8361 відвідувач онлайн
12 331 38

Генерал Горбенко йде з посади командира 125 ОБрТрО, яка захищала Харківщину

Командир 125 бригади генерал Горобенко йде з посади

Командир 125-ї окремої бригади територіальної оборони генерал-лейтенант Артур Горбенко заявив, що йде з посади очільника підрозділу.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на фейсбук 125 окремої бригада територіальної оборони ЗСУ.

"Сьогодні завершується більш ніж дворічна наша з Вами спільна служба в 125-й окремій бригаді територіальної оборони. Ви — люди мирних професій, різноманітних сфер діяльності та інтересів, з перших днів повномасштабної російської агресії, добровільно без вагань, стали на захист рідної землі та бороните нашу державу в лавах Сил оборони. Висловлюю Вам свою глибоку вдячність за службу, довіру і підтримку та від щирого серця хочу побажати Вам злагоди та добра, міцного та непохитного здоров’я, сімейного благополуччя та родинного тепла, успіхів у службі на благо нашої Держави!", - сказав Горобенко.

Також він подякував особовому складу за вірність присязі. І додав, що продовжить службу в лавах ЗСУ.

Як повідомляв Цензор.НЕТ, ДБР проводить розслідування щодо того чиможна було б уникнути прориву ворога під час наступу на півночі Харківської області. Було відкрито кримінальні провадження. Тоді, як у 125-ї окремій бригаді ТрО відкидали звинувачення: Сили оборони були готові до наступу і з позицій ніхто не відступав.

Топ коментарі
+33
Сінегубов планував здати Вовчанськ за два в дні щоб кацапи підійшли впритул до Харкова і зашли в тил Куп'янському угрупуванню. Та роздерибанив гроші на укріплення.таких цінних кадрів ермак не здає.зробили цапом відбувайлом 125 львівську бригаду з двома неповними батальйонами на 10 км фронту.
показати весь коментар
17.06.2024 20:17 Відповісти
+20
Так це бойові Генерали винні у промахах генераоісімуса Дерьмака?!

царь харошій?
показати весь коментар
17.06.2024 20:16 Відповісти
+13
Бригада "зашкварена",командир і підлеглі погані,а синєгубов,який вкрав мільйони на будівництві фортифікацій інтерв'ю роздає.Це нормально,правда?
показати весь коментар
17.06.2024 20:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А Синєгубов?
показати весь коментар
17.06.2024 20:11 Відповісти
Сінегубов планував здати Вовчанськ за два в дні щоб кацапи підійшли впритул до Харкова і зашли в тил Куп'янському угрупуванню. Та роздерибанив гроші на укріплення.таких цінних кадрів ермак не здає.зробили цапом відбувайлом 125 львівську бригаду з двома неповними батальйонами на 10 км фронту.
показати весь коментар
17.06.2024 20:17 Відповісти
Синєгубов це шістка. Якшо Синєгубов шось плануєтл то державі іже кришка... Не позорся. ЦЕ ТУПО КЛЄРК.
показати весь коментар
17.06.2024 20:36 Відповісти
Зелоха синєжопов водив на одні й ті самі укріплення.перед Вовчанськом жодного дота чи окопа.це злочин як і те що з 40 мільярдів на окопи роздерибанили 20.
показати весь коментар
17.06.2024 21:50 Відповісти
Трді все печально. Немаю шо сказати. Но Синєгубов це шістка. Посада не серьозна. Його виїбати, або посадити - два пальця обісцяти. Таж сама кнтр розвідка СБУ легко нагне.
показати весь коментар
17.06.2024 21:58 Відповісти
А військові які приймали ті укріплення ні при чому?... укріплення це не просто так пан склепав...

вони будуються в якомусь погодженому з військовими планом оборони... потім ті ж військові їх приймають..
показати весь коментар
17.06.2024 21:02 Відповісти
Військові якраз рили окопи своїми силами.побудова укріплень на стратегічних висотах (Липці)навіть не розглядалася.перед Вовчанськом жодного укріплення.це свідома диверсія яку прикриває підконтрольна ермаку дбр шукаючи цапів-відбувайлів.
показати весь коментар
17.06.2024 21:48 Відповісти
Прості так... ....але хтось із штабу бригад, для яких ця ділянка була в зоні відповідальності... які мали в першому ешелоні зустріти наступ ворога... брав участь в підготовці плану оборони, все таки область в прямому зіткненні і ці плани оборони готуються завчасно.

