11033 відвідувача онлайн
3 180 16

Сербія продовжить продавати зброю та боєприпаси Заходу, навіть якщо потім їх передаватимуть Україні, - прем’єр Вучевич

боєприпаси

Прем’єр-міністр Сербії Мілош Вучевич заявив, що Сербія продовжуватиме продаж зброї та боєприпасів іншим країнам, навіть якщо їх потім передадуть Україні.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Громадське.

Водночас прем’єр підкреслив, що Сербія не бере участь у війні.

"Я не хочу перешкоджати компаніям продавати наші боєприпаси в Іспанію, Чехію, США... Тому що це не заборонено і не аморально для нас — виробляти зброю та боєприпаси, які, на жаль, також використовуються там, де йде війна", — пояснив Вучевич.

Раніше видання Financial Times писало, що від початку російського вторгнення Сербія експортувала до України через треті сторони боєприпасів на 800 мільйонів євро.

За словами президента Сербії Александара Вучича, продаж снарядів до України — це можливість для бізнесу та важлива частина економічного відродження, а він сам не ставатиме на бік жодної сторони в російсько-українській війні.

Топ коментарі
+17
удар в псіну
показати весь коментар
26.06.2024 16:54 Відповісти
+7
Сербською #лдою по моськвським губам
показати весь коментар
26.06.2024 17:05 Відповісти
+6
пыня как последний... в десна с пончиком лупится заради плеснявых и ржавых корейских снарядов, а тута-вота - свеженькие и рядышком !
показати весь коментар
26.06.2024 17:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
удар в псіну
показати весь коментар
26.06.2024 16:54 Відповісти
пыня как последний... в десна с пончиком лупится заради плеснявых и ржавых корейских снарядов, а тута-вота - свеженькие и рядышком !
показати весь коментар
26.06.2024 17:29 Відповісти
П - означає послідовність
показати весь коментар
26.06.2024 16:56 Відповісти
Зы - "Звоните, договоримся !"
показати весь коментар
26.06.2024 17:26 Відповісти
včora mardaņiše vižžžalo po etomu povodu.... D potom vybačalsa
показати весь коментар
26.06.2024 16:58 Відповісти
"Озверел, шакал!")))
показати весь коментар
26.06.2024 17:03 Відповісти
Сербською #лдою по моськвським губам
показати весь коментар
26.06.2024 17:05 Відповісти
Розумний хлпчик.
показати весь коментар
26.06.2024 17:08 Відповісти
За словами президента Сербії Александара Вучича, продаж снарядів до України - це можливість для бізнесу та важлива частина економічного відродження Джерело:
Хоч у Президента Сербії сміливості вистачило назвати це бізнесом. А то у нас тут багато хто думає, що це тільки в збиток країнам, які нам допомагають.
показати весь коментар
26.06.2024 17:14 Відповісти
Вучевич розуміє безперктивність дружби з москальщиною .
показати весь коментар
26.06.2024 17:15 Відповісти
Хароший союзник у мордора. Але серби належать до західної цивілізації. Це було відомо ще з часів срср.
показати весь коментар
26.06.2024 17:29 Відповісти
Зеленський має нагородити Вучеча
показати весь коментар
26.06.2024 17:42 Відповісти
Вучіч:
Мне похер ваша война. сам не будет становиться на сторону ни одной стороны в российско-украинской войне. Источник:
показати весь коментар
26.06.2024 17:58 Відповісти
Так вот ти якiй, Сашко Вуяченко! 👍
показати весь коментар
26.06.2024 17:46 Відповісти
Потому что это не запрещено и не аморально для нас - производить оружие и боеприпасы, которые, к сожалению, также используются там, где идет война

А для чего еще нужны боеприпасы? Склады занимать?
показати весь коментар
26.06.2024 19:00 Відповісти
Нічого особистого, це просто бізнес.
показати весь коментар
26.06.2024 21:18 Відповісти