9440 відвідувачів онлайн
52 688 50

Одеський ексвійськком Борисов замість служби відпочивав на Сейшелах та в Іспанії, - ДБР

Колишній одеський військком Євген Борисов постане перед судом

Перед судом постане колишній керівник одеського обласного ТЦК Євген Борисов, який під час війни обманом їздив відпочивати в Іспанію та на Сейшельські Острови. Він не з'являвся на службу без поважних причин та ухилявся від несення обов’язків військової служби.

Про це повідомили в пресслужбі ДБР та в Офісі генерального прокурора, передає Цензор.НЕТ.

Правоохоронці завершили досудове розслідування щодо колишнього начальника Одеського обласного ТЦК та СП Євгена Борисова. Обвинувальний акт направлено до суду.

Борисов ухилявся від проходження служби

За даними слідства, з 2 по 16 грудня 2022 року Борисов не приходив на службу, а потім як підставу для цього подав витяг із медичної карти, де було вказано, що він два тижні лікувався в медзакладі.

"Експосадовець виїздив за межі України у 2022-2023 році під виглядом особи, що начебто постраждала внаслідок російської агресії. Зокрема, за допомоги знайомого лікаря він оформляв собі виїзд начебто на лікування після поранення на фронті", - повідомили в ДБР.

Йдеться про виписку про нібито перебування на лікуванні у медзакладі, начебто затверджену керівництвом лікарні, без прізвища лікаря та його посади.

Відпочивав на дорогих курортах

Як зазначили правоохоронці, насправді ж з грудня 2022 року по січень 2023 року Борисов відпочивав зі своєю матір’ю та дружиною на курортах Сейшельських Островів та Іспанії.

Під час розслідування також було встановлено факт використання ексвоєнкомом підробленого документа, як підставу для нез’явлення вчасно на військову службу.

Нові обвинувачення Борисову

Одеському ексвійськкому інкриміновано нез'явлення на службу без поважних причин, вчинене в умовах воєнного стану; ухилення від несення обов’язків військової служби шляхом обману, вчинене в умовах воєнного стану та використання завідомо підробленого документа (ч. 5 ст. 407, ч. 4 ст. 409, ч. 4 ст. 358 КК України).

Обвинувачений зараз перебуває під вартою, за цією справою йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

Інші справи Борисова

Нагадаємо, раніше одеського ексвійськкома Борисова повторно затримано на виході із СІЗО. Йому повідомлено про нову підозру - в організації легалізації майна, одержаного злочинним шляхом в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 209 Кримінального кодексу України).

У 2023 році Борисова затримали й помістили під варту. Спочатку суд призначив йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у сумі 150 мільйонів гривень, однак поступово суму застави зменшили до 12 мільйонів гривень.

Головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов у Facebook опублікував інформацію щодо майнового стану родини начальника Одеського обласного Територіального центру комплектування ЗС України полковника Борисова.

Згодом ЗМІ показали маєток та офіс родини одеського військкома Борисова.

Згодом президент Володимир Зеленський доручив ексголовнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному негайно звільнити одеського військкома Борисова.

Пізніше ДБР повідомило про підозру Борисову.

