11231 відвідувач онлайн
6 547 26

Міноборони повернуло в ЗСУ 1 500 одиниць озброєння та військової техніки

a679353858b45a57af0a4812adf0e54f

У межах оптимізації ресурсів Міністерство оборони повернуло Збройним силам України тисячі одиниць техніки і військово-технічного майна. 

Як передає Цензор.НЕТ, про це інформує Міністерство оборони України.

Зазначається, що оборонне відомство України активно працює над забезпеченням ЗСУ необхідними ресурсами. Управління відчуження та утилізації надлишкового військового майна організувало повернення:

  • 1 500 одиниць озброєння та військової техніки, а також
  • понад 2 000 найменувань військово-технічного майна.

Це включає:

  • транспортні засоби (МТ-ЛБ, автозаправники, вантажні авто, танкоремонтні майстерні, танкові тягачі, БРЕМи тощо),
  • ремонтне обладнання,
  • засоби зв’язку
  • та інші необхідні елементи.

"Повернення у стрій надлишкового майна дозволить оптимізувати витрати та швидко забезпечити війська необхідними ресурсами", – зазначив заступник міністра оборони України Юрій Джигир.

Скільки і якої техніки допущено до експлуатації в ЗСУ?

Нагадаємо, від початку широкомасштабного вторгнення РФ оборонним відомством України кодифіковано, допущено до експлуатації у підрозділах Сил оборони України:

Топ коментарі
+12
??? не дуже зрозуміло, що повернули? те, що раніше виявилось "надлишковим" (читай - спіз@женим) і готувалось до продажу наліво? або повернули з утилізації?... і на це знадобилось всього пару років...
показати весь коментар
06.07.2024 16:51 Відповісти
+11
Так це було надлишкове майно , просто шедевр .
показати весь коментар
06.07.2024 16:53 Відповісти
+11
Щось неймовірне відбувається в ЗСУ. Ми зі світу по копійці збираємо, а виявляється є щось надлишкове Та що ж це робиться!
показати весь коментар
06.07.2024 17:25 Відповісти

Завантаження...