9863 відвідувача онлайн
24 406 83

Поліція встановила причетних до нападу на ексвійськового у Дніпрі за участю Тищенка. ФОТОрепортаж

Поліція встановила осіб, які причетні до катування та незаконного позбавлення волі ексвійськового Дмитра Павлова (Сина) у Дніпрі. Йдеться про інцидент, в якому фігурував народний обранець Микола Тищенко.

Про це повідомила Нацполіція, інформує Цензор.НЕТ.

Як розповіли у поліції, 20 червня на проспекті Дмитра Яворницького, що в центрі Дніпра, група чоловіків у балаклавах та камуфляжі без розпізнавальних знаків завдала потерпілому тілесні ушкодження та одягнули на нього кайданки.

Одразу після скоєння злочину правоохоронці допитали потерпілого і свідків події та встановили декількох людей, які можуть бути причетні до правопорушення. Слідчі та розшукові заходи проводились на території пʼяти областей.

Повідомляється, що одного з активних учасників подій затримали на Дніпропетровщині. За місцем проживання фігурантів поліціянти вилучили речові докази, зокрема зброю та одяг.

Поліція встановила причетних до нападу на ексвійськового у Дніпрі за участю Тищенка


За фактом конфлікту поліція за процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури розпочала два кримінальні провадження – за незаконне позбавлення волі та катування.

Також у Нацполіції додали, що в результаті опрацювання доказів "була визначена процесуальна роль у злочині народного депутата, який брав участь у подіях".

Напад на ексвійськового у Дніпрі 20 червня

Нагадаємо, 20 червня у місті Дніпро група невідомих напала на колишнього бійця спеціального підрозділу Kraken Дмитра Павлова (Син), коли той гуляв із дитиною. На кадрах видно що до цього причетна нібито охорона народного депутата Миколи Тищенка, з яким Павлов посперечався.

Згодом у Офісі генпрокурора розповіли, що за даними слідства, група осіб, перебуваючи 20 червня 2024 року у м. Дніпро, діючи за вказівкою народного депутата України та за попередньою змовою між собою, із застосуванням фізичної сили та спецзасобів протиправно позбавили волі колишнього військовослужбовця ЗСУ.

При цьому вони завдали потерпілому тілесні ушкодження та незаконно утримували протягом певного часу.

25 червня генеральний прокурор повідомив про підозру чинному народному депутату України Миколі Тищенку за фактом незаконного позбавлення волі людини (ч. 2 ст. 146 КК України). Печерський районний суд Києва обирає йому запобіжний захід.