Топ коментарі
+32
А скільки таких "борисових" сидять зараз в Іспанії, попивають коктейль на пляжі та пописують у смартфоні коменти про поганих ухилянтів, борг Батьківщині, як потрібно стояти на смерть і взагалі, про все таке ліричне...
показати весь коментар
11.07.2024 12:15 Відповісти
+20
Ашо, заможня людина працею зморена, може собі дозволити.
Он, його керівник по вс'ему світу за бюджетні мандрує, а він за власні, зароблені наполеглевою працею.
показати весь коментар
11.07.2024 12:15 Відповісти
+19
Шукав ухилянтів на Сейшелах і Мальорці. Знайшов сліди, які достовірно вели на Домінікану, Барбадос і Кариби. Але під час підготовки до чергового небезпечного відрядження був затриманий через неправдивий донос. Очевидно, що це все глобальна ухилянтська і кацапська змова...
показати весь коментар
11.07.2024 12:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ашо, заможня людина працею зморена, може собі дозволити.
Он, його керівник по вс'ему світу за бюджетні мандрує, а він за власні, зароблені наполеглевою працею.
показати весь коментар
11.07.2024 12:15 Відповісти
А скільки таких "борисових" сидять зараз в Іспанії, попивають коктейль на пляжі та пописують у смартфоні коменти про поганих ухилянтів, борг Батьківщині, як потрібно стояти на смерть і взагалі, про все таке ліричне...
показати весь коментар
11.07.2024 12:15 Відповісти
А некоторые еще и поклепы пишут в СБУ на людей переживших оккупацию. Из той же Испании. Есть и такие.
показати весь коментар
11.07.2024 12:33 Відповісти
Ну от! З-поміж усіх тецекашників хоч один ще й соціальнопідтримець.
показати весь коментар
11.07.2024 12:16 Відповісти
оце і є справжній ухилянт, робимо ставки коли це герой знов десь на Майорці вспливе
показати весь коментар
11.07.2024 12:16 Відповісти
зараз він "мобілізується" і відправиться на "фронт"! через тиждень повернеться на Закарпаття формути "нову бригаду" 😂
показати весь коментар
11.07.2024 12:36 Відповісти
А Захисники України, у цей же час, боронять Україну від рашистів обмилка!!
Питання, Чому, ми не в отому НАТІ?? Он ось вам і відповідь!
показати весь коментар
11.07.2024 12:17 Відповісти
Маляр нам другое рассказывала....
показати весь коментар
11.07.2024 12:18 Відповісти
Щодо решти звільнених воєнкомів нам теж "лапшу" вішають, мовляв, лише кілька справ було відкрито. А на оцих "невинних овечках" трималася вся мобілізація. Брехня від самого початку. Вони що, звільнившись і всі бази даних з собою забрали? Просто Борисов вляпався по самі вуха, а решта "тихенько пішла до лісу".
показати весь коментар
11.07.2024 12:35 Відповісти
оно и при ссср было место-мама не горюй..сейчас даже трудно представить....
показати весь коментар
11.07.2024 12:45 Відповісти
Пацан ровний, єму па панятіям паложена )
показати весь коментар
11.07.2024 12:19 Відповісти
Это все ИПСО! Борисов, просто ездил изучать стандарты НАТО, что бы потом их внедрить в ЗСУ!
показати весь коментар
11.07.2024 12:20 Відповісти
Шукав ухилянтів на Сейшелах і Мальорці. Знайшов сліди, які достовірно вели на Домінікану, Барбадос і Кариби. Але під час підготовки до чергового небезпечного відрядження був затриманий через неправдивий донос. Очевидно, що це все глобальна ухилянтська і кацапська змова...
показати весь коментар
11.07.2024 12:28 Відповісти
Уточніть: стандарти відпочинку військовослужбовців НАТО!
показати весь коментар
11.07.2024 12:30 Відповісти
Призначити військкомом у зоні строком на надцять років.
показати весь коментар
11.07.2024 12:27 Відповісти
показати весь коментар
11.07.2024 12:28 Відповісти
Кому війна,а кому мать родна!
показати весь коментар
11.07.2024 12:33 Відповісти
Саме так. І ось перелік, не повний, кому війна мати рідна:
1. Зпвгосп дЕрьмак.
2. Керівник завгоспа дЕрьмака Вальодья найвЯлікай плідор **********.
2. 5-6 менеджерів керівника завгоспа дЕрьмака.
3. Слуги та служанки мудрого наріда якій вибрав у 2019 році керівника завгоспа дЕрьмака.
4. ........
5. ........
показати весь коментар
11.07.2024 12:43 Відповісти
А кому сейчас легко?
показати весь коментар
11.07.2024 12:35 Відповісти
Легко зараз мабуть колишньому судді-вбивці Тандиру. Дуже легко мерзотнику.
Виявляється, за вбивство людини можуть "дуже суворо" покарати - звільнити з роботи.
показати весь коментар
11.07.2024 12:38 Відповісти
Да у меня на памяти не раз менты и дочки прокуроров устраивали смертельные ДТП и все заминали.
показати весь коментар
11.07.2024 12:41 Відповісти
А де ж йому ще відпочивати???? На Ворсклі? На Дніпрі?
показати весь коментар
11.07.2024 12:45 Відповісти
