8779 відвідувачів онлайн
13 297 46

Удар по Києву 8 липня: 33 загиблих, зокрема 4 дитини, 120 постраждалих, серед них 10 дітей. ФОТОрепортаж (оновлено)

Кількість постраждалих у Києві через вчорашню російську атаку збільшилася до 120. Усі роботи в лікарні "Охматдит" завершено, у Шевченківському районі пошуково-рятувальні роботи тривають.

Як інформує  Цензор.НЕТ, про це повідомив начальник КМВА Сергій Попко.

"Станом на ранок в Києві внаслідок ракетного удару 27 загиблих та 117 постраждалих. Серед загиблих четверо дітей", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, внаслідок ракетного удару по Києву 8 липня зафіксовано пошкодження в 7 районах міста - у Солом’янському, Дніпровському, Дарницькому, Святошинському, Деснянському, Шевченківському та Голосіївському.

ОНОВЛЕННЯ станом на 15:30

У ДСНС повідомили: "Пошукові, аварійно-рятувальні та відновлювальні роботи на території Охматдиту повністю завершені.

У Шевченківському районі під завалами житлового будинку пошуково-рятувальні роботи тривають.

Внаслідок вчорашньої ворожої атаки по Києву загинули 32 особи, серед них 4 дитини, 120 - постраждали, серед них 10 дітей, 11 осіб врятовано".

Пізніше в КМВА повідомили, що кількість загиблих у Києві зросла до 33.

Наслідки удару по Києву
Наслідки удару по Києву
Наслідки удару по Києву
Наслідки удару по Києву
Наслідки удару по Києву

Топ коментарі
+28
1944/2024.
Рівно в той ж день 8 липня 1944 центральний орган пропаганди націонал-соціалістів Рейху гордо святкував обстріл Лондона крилатими ракетами V1.
На фото зліва - нацистська V1 (Fieseler Fi 103) над Лондоном. Справа - - рашистська Х-101 над Києвом.
Різниця у 80 років. Суть та сама.

https://pbs.twimg.com/media/GR-LxS3bwAAWJJG?format=jpg&name=small

https://pbs.twimg.com/media/GR-lYDJWkAIZmES?format=jpg&name=900x900
показати весь коментар
09.07.2024 08:06 Відповісти
+24
а шо там Орбан? може якось прокоментує? жест доброй волі від путлєра?
показати весь коментар
09.07.2024 07:51 Відповісти
+20
Всю рашиську мерзоту включно з міжнародним злочинцем путіном треба безжально знищувати ні про що говорити з цими виродками,це світове зло.
показати весь коментар
09.07.2024 08:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а шо там Орбан? може якось прокоментує? жест доброй волі від путлєра?
показати весь коментар
09.07.2024 07:51 Відповісти
а це схоже на результат його миротворчої місії. задовбали старі недобитки у владі.
показати весь коментар
09.07.2024 08:31 Відповісти
А вона одна летіла??

Ото капець - що ви за люди?? Коли в Києві все збили, а в іношу місті ні - поливаєте гівном всіх киян, що все ППО під сеье стягнули. А коли по Києву прилетіло - то жалієте киян. Що за фігня??

