7066 відвідувачів онлайн
6 065 25

Замах на казахського опозиціонера Садикова у Києві: один із підозрюваних здався владі Казахстану

У Києві стріляли в Айдоса Садикова

Один із підозрюваних у замаху на казахського опозиційного журналіста Айдоса Садикова сам звернувся до органів внутрішніх справ Казахстану. Його наразі затримано. 

Як інформує Цензор.НЕТ,  про це йдеться у повідомленні пресслужби генпрокуратури країни.

Як зазначається, правоохоронні органи України, виявляючи оперативність та професіоналізм, у найкоротші терміни встановили осіб, які вчинили замах на казахського опозиціонера Садикова.

Також інформується, що 21 червня один із підозрюваних - Алтай Жаканбаєв самостійно звернувся до органів внутрішніх справ Республіки Казахстан, де його допитали за обставинами справи.

Цього ж дня його затримано за підозрою в скоєнні цього злочину. Другого підозрюваного Мейрама Каратаєва досі  розшукують.

Замах на Айдоса Садикова

У вівторок, 18 червня, у Шевченківському районі Києва невідомий вистрілив у казахстанського опозиціонера Айдоса Садикова і втік. Потерпілий перебуває в реанімації у важкому стані.

Дружина Садикова заявила, що замовником нападу може бути президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв.

Сам Токаєв доручив направити офіційні запити українській стороні щодо нападу. За потреби казахстанські офіційні органи готові підключитися до розслідування.

Топ коментарі
+11
"Затримали" для підвищення в званні.
показати весь коментар
22.06.2024 13:41 Відповісти
+9
слався слався міністр мвс клименко!
тупорилий, дуболомний зе!дегенерат.
показати весь коментар
22.06.2024 13:41 Відповісти
+9
Відзвітував про виконання?
показати весь коментар
22.06.2024 13:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
слався слався міністр мвс клименко!
тупорилий, дуболомний зе!дегенерат.
показати весь коментар
22.06.2024 13:41 Відповісти
Клименко зелений? До Клименка був Монастирський. До Монастирського був Аваков. До Авакова був майдан. І яким боком тут зелені?
показати весь коментар
22.06.2024 14:31 Відповісти
оу...
привіт утирочний.
а, хто був у vii столітті?
показати весь коментар
22.06.2024 14:45 Відповісти
"Затримали" для підвищення в званні.
показати весь коментар
22.06.2024 13:41 Відповісти
Токаєв - сраколиз пукіна?
показати весь коментар
22.06.2024 13:41 Відповісти
всрався Токаєву той хутін
показати весь коментар
22.06.2024 13:44 Відповісти
нам з казахами сваритись ні до чого, бо ворог один - рашка
показати весь коментар
22.06.2024 13:49 Відповісти
Вони не ідіоти. Працюють відразу з усіма.
показати весь коментар
22.06.2024 13:46 Відповісти
Токаєву пупкін, такеж само шило, як для УСІХ влад сусідніх країн. На території всїх сусідів пупкін має плани. Із якого пепеляку їм усім радіти пупкіну?
показати весь коментар
22.06.2024 14:03 Відповісти
Сі
показати весь коментар
22.06.2024 14:28 Відповісти
izpolņiteļ sdalsa zakažčiku ? orginaļno
показати весь коментар
22.06.2024 13:42 Відповісти
Відзвітував про виконання?
показати весь коментар
22.06.2024 13:46 Відповісти
якось гидко читати такі новини. треба нашим спецслужбам на стажування
показати весь коментар
22.06.2024 13:49 Відповісти
Ох МВС і проворні, і особу встановили, і обвинувачення пред'явили, тільки не вловили. Ще й прикордонники в структурі МВС, здавалось, що повинна бути якась взаємодія. А решта все по правилах спецназу: "Тихо зайшов -"тихо пішов".
показати весь коментар
22.06.2024 13:53 Відповісти
А може казахська влада його і послала? Тіпа ход кАньом
показати весь коментар
22.06.2024 13:57 Відповісти
Клоунада. Типа "мы здесь не причем". Скоро выяснится, что стрелял исходя из личных мотивов, неприязни и т.д.
показати весь коментар
22.06.2024 14:18 Відповісти
Таку лічну нєпріязнь іспитував, что просто кущать нє мог.
показати весь коментар
22.06.2024 16:17 Відповісти
Замовником вбивства є100% рашинське фсб і особисто путлер ,
щоби розсварити нашу краіну з Казахстаном 😡
показати весь коментар
22.06.2024 14:26 Відповісти
Як би ви бачили як казахська кацапомовна вата дрочить на китай... Европа гавно, расея гавно...а китай єта фсе )))))))
показати весь коментар
22.06.2024 14:30 Відповісти
Оце тактика на випереження ...чесно піблічно віддатися до замовника Токаєва, під персональну відповідальність ...або вигадуй легенду , бо я публічно засвітився ...але як натхнено працює срана ОПівська 🤡 шобла для фсб
показати весь коментар
22.06.2024 14:49 Відповісти
правоохоронні органи України, виявляючи оперативність та професіоналізм, у найкоротші терміни встановили осіб, які вчинили на казахського опозиціонера Садикова.Джерело:

Це зветься «найкоротші терміни», якщо нападники встигли виїхати?!
Який це професіоналізм?!
Очевидно ж, що казахи прикриють того, що здався, тому він і виїхав
показати весь коментар
22.06.2024 14:53 Відповісти
я не зрозумів стосовно "оперативності", якщо вони втекли
показати весь коментар
22.06.2024 15:11 Відповісти
Казахів вже давно танцуют і ужинают китайози.
Хай ті і переймаються.
показати весь коментар
22.06.2024 15:30 Відповісти
Як він вилетів з Молдови, якщо він в міжнародному розшуку?
показати весь коментар
22.06.2024 16:16 Відповісти
Так же як «Петров і Боширов» після полювання на Скрипалів літаком повернулися із Британії на московські болота, а до того не один рік по підробним фсбешним паспортам на інші прізвища спокійно по всій Європі їздили та виконували свою чорну роботу.
показати весь коментар
22.06.2024 17:48 Відповісти