Росія не збирається брати участь у другому Саміті миру щодо України, - МЗС РФ

Заступник глави МЗС РФ Михайло Галузін заявив, що Росія не планує брати участь у другому Саміті миру, який прагне організувати Україна.
Як передає Цензор.НЕТ, його заяву цитує пропагандистське агентство "РИА Новости".
За його словами, другий саміт є нібито "спробою реабілітуватися за провал" під час Глобального саміту у Швейцарії.
Галузін назвав "Формулу миру" президента України Володимира Зеленського "тупиковою й ультимативною".
"Ми такі ультиматуми не приймаємо і в подібних "самітах" брати участь не збираємося", - додав заступник Лаврова.
Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський днями заявив про бажання України провести другий Глобальний саміт миру у 2024 році.
Глава МЗС України Дмитро Кулеба заявляв, що Росію можна долучити до другого Саміту миру за форматом "зернової угоди".
І я ще додам - якщо (а це наразі виглядає дуже імовірним) в США оберуть Рудого Клоуна - }{уйлуша знахабніє настільки що не просто не відмовиться від своїх "умов" для початку переговорів (вихід ЗСУ із Запорізької, Херсонської, Донецької та Луганської областей) - а ще й висуне нові.
Так що або ми переламаємо хребет цим мразям (а це ще добрячі 1.5-3 роки війни), або готуймося емігрувати всією країною, якщо ви звісно не підрусняве гівно, здатне вижити в сруському світі який тут настане після повної окупації.