У Тисі. Одноразово.
показати весь коментар
11.07.2024 12:46 Відповісти
Варіянт
показати весь коментар
11.07.2024 13:11 Відповісти
то це воно займалось мобілізацією а деякі тут верещали що який він няшка?
показати весь коментар
11.07.2024 12:45 Відповісти
показати весь коментар
11.07.2024 12:51 Відповісти
Вот эту, прости господи меня, фаворитку, лобистку, продажную шкуру, заслуженную журналистку Украины, про-российскую консерву надо точно мобилизировать и отправить не перезагрузку мозгов в ІІІ-ю Штурмовую бригаду!! Там быстро вставят мозги на место!
показати весь коментар
11.07.2024 14:54 Відповісти
Щуку в річку...
показати весь коментар
11.07.2024 16:23 Відповісти
Чому б і ні? У офіцера української армії нема причин відмовляти собі у чомусь, а ні матеріальних, моральних тим паче. Служивий заробив, подякував керівництву за довіру і пожинає плоди.
показати весь коментар
11.07.2024 12:51 Відповісти
Крутим пацанам--- крутий відпочинок.
показати весь коментар
11.07.2024 12:52 Відповісти
"Навійськкомив", відпочивав на "чесно зароблені"
показати весь коментар
11.07.2024 12:54 Відповісти
А ''кріпаки'' нехай ідуть за отаких виб**ів воюють!
показати весь коментар
11.07.2024 12:55 Відповісти
Доки будуть ківалівські судді і портновські адвокати править нічого гарного не буде треба мінять усю систему суддя повинен не призначатись а вибиратись на якийсь термін без зарплати на повному державному забеспеченні після термінуіде працювати по професії адвокати щоб не мали права спілкуватися ні з суддею ні з прокурором елемент корупції заніс адвокат судді і прокурору все окей
показати весь коментар
11.07.2024 12:56 Відповісти
Досі не визначився, ким краще йти працювати: завгоспом СБУ чи Одеським воєнкомом?
І той, і другий - уважаємиє люді...
показати весь коментар
11.07.2024 12:57 Відповісти
Краще завгоспом ОПи.
показати весь коментар
11.07.2024 13:00 Відповісти
Дякую 😀
показати весь коментар
11.07.2024 13:03 Відповісти
Що ви до людини доколупались... Ви думаєтє нєрви він собі не помотав??? В Одесі як він відпочине? там його кожна собака знає, будуть до нього на пляжі лізти, якісь купюри пхати в плавки...
показати весь коментар
11.07.2024 12:58 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=kcSTI8CLcvw&t=237s
показати весь коментар
11.07.2024 14:25 Відповісти
После всего, что происходило в Одессе с мобилизацией, дракой с парамедиками и т.д., де и не только в Одессе, во многих городах Украины, не о каком обновлении личных данных, регистрации в Резерв +, добровольной мобилизации речи уже быть не может!!! Если кто ещё ничего не понял, пусть идёт и мобилизируется, воюет, умирает за их богатства, но название таким - ЛОХИ!
А всем остальным, настоятельная рекомендация от Юлии Владимировны Тимошенко, экс-премьер-министра Украины - РЯТУЙТЕСЬ, ТІКАЙТЕ З УКРАЇНИ. НЕХАЙ ВОНИ САМІ ЗА ВСЕ ЦЕ Й ВОЮЮТЬ!!! И уехала вместе со своим зятем в ОАЭ. Вот, как надо решать эти вопросы!!!
показати весь коментар
11.07.2024 14:49 Відповісти
В Одесі завжди було все з перебором )
показати весь коментар
11.07.2024 14:53 Відповісти
Это уже тот бурят, которыми нас пугают, что придут и будут грабить, или еще нет?
показати весь коментар
11.07.2024 15:00 Відповісти
За один рік став майором, бувший "рішала" в ДАІ коли розігнали, пішов "рішала" до МРЕО, коли розігнали МРЕО пішов в ТЦК та СП. Прийшов рядовий СОЛДАТ-КУХАР та за рік став МАЙОРОМ ЗСУ начальником відділення ТЦК та СП вже має лексуса за tel:24000 24000 $. До речі "відстрочка" на півроку всього 4 000$. Звертатись "для переймання досвідом" до м. Первомайський, Харківська область
показати весь коментар
11.07.2024 15:11 Відповісти
Дорогие курорты, сейчас может себе позволить, любой глубокотыловой полковник. У них зарплаты от 70 тысяч.
показати весь коментар
11.07.2024 15:28 Відповісти
Джонсон, почему денех не даешь, навернопутьку зассал?
показати весь коментар
11.07.2024 16:00 Відповісти
Ви забуваєте, що ТЦК та СП це не тільки центр комплектування, а ще й соціальної підтримки військовослужбовців. Ось він себе й підтримував, організувавши відпочинок після важкої служби.
показати весь коментар
11.07.2024 16:16 Відповісти
По хорошому всі його накази на період перебування на посаді треба визнати недійсними
показати весь коментар
11.07.2024 16:31 Відповісти
Вже дуже давно , більше року йому щось там загрожує, а Високооплачуваний державою суддя заставу зменшив і ще трохи потягнуть високооплачувані слідчі і справу непідкупний суддя закриє.
показати весь коментар
11.07.2024 16:40 Відповісти