще один "гігант мислі". Зупинити ворога на лінії фронту то тактичне завдання, а не завдання України у цій війні! Всемилостивий Боже, хто нами керує?!
показати весь коментар
17.06.2024 11:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ну от. все ясно.
завдання україни, вижити.
завдання зе!шобли, вкрасти якомога більше.
показати весь коментар
17.06.2024 10:38 Відповісти
ТИ як в тому анекдоті про жінок при відкритті веселого дому: " ЯКОГО ХЕРА ВАМ ЩЕ ТРЕБА?" і ЦЕЙ СЕКРЕТАР РНБО НЕ ТАКИЙ
показати весь коментар
17.06.2024 10:51 Відповісти
А ьи прочитай про нього, багато цікавого дізнаєшся чия він людина і чий агент.
показати весь коментар
17.06.2024 11:07 Відповісти
*ти
показати весь коментар
17.06.2024 11:08 Відповісти
" Завдання України у цій війні: зупинити окупантів на лінії фронту та бити вглиб по території параші" черговий вкид в маси чергового зєлєбобівського блазня, щоб подивитись на реакцію цих самих мас.
показати весь коментар
17.06.2024 11:59 Відповісти
Тобто звільняти території не планується. Дуже гарна тактика і стратегія.
показати весь коментар
17.06.2024 10:39 Відповісти
тебе чекають.
хто буде звільняти, дивані патріоти
показати весь коментар
17.06.2024 10:46 Відповісти
Ну якщо звільняти нікому, а тільки є кому *******, тоді все буде як тобі подобається.
показати весь коментар
17.06.2024 10:52 Відповісти
Я своє відвоював, ВЛК вписало тепер МСЕК проходжу
показати весь коментар
17.06.2024 11:07 Відповісти
Ти відвоював - а інші 73% не бажають йти на фронт. За 10 тис евро тікають за кордон. І шо далі - така країна - пітріотизм на рівні 25-28% - добровольців більше йти у чисті поля, без укріпрайонів - нема.
показати весь коментар
17.06.2024 12:52 Відповісти
Ну якщо ніхто не бажає йти воювати .то як звільняти?усі обговорюють як від ТЦК сховатися
показати весь коментар
17.06.2024 11:03 Відповісти
Не пересмикуйте.
показати весь коментар
17.06.2024 11:05 Відповісти
Тільки дебіли вважають, що армію РФ можна перемогти кількістю особового складу. Розумні запитують: "Чому українці не хочуть воювати?".
показати весь коментар
17.06.2024 11:23 Відповісти
Чому ніхто, ти плануєш, вперед на Роботине, а то в чаті ти нічого не звільниш.
показати весь коментар
17.06.2024 11:12 Відповісти
То грім-2 може ж бити по рф? Де грім-2?
показати весь коментар
17.06.2024 10:42 Відповісти
Під асфальтом.
показати весь коментар
17.06.2024 11:09 Відповісти
Це ще не все. Цей військовий спеціяліст знає що буде робити фуйло коли ЗСУ почнуть тіснити орду.
показати весь коментар
17.06.2024 10:42 Відповісти
Вони вже 9 місяців як настпають і де-не-де просуваються. А зберегти армію - це не завдання. Можуть хоч всю за село з одним дідом покласти.
показати весь коментар
17.06.2024 10:43 Відповісти
Голова Ради національної безпеки й оборони РФ Олександр Литвиненко заявив, що перед Україною стоять два "дуже важливі" військові завдання: зупинити російських окупантів на лінії фронту й атакувати об'єкти на території Росії, які дозволяють росіянам вести війну проти нашої країни. "Зелены зрадники .та рашистська агентура в Україні вже не збирається деокуповувати територію України , а здати цю територію згідно вказівок куйла , котрий теж зупиниться .маючи окуповану українську територіююю.Литвиненко .розказує про "дуже важливі" військові завдання для України.поставлені їй куйлом всія 3,14дерації
показати весь коментар
17.06.2024 10:43 Відповісти
Адекватний ставленик зе!
Приймай естахвету, литвинненнко
показати весь коментар
17.06.2024 11:03 Відповісти
Завдання України у цій війні трохи інакше виглядає.
Секретарю РНБО України слід краще продумувати свої заяви.
показати весь коментар
17.06.2024 11:13 Відповісти
Ще один "гігант мислі". Зупинити ворога на лінії фронту то тактичне завдання, а не завдання України у цій війні! Всемилостивий Боже, хто нами керує?!
показати весь коментар
17.06.2024 11:23 Відповісти
За це саме був звільнений Генерал Залужний.

в його компетенції є сумніви ?
показати весь коментар
17.06.2024 15:48 Відповісти
Тобто, звільнити свої землі - питання вже не стоїть? Питання вже щоб хоч якось зупинити кацапів?
показати весь коментар
17.06.2024 11:49 Відповісти
Що цей "стратег", що попередній ветеринар, на фото завжди дуже вал'яжно в кріслах сидять. Воно й зрозуміло, ніхрена не роблять, ні за що не відповідають, несуть різну маячню, ще й немалі зарплати мають. Пани хрєнові!🤬
показати весь коментар
17.06.2024 13:45 Відповісти
Чергова zелена гидота! Завдання України, а не кремлівських кротів, це - звільнення окупованих територій!!! Коли це відбудеться, інше питання. Цього гру-шного клопа за такі висловлювання треба негайно звільнити і віддати під суд!
показати весь коментар
17.06.2024 16:15 Відповісти