Топ коментарі
+43
показати весь коментар
25.06.2024 19:22 Відповісти
+25
Якщо це не клоунада, це дуже добре .
купка підарів напали як шакали на ветерана це посягання на честь народу
показати весь коментар
25.06.2024 19:06 Відповісти
+25
Так дерьмак дав дозвіл катлету покарати, видно заніс мало
показати весь коментар
25.06.2024 19:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Якщо це не клоунада, це дуже добре .
купка підарів напали як шакали на ветерана це посягання на честь народу
показати весь коментар
25.06.2024 19:06 Відповісти
Вірите в казки ?)
показати весь коментар
25.06.2024 19:08 Відповісти
Іноді не вірю
показати весь коментар
25.06.2024 19:11 Відповісти
Полагаю, перфоманс нардепа-котлеты сильно подпортил ваечатление Евросоюза накануне конференции по вступлению туда Украины,отсюда и вся эта движуха прокуратуры+озабоченность Ермака.
Вопрос "чем все закончится? " - открыт.
показати весь коментар
25.06.2024 20:17 Відповісти
Тим самим як і завжди. Яскраві затримання, багато розмов і.... через пів року в Іспанії, чи в кацапстані.
показати весь коментар
26.06.2024 10:25 Відповісти
Так дерьмак дав дозвіл катлету покарати, видно заніс мало
показати весь коментар
25.06.2024 19:11 Відповісти
Потрібно карати всіх хто нападає і катує незаконно, незалежно на кого, на ветерана чи цивільного. В Україні має бути Закон, а не поняття і поділ за поняттями.
показати весь коментар
25.06.2024 19:30 Відповісти
Безумовно! Але в часи війни з підарами особливо тригерить напади угрупувань на ветеранів
показати весь коментар
25.06.2024 19:36 Відповісти
Не плутайте різні речі - по понятіям і по бєспрєдєлу.
показати весь коментар
26.06.2024 14:36 Відповісти
Був коля-котлєта, а став колян-свістулька,. через якого д'Єрмак пар спускає 😂👍
показати весь коментар
25.06.2024 19:37 Відповісти
Якщо б такі покарання були частіше і з реальними сроками. А карати є кого. То був б норм.
А так, це просто шоу. От коли посадять, тоді можно казати що норм.
показати весь коментар
25.06.2024 20:51 Відповісти
Подставных сейчас закроют... Делов то)
показати весь коментар
25.06.2024 19:06 Відповісти
Ану хто уважний.
Мені чомусь здається, що амбали на відео були к "койоті", а не у тому, що на фото.
показати весь коментар
25.06.2024 19:07 Відповісти
показати весь коментар
25.06.2024 19:09 Відповісти
Та це звичайні рекетири на чолі з кольою, ну, і як же без поліції, яка в долі. Той Павлов опиниася не у тому місці і не у той час, та ще й не зручне запитання поставив. Але скільки мотузці не витись, а кінець таки буде
показати весь коментар
25.06.2024 19:12 Відповісти
Бажано щоб один кінець мотузки був на гілляці,а другий - на катлетиній шиї
показати весь коментар
25.06.2024 19:41 Відповісти
Ці вже не звичайні, бо один з депутатським мандатом ВР, а другий з ксивою поліцейського.
показати весь коментар
26.06.2024 00:08 Відповісти
А чого він голий і в бур'янах?
показати весь коментар
25.06.2024 19:12 Відповісти
Шкода квасолю й цибулю повитоптували на вгороді
показати весь коментар
25.06.2024 19:15 Відповісти
авжеж, невдобно вийшло - пикою в цибулю і без ста грамів 😂👍
показати весь коментар
25.06.2024 19:41 Відповісти
Хотів вернути все в зад і побіг ховатися там, де мама знайшла. 😊
показати весь коментар
25.06.2024 22:53 Відповісти
Згадаєш мої слова - адвокатами буде зроблено все щоб вивести все це як "ексцес виконавця" А "Катлєта" - "не при ділах"! Він не розумів що відбувається і навіть не здогадувався про те що його охоронець вчиняє злочин!
показати весь коментар
26.06.2024 09:43 Відповісти
І всє еті ублюдкі навєрна тяжело бальниє паетаму нє на вайнє ілі імєют бронь от мобілізации...
показати весь коментар
25.06.2024 19:13 Відповісти
І шо кумовство не допомогло? - Не вірю! скоріш за все розігрують шоу щоб відволікти нарід від серйозних проблем!
показати весь коментар
25.06.2024 19:15 Відповісти
Проблема не забарилася:чергове розслідування журналістів про аферу з підставними компаніями на закупівлі мінобороною фляг для ЗСУ
показати весь коментар
25.06.2024 20:37 Відповісти
Знову фляги? Це ж було вже! (с)
показати весь коментар
26.06.2024 10:51 Відповісти
То ж було при резнікові,а тепер при наступному мародері ((
показати весь коментар
26.06.2024 10:59 Відповісти
ТЦК не уволили???, тоже прибежали под дудочку.....
показати весь коментар
25.06.2024 19:15 Відповісти
А докторів хто бити буде?
показати весь коментар
25.06.2024 19:21 Відповісти
показати весь коментар
25.06.2024 19:22 Відповісти
🤣🤣🤣
показати весь коментар
25.06.2024 19:43 Відповісти
Ой, мамо, а мавпочка читати вміє!
показати весь коментар
25.06.2024 22:27 Відповісти
Навряд. Це бородате гузно сиділо в горах Кавказу, пасло овець і кіз, а букварем, якого йому дали батьки-вівцеводи, підтирав собі тухес.
показати весь коментар
26.06.2024 09:07 Відповісти
Попа як у Кім , доплигався. Ці ухилянти вкрай знахабніли.Тцк молодці, що таке відловлюють.👍
показати весь коментар
25.06.2024 19:24 Відповісти
.. посмотрите - как фронтовику руки крутят !!..
показати весь коментар
25.06.2024 19:39 Відповісти
Це мабуть боєць приватної військової компанії, яких у Україні сотні і які поки що мають ліцензії "охоронних компаній", надають легальні послуги охорони. А куди ще влаштуватися ще не старому, повному сил, пенсіонеру силових структур? За деякими оцінками таких бійців ПВК в тилу України близько 50 тис.
показати весь коментар
25.06.2024 20:12 Відповісти
На сьогодні котлета не зміг надати договір співпраці з охоронною компанією-за даними журналістів ці бики не належать офіційно до ліцензованого охоронного агенства
показати весь коментар
25.06.2024 20:40 Відповісти
Так це ж звичайні тітушки.Таких добіса.
показати весь коментар
25.06.2024 22:20 Відповісти
На відео злочину був зафіксований щонайменше один фігурант у безрукавці "Поліція" (у цивільному), який на момент вчинення злочину офіційно працював у правоохоронному органі, отримуючи заробітну платню та інше забезпечення коштом державного бюджету України.
Схоже на те, що офіційну належність тих биків до силових структур мабуть треба буде встановлювати більш ретельно. Зокрема, хто і на якпй підставі видав дозвіл на предмет, схожий на пістолет, який зображений на фото?
показати весь коментар
25.06.2024 23:28 Відповісти
Цей пістолет належить котлеті,він має дозвіл на зброю.А правдивість ніхто не встановить.Голова Нацполу Вигівським зашкварений в останньому відео Бігус-інфо: незаконне збагачення,торгівля пальним без ліцензії((замгенпрокурора Вербицький відсторонений-незаконне збагачення((там в структурах повна жопа,абсолютна дискредитація+скандал зі зливами інфи в НАБУ.
показати весь коментар
25.06.2024 23:53 Відповісти
Мабуть, в цій історії не все так просто.
показати весь коментар
25.06.2024 19:54 Відповісти
А хто тут ще пам'ятає подібну історію з Куніцьким, там також ексвоїн (випадково)
проходив повз колцентр,
А чому всі мовчать про реальне побиття воїна в Києві,вигулював свою собачку, у відпустці, уродами, яким не сподобалася його стрижка ....Люди, як вами легко маніпулювати....
показати весь коментар
25.06.2024 20:37 Відповісти
Справи відбулись майже одночасно,тільки там 17річний мажорчік,якого відпустили на підписку,в обох випадках легкі тілесні
показати весь коментар
25.06.2024 20:45 Відповісти
Ну як що в цій справі інкримінують катування, то в тій справі мені важко уявити, як вони спустили на легкі тілесні 😡
показати весь коментар
25.06.2024 20:59 Відповісти
Якби були середні,то його б не випустили,на 21.00 ця потвора вже вдома,а так поночував би пару діб в СІЗО,його адвокати легко все розрулили і під домашній арешт в теплу хатку
показати весь коментар
25.06.2024 21:20 Відповісти
Якби були середні,то його б не випустили,на 21.00 ця потвора вже вдома,а так поночував би пару діб в СІЗО,його адвокати легко все розрулили і під домашній арешт в теплу хатку
показати весь коментар
25.06.2024 21:28 Відповісти
Кот - с NEVA beach чи с крымско-меотидских болот ... Ляха муха , кацапы уже бегуть с Крыма. скоро отожмем... АААА?
показати весь коментар
26.06.2024 16:02 Відповісти
Голый пiрс у Ленiнградi,то не вiд АВРОРЫ.
Невский берег та й у лазнi грiЕ помiдори.
Хто це нишком у куточку калачем зкрутився?
То КИЦЯН вже валер*яни вiд пуза обпився.
А 4 раз заскочив , та й не забарився:
РОСIЯНЦI вiн в iнетi щойно уклонився.
Любi друзi то й скажiть: що вам заважаЕ
Украiну полюбити - а не басурманiв
показати весь коментар
26.06.2024 16:18 Відповісти
Раз на Невском берегу