і укріплення будувались згідно цього плану та хтось погоджував їх проектування і здачу в екплуатацію... не могла це військова адміністрація робити самотужки...
показати весь коментар
17.06.2024 22:28 Відповісти
Так і пише вікі
показати весь коментар
17.06.2024 20:18 Відповісти
Хрін його зна як у такому званні він був на цій посаді. Чи відбитий наглухо «зальотчик» чи проблеми з безпосереднім командуванням
показати весь коментар
17.06.2024 20:23 Відповісти
Саме так,генерал Горбенко був командиром 125 бригади ТРО.
показати весь коментар
17.06.2024 20:25 Відповісти
Оце... Оце... Посада? Як по-рідній мові така пакость буде?
показати весь коментар
17.06.2024 21:21 Відповісти
Ти хто? Я про звання писав. При чому тут посада?
показати весь коментар
17.06.2024 21:33 Відповісти
перед тимс хаяти когось, прочитайте хоа б вікіпедію !

генерал-лейтенант Горбенко вже був на пенсії 10 років і був повернутий на службу після 24.02.2022 - для організації бригади ТРО, себто, ненавчених і беззбройних

Дякуємо ха службу, пане Генерал !
показати весь коментар
17.06.2024 21:48 Відповісти
Так це бойові Генерали винні у промахах генераоісімуса Дерьмака?!

царь харошій?
показати весь коментар
17.06.2024 20:16 Відповісти
Ваня,

Мова йде про те що політики та « влада» не при ділах, коли потрібно брати відповідальність за війну.

А військови у сему винні.

Перемога мае багато батьків,
а от поразка завжди сирота.
показати весь коментар
17.06.2024 20:56 Відповісти
Пенсіонер-генерал командував колгоспним партизанським загоном.
Це ноу-хау Сирського - між бойовими брагадами заповнювати стики партизанами. Росіяни завжди шукали розвідкою боєм де стоять ТРО. Потім там і наносили головні удари, захоплювали фланги і витісняли бойові бригади.
ТРО взагалі не повинні були бути на фронті - вони для контролю і охорони територій.
показати весь коментар
17.06.2024 21:54 Відповісти
це - майськіє шашлики 2022 року,
ЗЄлєнський мав півроку і не підготувався до війни

показати весь коментар
17.06.2024 22:27 Відповісти
А ти в ТРО служив колись? В мене ротний був підполковником - вийшов з пенсії. Нема чому дивуватись.
показати весь коментар
17.06.2024 21:03 Відповісти
Чьотко. То може в тебе й частина нормальна. А не ТРО яке комплектують за принципом "на тобі небоже шо мені не гоже".
показати весь коментар
17.06.2024 21:48 Відповісти
Ну .якщо власна бригада зашкварена...тоді командир йде з посади тому що "******* який я ******** пацан".. ***** ну це цирк на дроті.. НУ НЕ КИДАЮТЬ КЛАСНІ КОМАНДИРИ СВОЇ БРИГАДИ ПРИ ВІЙСЬКОВОМУ СТАНІ... ТАКОГО ***** ...БУТИ НЕ МОЖЕ..
показати весь коментар
17.06.2024 20:17 Відповісти
Бригада "зашкварена",командир і підлеглі погані,а синєгубов,який вкрав мільйони на будівництві фортифікацій інтерв'ю роздає.Це нормально,правда?
показати весь коментар
17.06.2024 20:29 Відповісти
А ви замітили що і слова на виправдання генерала Горбенка не написали?..
показати весь коментар
17.06.2024 20:49 Відповісти
Поставлять якого небудь Іванова чи Петрова і все буде тіп-топ.
показати весь коментар
17.06.2024 20:51 Відповісти
Женєраль бригади сповістив состав, що іде... Состав сумує і курить... В бригаді ТРО більше ніде такої посоди взятися...
показати весь коментар
17.06.2024 21:25 Відповісти
Ішак шукає цапів - відбувайлів. Мохнате чмо, як завжди, все просрало і тепер шукає винуватих.
показати весь коментар
17.06.2024 22:17 Відповісти