8689 відвідувачів онлайн
1 867 24

Законопроєкт про демобілізацію - питання відповідальності Кабміну. До ВР не надходило законодавчих ініціатив щодо цього, - "слуга народу" Веніславський

Рада не отримувала від уряду законодавчих ініціатив щодо демобілізації

Законопроєкт про демобілізацію є предметом відповідальності Кабінету міністрів України. Наразі Верховна Рада не отримувала жодної відповідної законодавчої ініціативи щодо цього питання.

Про це заявив член комітету Верховної ради з нацбезпеки оборони та розвідки, нардеп "Слуги народу" Федір Веніславський під час брифінгу у Медіацентрі Україна-Укрінформ, передає Цензор.НЕТ.

Він нагадав, що коли Комітет ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки розглядав законопроєкт про мобілізацію на фінальній стадії, до парламенту надійшло звернення від прем'єр-міністра України та міністра оборони України. Вони просили виключити з остаточного тексту документа положення, що стосуються звільнення з військової служби окремих категорій військовослужбовців.

Відповідно Верховна Рада України доручила, ухваливши закон про мобілізацію, розробити відповідний проєкт закону, який би передбачав критерії, підстави, строки можливого потенційного звільнення окремих категорій військовослужбовців зі служби, які вже відслужили певний термін, брали участь в бойових діях", - наголосив Веніславський.

Нардеп додав, що наразі до Верховної Ради законодавчі ініціативи щодо демобілізації від Кабінету міністрів не надходили.

Раніше повідомлялося, що законопроєкт про демобілізацію можуть внести до Верховної Ради за умови, що теперішні темпи мобілізації збережуться до кінця цього літа.

Топ коментарі
+12
"БУБОЧКА НЕВИНЕН!" - у нього немає стратегічного мислення та він фізіологічно нездатен!
показати весь коментар
26.06.2024 15:53
+8
Чекайте! Якщо, відповідно до законів України, єдиний, хто відповідає за мобілізацію - це Президент, то логічно буде, що і за демобілізацію відповідає він. До чого тут КМУ та МО?
Тільки лишилося з'ясувати який з президентів: той, що де-юре (херпіду) чи той, що де-факто (дєрьмак)? 🤔
показати весь коментар
26.06.2024 16:05
+4
Знов будуть перекидати як гарячу картоплину
показати весь коментар
26.06.2024 15:44
Коментувати
Сортувати:
федрило....
показати весь коментар
26.06.2024 15:43 Відповісти
Так у Україні не Рада приймае Закони а Кабмін?!

Що воно несе?!

Ім хтось, чогось не дав… Та не вже?! Кабмін мае право вносити пропозиції, а може і не вносити.

В Україні парламенська- президентська республіка. Законодавча власть це Рада. І вона повинна бути діевоі, а не виправдовуватися як імпотент!
показати весь коментар
26.06.2024 16:49 Відповісти
Знов будуть перекидати як гарячу картоплину
показати весь коментар
26.06.2024 15:44 Відповісти
Учорашня стаття у ТАЙМ ПРо лілягу миротворця Єрмака , невелика цитата

"За підрахунками Єрмака , було представлено понад сто країн і міжнародних організацій. Їхня заключна декларація, усі її 500 слів, прямо не закликала Росію припинити вторгнення. Натомість учасники пообіцяли уникати «загрози або застосування сили» проти будь-яких держав. Незважаючи на обережне формулювання, ключові посланці з Близького Сходу та інших частин Африки та Азії відмовилися підписати його. Південна Африка висловила обурення участю Ізраїлю в переговорах. Індія та Саудівська Аравія заявили, що без Росії процес не викликає довіри.
Лише в кулуарах делегати обговорювали питання, яке хвилювало всіх: яким миром закінчиться Україна?

ВИДІЛЯЮ ОСОБЛИВО ЗНАЧУЩЕ

"...заключна декларація, усі її 500 слів, прямо не закликала Росію припинити вторгнення. Натомість учасники пообіцяли уникати «загрози або застосування сили» проти будь-яких держав."-

Це все чого добився самітом Єрмак- уникати застосування сили проти рашки?
показати весь коментар
26.06.2024 15:47 Відповісти
закінчується вчорашня стаття в ТАЙМС ось цим -

Лише в кулуарах делегати обговорювали питання, яке хвилювало всіх: яким миром закінчиться Україна? Серед більш тверезих прогнозів виступив президент Чехії Петр Павел, генерал армії у відставці, який був одним із найнаполегливіших союзників України. В інтерв'ю в Bürgenstock він сказав мені, що Росія, ймовірно, залишиться під контролем окупованих нею земель, тоді як демократичний світ продовжуватиме засуджувати окупацію протягом наступних років. "Звичайно, я не бачу шансів, що Україна зможе перетворити війну на свій швидкий успіх", - сказав Павло. Росіяни,
показати весь коментар
26.06.2024 15:51 Відповісти
При всій повазі до генерала- Перемога це справ України. В першу чергу. А вже в другу це справа ЕС та світу.