случилась оказия.

Кот в чего-то наступил,

прервалась фантазия:



О еде своей насущной,

да с кусочком мяса

И какой - теперь мурлыкать:

вышибло оказией.



Его ушки - на макушке,

хвост скрутился бубликом.

И усы все вдруг обвисли,

лапками задергал он.



Лоб его прихорошился

хохолком-Авророю.

Вот что значит ловеласки

к граблям он- с любовию.

В грабли Кот с икрою ходит

погурманить с кофе.

Лишь о них сердечный вспомнит ,

одолим он комой.

А4 раз их встретит,

Lorelei заводит...ACHTUNG...

Россиянку видит бренно,

то к HELEN (шифрую) воспрянет.

Каламбурно в голове , (БуранМихальРосичПаниАкула)

мысль несется молнией:

INTEGRALы, ЛЬВIВ, krim4anin,

ALWAIS, баста: КОМА...
показати весь коментар
26.06.2024 16:22 Відповісти
LORELEINIC - кто встретит повесьте табличку от преданной старушки, дайте аминазину и допишите: «МЕРЗКИЙ». Або припнiть, най навкруги угорки шаруе.
показати весь коментар
26.06.2024 16:24 Відповісти
ЭТО КТО, ЭТО КТО,.... у компьютера сидит?

От старушки он, противный, чувства к LORELEI таит,

Это злобный старикашка реваншизмом все горит.

То весь Крым хотит отдать он- все Украину кроит.

Мерзким, злобным старикашкам в Украине места нет.

На свежи трусы сменивши, во Сибирь иди тужить.

P.S. Гарна в нас таки - слив*янка, гарнi вуйни тут - не там.

