10222 відвідувача онлайн
10 477 41

Результатів посилення мобілізації не бачу, державі треба повністю змінити підходи, - комбат 3 ОШБр Кухарчук

Кухарчук про мобілізацію

Україні треба змінити підхід до мобілізації, оскільки результатів її посилення немає.

Про це в інтерв'ю УП заявив комбат 3 ОШБр Дмитро Кухарчук, передає Цензор.НЕТ

За його словами, він не бачить результату у посилення мобілізації.

"Чесно, не бачу. Я бачу колцентри, які працюють, які розводять на гроші європейців. Бачу правоохоронні органи, які їх кришують. Бачу народних депутатів, які їх кришують. Мобілізація пенсіонерів – там да. Людей до 57 років, але багато хто з них виглядає вже на 70. Це не вихід із ситуації", - наголосив Кухарчук.

Середній вік бійця у його батальйоні - 33 роки.

"Це ми говоримо про усіх, включно з тими, хто виконує тилові функції. Якщо ми говоримо про середній вік піхотинця, штурмовика – то це до 30 років.

Буває, що люди отримують повістки, а потім приходять до рекрут-центрів Третьої штурмової і говорять: "Я не знав, сумнівався, але я отримав повістку – давайте я вже краще до вас піду". І таких беремо, якщо бачимо, що людина мотивована і готова воювати", - додав комбат.

Кухарчук зазначив, що держава має переглянути своє ставлення до себе, до своїх громадян, поміняти повністю підходи.

"Ну і мають відбутися зміни, які, як причинно-наслідковий зв'язок, можуть спричинити ментальні зміни. І тоді не треба буде шукати мобілізаційний ресурс – він сам по собі буде знайдений. Якщо цього не станеться, якщо ніякі висновки не будуть зроблені, роботу над помилками не проведуть, ми програємо цю війну", - підсумував Кухарчук.

Топ коментарі
+26
Ви на приколі? - села пусті, Райцентри- теж, обласні центри кошмарять нормально так. Один Київ +- спокійно живе. Треба людей? - Тищенка мобілізуйте і його охоронців.
показати весь коментар
21.06.2024 10:07 Відповісти
+23
Тищенка з його головорізами-охоронцями ТЦКашніки нехочуть в бусік запхати?
показати весь коментар
21.06.2024 10:07 Відповісти
+13
При всій повазі до комбата, але що, значить "посилення мобілізації не бачу", а те що гребуть і бусифікують всіх "бідняків" підряд це не посилення?
показати весь коментар
21.06.2024 10:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
мобілізаціі
для захисту зебанди та колі-каклєти-
не бачу(далі по тексту)
показати весь коментар
21.06.2024 10:02 Відповісти
А України? Батька, матері? Котлети вибрали ви,так відділяйте тепер мух від м'яса
показати весь коментар
21.06.2024 10:30 Відповісти
Якійсь цей пан з 3-ОШБр зрадойоб
показати весь коментар
21.06.2024 11:08 Відповісти
Хіба зебанда і катлєта просять про захист ? Я , спостерігаючи за ними , вважаю що русня їм - і не ворог .
Ну прийдуть кацапи , зебанда скаже що злі правосєки їй не давали підписати капітуляцію , принесе присягу сЦарю і буде лизати його дупу .
показати весь коментар
21.06.2024 10:51 Відповісти
зате все глобально, диджіталізовано і потужно. Хай живе Боневтік Великий!
показати весь коментар
21.06.2024 10:06 Відповісти
Ви на приколі? - села пусті, Райцентри- теж, обласні центри кошмарять нормально так. Один Київ +- спокійно живе. Треба людей? - Тищенка мобілізуйте і його охоронців.
показати весь коментар
21.06.2024 10:07 Відповісти
В селах остались только инвалиды и многодетные на прошлой неделе забрали двох знакомых которых бы с их болячками даже на порог военкомата раньше не пустили.
показати весь коментар
21.06.2024 10:14 Відповісти
В селі де у моїх батьків дача майже всі чоловіки за кілька тисяч доларів купили у МСЕК групи інвалідності) Тому села не пусті, але корупція своє діло робить
показати весь коментар
21.06.2024 11:08 Відповісти
Це треба ще вміти дати хабар, або мати зв'язки. Без зв'язків в тебе, ще ніхто ці гроши і не візьме. Без зв'язків навіть реально хвора людина, без органів, може роками інвалідність оформлювати.
показати весь коментар
21.06.2024 13:11 Відповісти
Чому тільки Київ? У Львові теж весело.
показати весь коментар
21.06.2024 11:24 Відповісти
Повно жлобів і в самій Полтаві і у передмісті, а ще є срані ВПОшники бухаючі до яких ТЦК теж чомусь немає діла.
показати весь коментар
21.06.2024 13:27 Відповісти
Тищенка з його головорізами-охоронцями ТЦКашніки нехочуть в бусік запхати?
показати весь коментар
21.06.2024 10:07 Відповісти
Вони недоторкані 😬
показати весь коментар
21.06.2024 10:24 Відповісти
Журналістка BIHUS.Info Анна Калюжна заявила про погрози вбивством та зґвалтуванням їй та її батькам. За словами журналістки, погрози стали надходити після допису одного з командирів бригади Дмитра Кухарчука, де той звинуватив її у "нівелюванні крові" загиблих захисників України під Авдіївкою. Допис Кухарчука з'явився після посту-реакції Калюжної на допис ведучої Яніни Соколової.