Дивно буде коли світ заковтне усі забаганки ху&ла!
показати весь коментар
26.06.2024 16:53 Відповісти
Віримо лише ЗСУ!
показати весь коментар
26.06.2024 15:51 Відповісти
+++++++++++++
показати весь коментар
26.06.2024 15:56 Відповісти
"БУБОЧКА НЕВИНЕН!" - у нього немає стратегічного мислення та він фізіологічно нездатен!
показати весь коментар
26.06.2024 15:53 Відповісти
Висновок - якщо Єрмак тратить з нтеряпкою мільйони на такі саміти миру (з рашкою,) а й на підспівуючих по Африка їм БОНО та МАДОННИ - то чи будуть вони вести Україну до перемоги?
показати весь коментар
26.06.2024 15:54 Відповісти
Смердючі брехливі ZEлені паскуди. Хоча лохам та іншим тупим баранам ця брехня заходить. Я прав, барани з віслюками?
показати весь коментар
26.06.2024 15:54 Відповісти
ВР передає пас Кабміну... той випускає закон в аут!
показати весь коментар
26.06.2024 15:59 Відповісти
показати весь коментар
26.06.2024 16:04 Відповісти
ОСЬ ЦІ В ЦЕНТРІ ПОРЄШАТЄЛІ ДОЛІ УКРАЇНИ - поряд з половинкою президента -нетряпки АГЕНТА Кремля - ДРУГА ЛЮДИНА У ВЛАДІ США !

У тій самій владі США ,котра вимагає від Зеленського разом з Великобританською Азією ще х 2020 року - позбутися АГЕНТІВ КРЕМЛЯ ...
показати весь коментар
26.06.2024 16:09 Відповісти
Дерьмак це непрепустиме явище для України.

але, коли та де була інформація що США вимагають його звільнення?

Хто кому це офіційно заявляв? Линк, plz.
показати весь коментар
26.06.2024 16:58 Відповісти
В туалеті сварка. Ліве очко звинувачує праве.
показати весь коментар
26.06.2024 16:01 Відповісти
Законопроєкт про демобілізацію є предметом відповідальності Кабінету міністрів України. Наразі Верховна Рада не отримувала жодної відповідної законодавчої ініціативи щодо цього питання
======

КабМин просто не знает, что нужна демобилизация, а так бы давно уже сделали.
"Правительство на другой планете живет, родной" (с)
показати весь коментар
26.06.2024 16:02 Відповісти
Чекайте! Якщо, відповідно до законів України, єдиний, хто відповідає за мобілізацію - це Президент, то логічно буде, що і за демобілізацію відповідає він. До чого тут КМУ та МО?
Тільки лишилося з'ясувати який з президентів: той, що де-юре (херпіду) чи той, що де-факто (дєрьмак)? 🤔
показати весь коментар
26.06.2024 16:05 Відповісти
дякую, хотів сказати те ж саме; і неважливо, що іншими словами.
показати весь коментар
26.06.2024 16:19 Відповісти
МО підпорядковане Президенту. У нас хитра система балансів у зв"язку з унітарним устроєм держави і однопалатним парламентом.
показати весь коментар
26.06.2024 16:25 Відповісти
А що на це каже Умєров? Як ніяк, але він МО і отримав підтримку більш ніж у 300 голосів ВР, у тому числі й голосів опозиціонерів. Тепер розрулювати або Умєрову, або опозиції за таке голосування, або їм двом.
показати весь коментар
26.06.2024 16:13 Відповісти
Стаття 93 Конституції України: "Право законодавчої ініціативи у Верховній Раді України належить: Президентові України, народним депутатам України, Кабінету Міністрів України.
Фєдя, як завжди, трішечки нап..и..здів
показати весь коментар
26.06.2024 18:14 Відповісти
Демобілізація за всіх часів була тільки після закінчення війни. Не дуріть людям голови.
показати весь коментар
26.06.2024 20:36 Відповісти