Ото всі питання професійні Банковій задавайте!!
показати весь коментар
09.07.2024 20:33 Відповісти
"Зелені " могли використати напад на дітей як привід до: початку торгу с ******,до випрошування ресурсів у Заходу,до закручування свободи і початку зеленої диктатури ; в принципі вони впевнено просувають свою необмеженність при керуванні Україною. бо справді дуже дивно,до цього ПВО Києва,засноване на західних ПВО не пропустило жодної ракети.а тут одну за одною....
показати весь коментар
09.07.2024 20:44 Відповісти
І вони називають себе человеками та зроду не були людьми андрофаги звірі собі подібниз не вбивають
показати весь коментар
09.07.2024 08:00 Відповісти
Всю рашиську мерзоту включно з міжнародним злочинцем путіном треба безжально знищувати ні про що говорити з цими виродками,це світове зло.
показати весь коментар
09.07.2024 08:04 Відповісти
То знищуйте
показати весь коментар
09.07.2024 08:30 Відповісти
Спасибо, кэп
показати весь коментар
09.07.2024 13:32 Відповісти
1944/2024.
показати весь коментар
09.07.2024 08:06 Відповісти
"Не з нашим щастям" (с)...
показати весь коментар
09.07.2024 19:39 Відповісти
Цікаво, а ручна болонка їрмакаки приймає участь в ліквідації наслідків удару - воно ж має медичну освіту?
показати весь коментар
09.07.2024 08:21 Відповісти
Не дай бог, щоб вона ще когось лікувала...
показати весь коментар
09.07.2024 08:41 Відповісти
Ця шлендра тішить путіна своїм мерзотним нутром.
показати весь коментар
09.07.2024 17:20 Відповісти
В день обстрела Киева наше зелёное солнышко опять за границей было?
показати весь коментар
09.07.2024 08:36 Відповісти
Гундосик зніма відосик, як завжди він в головній ролі.
показати весь коментар
09.07.2024 09:38 Відповісти
Не дай Бог щоб нас лікувала Марьяна Безумна, а судили суддя Вовк з адвокатом Татаровим!
показати весь коментар
09.07.2024 08:55 Відповісти
А соціалкою керувала третякова..
показати весь коментар
09.07.2024 17:28 Відповісти
РигоАНАЛИ/опозажопники з ВРУ, разом із сімоненком, мартиненко, калінкаровим, та ще тисячами їм подібним ЖДУНАМ-коригувальникам в Україні, радіють своїм досягненням перед рашистами!!??
Крові на їх руках та відповідальності за убивства Українців, порівну з рашистами, воєнними злочинцями! Холуями вони, найнялися до прутіна, холуями і подохнуть!!
Україна вистоїть і переможе, а на вас зрадники, кров та смерть Українців, залишиться до сьомого коліна, виродки!! Будьте ви прокляті!
показати весь коментар
09.07.2024 09:19 Відповісти
Там наш Велічайший Лідар підписував якісь папірці. Казав - то безпекові угоди. Потужні. Що з тими угодами, ніхто не знає?
показати весь коментар
09.07.2024 09:49 Відповісти
Розминають і в рулони змотують
показати весь коментар
09.07.2024 18:51 Відповісти
Головне що ОП та ВР не постраждали і найвеличніший десь поїхав.
показати весь коментар
09.07.2024 09:54 Відповісти
а де там той, хто "зупинив" пуйла?
показати весь коментар
09.07.2024 10:06 Відповісти
підписує чергову <******* незрозумілу бумажку з поляками
показати весь коментар
09.07.2024 10:12 Відповісти
За словами президента єрмак дуже сильний менеджер і тому буде посилення пво, яке організацізуж сильний менеджер.
показати весь коментар
09.07.2024 11:28 Відповісти
Ось і прийшов справжній "мир єрмака", де вони разом з ху@граєм гарно попіарились серед світових лідерів в Швейцарії...
показати весь коментар
09.07.2024 11:58 Відповісти
Нє служил - нє мужик. Вам і вашій сімʼї будуть дуже раді десь у Волгограді
показати весь коментар
09.07.2024 23:20 Відповісти
На расее дна нет. Обстрелять прицельно детскую больницу - а оон и обсе (специально с маленькой буквы, эти "организации" уже ничего не значат) молчат
показати весь коментар
09.07.2024 17:10 Відповісти
Нужно убить столько же детей, демонстративно, сколько они убили наших. Может хоть после этого орчихи будут выходить на митинги против войны?
показати весь коментар
09.07.2024 17:12 Відповісти
Они будут призывать ещё больше обстреливать Украину.
показати весь коментар
09.07.2024 19:04 Відповісти
Ні не будуть. Вони будуть вбивати нас тільки з більшою злобою
показати весь коментар
09.07.2024 23:18 Відповісти
показати весь коментар
09.07.2024 17:25 Відповісти
показати весь коментар
09.07.2024 20:38 Відповісти
А що там Байден? Зупинив путіна?
показати весь коментар
09.07.2024 22:26 Відповісти
зато зеленский со своим ********* живой, и спокойно живет себе дальше. ибудет рости своих *********.
показати весь коментар
09.07.2024 23:23 Відповісти
...увы,такова реальность...Был наводчик,быдлонасекомыши болот мацковии нашли брешь в ПВО....Сочувствие семьям погибших...
показати весь коментар
10.07.2024 06:49 Відповісти
Кто понесёт наказание из генералитета и военных чиновников за эту халатность?! Почему ракеты не сбивали ещё до подлёта к Киеву? Ини же не из под земли выскочили? Пролетели почти всю Украину. Их видели во многих областях и пропустили. Или философия этой войны уже такова: "...пусть куда угодно летят, они не к нам же летят"!
показати весь коментар
11.07.2024 07:49 Відповісти