https://focus.ua/uk/*******-novosti/653262-zhurnalistka-kalyuzhna-zayavila-shcho-jiy-ta-batkam-pogrozhuyut-rozpravoyu-detali-skandalu-skrinshoti
показати весь коментар
21.06.2024 10:16 Відповісти
Це м'який приклад дій можливої хунти, як тут деякі відморожені коментатори мріють.
показати весь коментар
21.06.2024 10:19 Відповісти
за те, що Калюжна назвала Білецького політиком, отримала помсту, хоча вона права. Взагалі то, те що командири керують військами далеко від лінії фронту нам описують як перевагу, хоча це великий недолік, насправді і лицемірство
показати весь коментар
21.06.2024 11:06 Відповісти
Усі правила мобілізації були прописані в Конституції України, потрібно було просто оновити,а не півроку говорити про це. Німеччина оновила усе з доповненнями за тиждень. Я,наприклад знаю ,що буду робити в випадку війни,мій син також.
показати весь коментар
21.06.2024 10:21 Відповісти
План дій:
п.1) з......усь у Німеччину;
п.2) якщо війна прийде у Німеччину, з.....усь у Францію;
п.3)з Франції за обставинами.
показати весь коментар
21.06.2024 10:29 Відповісти
Ви про що і куди зї....ся ви? Уже потрібно забути про методичку подоляка,не актуальна
показати весь коментар
21.06.2024 10:32 Відповісти
пані Валентино! Особисто бажаю Вам усіляких гараздів. Чесно. Ні про які методички мова не йде. Одне маленьке прохання - виїхали, посидьте тихенько, не треба порад, до чого не маєте відношення. Дякую.
показати весь коментар
21.06.2024 10:44 Відповісти
А ви маєте відношення до ЗСУ чи допомоги ЗСУ?! Так що посидіьте тихенько на дивані,поки інші країни за вас зброю випускають і допомагають ЗСУ ,бо мобілізацію ви пропали як по закону так і по приколу
показати весь коментар
21.06.2024 11:22 Відповісти
Вірю, особливо тим хто вже має досвід емігрувати
показати весь коментар
21.06.2024 10:54 Відповісти
Що робити зі своїм життям - особиста справа людини.
показати весь коментар
21.06.2024 11:12 Відповісти
Просіть собі охорону Тищенка в підмогу: їх вся армія боіться, може вас хоч воювати навчить
показати весь коментар
21.06.2024 10:28 Відповісти
"причинно-наслідковий зв'язок" (с). Ну, Кухарчук має плюнути у дзеркало. Але й це не буде спокутою за те, що він рвав сраку, щоб до влади прийшли зе-бабуїни.
показати весь коментар
21.06.2024 10:34 Відповісти
Не уявляю, як мобілізація хворих людей.може посилити армію або примушених до служби.
Корінь зла і всіх негараздів в тому, що в нас головне «досягнення» і принцип життя полягає суто в площині - «я начальник, ти - дурень, ти мій раб, ти ніхто і звати тебе ніяк, ти безправна істота, ти одна з моїх речей.».
Це вже є фактично першою статтею нашої Конституції і єдиною в ній(
показати весь коментар
21.06.2024 10:34 Відповісти
"Ну і мають відбутися зміни, які, як причинно-наслідковий зв'язок, можуть спричинити ментальні зміни. І тоді не треба буде шукати мобілізаційний ресурс - він сам по собі буде знайдений. Якщо цього не станеться, якщо ніякі висновки не будуть зроблені, роботу над помилками не проведуть, ми програємо цю війну", - підсумував Кухарчук
показати весь коментар
21.06.2024 10:37 Відповісти
«Держава має переглянути своє ставлення до себе, до своїх громадян, поміняти підходи…» Боже, які ви наївні. Вам вчора кум Ермака показав своє відношення до вас. Чи тигерой, чи ти ветеран: мордою в асфальт…
показати весь коментар
21.06.2024 10:39 Відповісти
При всій повазі до комбата, але що, значить "посилення мобілізації не бачу", а те що гребуть і бусифікують всіх "бідняків" підряд це не посилення?
показати весь коментар
21.06.2024 10:48 Відповісти
Кухарчук - тітушня, яку винесло нагору, такий собі ******** "матрос Желєзняк"... В нього мізків, як у рожевої свинки...
показати весь коментар
21.06.2024 11:02 Відповісти
Не можу зрозуміти чому деякі автопітетні військові які на власні очі бачать море крові, людського горя і потворне обличчя рашизму, не намагаються цьому рашизму завадити потрапити, як смертельній бацилі, у наше військо, у наше цивільне життя аби його спаскудити і забруднити остаточно, принизити людей, не задумуючись намагаються його наслідувати?((((
Найстрашніше і смертельно коли між цивільними і військовими росте прірва яку риють і в день і вночі, неусвідрмлючі (хочу вірити, що не умисно) катастрофи яку вона несе😢😢😢
показати весь коментар
21.06.2024 10:52 Відповісти
Але ж вчора один депутатішко говорив, що все чудово, й восени можна буде подумати про демобілізацію. Хто з цих двох киздить - питання риторичне.
показати весь коментар
21.06.2024 11:10 Відповісти
Причинно-наслідковий зв'язок між штурмами "стратегічних посадок", контрнаступом без авіації, достатньої кількості техніки на підготовлену оборону ворога, та дефвцитом особового складу, пан Кухарчук не бачить? Конвеєр "людського ресурсу" у нас завідомо коротший за москальський...
показати весь коментар
21.06.2024 11:14 Відповісти
После его заявления про петухов и оскорбления журналистки, он уничтожил понятие своей чести офицера и наплевал на других. Мерзавец одной половиной рта говорит про срыав мобплана, а сам - срывает его в корне! Наказ МО про "выступления" коммандиров ЗСУ не знает?
показати весь коментар
21.06.2024 11:15 Відповісти
Що значить "я не бачу ? "

