10678 відвідувачів онлайн
14 075 88

Росія не збирається брати участь у другому Саміті миру щодо України, - МЗС РФ

МЗС РФ про участь Росії у другому Саміті миру

Заступник глави МЗС РФ Михайло Галузін заявив, що Росія не планує брати участь у другому Саміті миру, який прагне організувати Україна. 

Як передає Цензор.НЕТ, його заяву цитує пропагандистське агентство "РИА Новости".

За його словами, другий саміт є нібито "спробою реабілітуватися за провал" під час Глобального саміту у Швейцарії.

Галузін назвав "Формулу миру" президента України Володимира Зеленського "тупиковою й ультимативною".

"Ми такі ультиматуми не приймаємо і в подібних "самітах" брати участь не збираємося", - додав заступник Лаврова.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський днями заявив про бажання України провести другий Глобальний саміт миру у 2024 році. 

Глава МЗС України Дмитро Кулеба заявляв, що Росію можна долучити до другого Саміту миру за форматом "зернової угоди".

Топ коментарі
+25
Чудасія! Тирористів до миру закликають! А їх треба розстрілювати!
показати весь коментар
11.07.2024 12:39 Відповісти
+21
Не ну а шо ви хотіли?! Кацапстан пропонує тільки капітуляцію України, та колективного Западу.
показати весь коментар
11.07.2024 12:39 Відповісти
+17
Читайте це уважно, всі слабкі на розум дебіли, які вірять в те шо рашка хоче з нами миру, просто треба трошки поторгуватись із ними земелькою.

І я ще додам - якщо (а це наразі виглядає дуже імовірним) в США оберуть Рудого Клоуна - }{уйлуша знахабніє настільки що не просто не відмовиться від своїх "умов" для початку переговорів (вихід ЗСУ із Запорізької, Херсонської, Донецької та Луганської областей) - а ще й висуне нові.

Так що або ми переламаємо хребет цим мразям (а це ще добрячі 1.5-3 роки війни), або готуймося емігрувати всією країною, якщо ви звісно не підрусняве гівно, здатне вижити в сруському світі який тут настане після повної окупації.
показати весь коментар
11.07.2024 12:40 Відповісти

Завантаження...