Наслідки ураження складу боєприпасів у Воронезькій області РФ. СУПУТНИКОВІ ФОТО
З'явилися супутникові знімки наслідків пожежі на складі боєприпасів поряд із хутором Погорелівка та селом Сергіївка у Підгірському районі Воронезької області.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише Радіо Свобода.
Нагадаємо, пожежа сталася після атака українських безпілотників. За інформацією місцевої влади, усі вони були збиті, проте уламки впали на хозбудівлю, після чого вона загорілась. Проте згодом губернатор Воронезької області Олександр Гусєв заявив про введення режиму НС у районі удару та евакуацію мешканців.
Хутір Погорелівка виправдовує свою назву)
Не зупинятися!
Бавовна для кацапії має стати звичайним явищем.
Вдала робота.Випалюємо далі.