***** не може захопити Україну 3 роки а по факту 10 а по факту 400 ...
чи ти думав московія впаде за рік пів ?

ну то ти слабенький комбат виходить
показати весь коментар
21.06.2024 11:47 Відповісти
А за месяц точно должны быть видимые результаты на передовой? Те, кого загребли после принятия нового закона, только проходят учебку. Если, конечно, их не бросают на фронт без обучения...
показати весь коментар
21.06.2024 11:55 Відповісти
Цей командир погрожує журналістці.
показати весь коментар
21.06.2024 12:30 Відповісти
Молодь, яка здорова та не в ЗСУ, срані козли.
показати весь коментар
21.06.2024 13:05 Відповісти
До чого тут вже другий день пишуть, про те що середній вік в ЗСУ до 30 років? Можливо у Нацгвардії і у 3-й штурмовій це і так, бо там строгий відбір. Але в середньому по ЗСУ середній вік 45 -50 +.
показати весь коментар
21.06.2024 13:07 Відповісти
БАГАТІ ВІДКУПИЛИСЯ, ЇХ ЧІПАТИ ПОКА НЕ БУДУТЬ БО БУДЕ В ЦЬОМУ РОЦІ БАГАТО КОГО МОБІЛІЗОВУВАТИ....ІНВАЛІДІВ, ЯКИХ ЗЛІПИЛИ ТЕЖ ЧІПАТИ НЕ БУДУТЬ... ЛИПОВИХ УБДІСТІВ ТЕЖ НЕ БУДУТЬ ШУКАТИ,.....ВОНИ ДЕ -ФАКТО НА ДИВАНІ,А ДЕ-ЮРЕ В АРМІЇ НА БОЙОВИХ... ЗА ЇХ ХТОСЬ ХОДИТЬ НА БОЙОВІ ЗАВДАННЯ... ТУТ ВЕЛИКІ ГРОШІ ХОДЯТЬ..БО ЛИПОВИЙ УБДІСТ ОТРИМУЄ ЗАРПЛАТНЮ, ТОБІШ ТОЙ ХТО ЙОГО ПОРОДИВ...ТАК ЩО КАЛІКИ , ХВОРІ НА ЦУКРОВИЙ ДІАБЕТ 1 СТ.ІНСУЛІНОЗАЛЕЖНІ СЛУЖАТЬ,ЇХ НЕ ЗВІЛЬНЯЮТЬ ЛЮДИНА ДУМАЄ НЕ ПРО ВИКОНАННЯ ЗАВДАННЯ,А ЯК ПРОЖИТИ ДЕНЬ БЕЗ БОЛЮ.. ХТО ПОВЕРНЕТЬСЯ ДО СІМЇ???
показати весь коментар
24.06.2024 21:28 Відповісти