Глупе сало, що без хлiба, ним гидуе й басурман.
показати весь коментар
26.06.2024 16:27 Відповісти
Я з тих, кому модери *поклали* штук 40 ніків. Вибачте, це випадковий збіг.
показати весь коментар
26.06.2024 20:20 Відповісти
вибачте, але шо то за воїн та собака яких лупцюють 17 літні сцикуни?
показати весь коментар
26.06.2024 09:24 Відповісти
Вам би до лікаря звернутися, психотерапевта. Може ще допоможе, хоть якось..
показати весь коментар
26.06.2024 10:30 Відповісти
Варто щиро "подякувати" виборцям подібного лайна і каклєт!!!
показати весь коментар
25.06.2024 20:03 Відповісти
Шановний бомонд, не забудьте ст. 28 ККУ. Там весело про вчинення злочину групою осіб ...
показати весь коментар
25.06.2024 20:09 Відповісти
Тищенко звісно скотина і імбєцил як і всі в "слузі зеленого урода", але який мотив доколупуватися до чоловіка з коляскою і дитиною? Історія мутна..
показати весь коментар
25.06.2024 20:14 Відповісти
У отуївшого бидла та бандюка шукати мотиви? Я добре знаю КК та КПК, тут просто тупізм отуєвшого урОда.
показати весь коментар
25.06.2024 20:21 Відповісти
"Котлєта" просто "пішов по бєспрєделу" Вирішив "побикувать" на всю Україну - але "нарвався"
(До речі - другий онук Сергійовича вирішив піти стежкою брата! Готується до вступу до того ж ліцею Буде кому нашими відновленими ВМС командувать)
показати весь коментар
26.06.2024 09:55 Відповісти
Там все навпаки, людина з дитиною на руках, пішла з'ясовувати в екіпірованих, і озброєних людей, що вони тут роблять,
хоча поряд була дружина з коляскою.
Хтось тут з адекватних людей зробив би щось подібне ?
показати весь коментар
25.06.2024 20:42 Відповісти
Ну головне, що ви адекватний!
показати весь коментар
25.06.2024 22:29 Відповісти
Знаю,що потерпілий рік!!!перебував в полоні,дивує що Кракен не реагує на ситуацію
показати весь коментар
25.06.2024 23:57 Відповісти
Невже бичатня не розрахувала свої сили?
показати весь коментар
25.06.2024 20:23 Відповісти
На ЮТУБІ щойно зявився відос як Катлєта тренує суд та прокурорів.
показати весь коментар
25.06.2024 20:25 Відповісти
Зеленський і Єрмак всралися реально - запахло розправою над всією Зе владою
показати весь коментар
25.06.2024 20:32 Відповісти
треба
показати весь коментар
26.06.2024 00:13 Відповісти
Купка підорів керує країною,а клоун грає роль прєзідєнта.
показати весь коментар
25.06.2024 21:10 Відповісти
Не дарма ж модними у них є гейпрайди!
показати весь коментар
26.06.2024 16:56 Відповісти
цікавий факт:помічниця підозра Андрієвська-рідна сестра відомоі колаборанти"міс дно"губатоі андрієвькоі,зірки ТТоку
показати весь коментар
25.06.2024 21:31 Відповісти
* днр*підора
показати весь коментар
25.06.2024 21:32 Відповісти
Показуха ОПГ дєрмака і не більше.
показати весь коментар
25.06.2024 21:37 Відповісти
События связаны с крышеванием колл-центра в Днепре.
показати весь коментар
25.06.2024 21:51 Відповісти
А коли посадять тих ТЦКшникiв, що викрадали та катували людей до смертi ? Чи то таке собi ?
показати весь коментар
26.06.2024 00:21 Відповісти
То таке собі, бо то ж були просто звичайні люди, нікому не відомі. Хто про них згадає?
показати весь коментар
26.06.2024 11:00 Відповісти
Класическое ОПГ под крышей ОП. Коля в этом ремесле не новичёк , он "работал " по спицальности в 90 годах .Вот что надо знать по "партию" слуга народа , и её главного.
показати весь коментар
26.06.2024 09:47 Відповісти
Щось отих, вгодованих кнурів, так і НЕБАЧИЛИ, а ні у ТЦК, а ні на медкомісії, за місцем їх реєстрації!?!?
Видно рекетир тищенко(в миру-катлєта), їм забороняв це робити, тому це ще одна стаття з ККУ… В Україні 11 років війна, ОСОБЛИВИЙ ПЕРІОД, а вони порушують Закони !!
Як, точно отой єрмак з ОПУ, так принципово підібрав собі оточення, то катлєти, то джек-пот, і усі вони, з купою «невідомо де отриманих грошей» по квартирах розсованих…
Мабуть, вони, дуже хотіли задонатити їх для Захисту України, у якій їм, так ЛЕГКО і ВЕСЕЛО, красти гроші під час ВІЙНИ !!
Так це тільки у них, з оточення єрмака Оманського! А що ж тоді казати, про нього самого та його родичів і послиць??

З ким поведешся, таких грошей і «наберешся!!!

Слава Захисникам України та їх Родинам!!
показати весь коментар
26.06.2024 10:27 Відповісти